0 oy
1,906 göst.
Aile kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Mutfakta yemek yapıyordum yan binadan komşum çığlık ata ata geldi bizim binaya ablaa ablaa diye çıktım Leyla ne oldu dedim kızım gitti kızım gitti dedi şoktadı panikti hemen ablasına seslendim altkatta gorumcrm var kapısı  acıktı girdim kıza duş aldiriyolardi  çıkarttık duştan üzerini giydirdim kızın gözleri açık ama bilinci yerinde değildi  kızı kucağıma aldım dışarı çıktık kız morardı anne ve teyzesi üzenlerin girdiler kız kucağımda gözlerini kapadi elleri yana düştü ben bağırdım kız gitti kendinden geçti teyzesi hemen benden aldı koşarak sitenin dışına koştuk rast gele Bi araç durdurduk Allahim onlardan milyon kez razı olsun Dedim Marmara üniversitesi bize yakın  dedik bizi hastaneye at annesi teyzeside hastaneye  gitti 

Allahim kızın babasının perisanligini hiç unutmam heralde

koşarak geldi biz kalabaligi görünce yolun ortasında dizlerinin üzerine düştü çaresizce bize baktı yasiyomu dedi  

Şimdi hastanede gözetim altında insaallah Bi hasar bırakmaz kizda

39 Cevaplar

0 oy
(1,733 puan) tarafından
Çok üzüldüm rabbım sıfa versın inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Aynısını komşumun oğlunda yaşadık o zaman hamileydim çok etkilenmiştim bende ama çocuğa hiç bişey olmadı insAllah kizada bişey olmaz 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ayy lütfen bı haber alırsan buraya yaz 

Rabbim yardımcısı olsun inşallah 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Allah ım bir an evvel şifa versin inşallah yavruya tüylerim diken diken oldu rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın 
0 oy
tarafından
Allah sifa versin. Haber var mi ? Nasil yavrucak ?
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim yardimcilari olsun umarim.biseyi yoktur cok uzuldum
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Şimdi bunu burada anlatma sebebiniz nedir vallahi anksiyetem azıyor burada böyle şeyler okuya okuya, soru yok sizinle alakalı bir durum yok gündem olsun diye her şeyi yazmayın ya.
(1,140 puan) tarafından
Gündemle ne alakası var.burada herkes yaşadığı olayları vs anlatıyor adı üstünde sohbet yeri.başlıktan belli zaten üzücü bir durum olduğu.anksiyaten varsa senin kendini koruman lazım göre göre girmemen lazım.sonucta takıntı yapabilirsin.
0 oy
(439 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah'ım herkesin evladını bağışlasın inşallah kaç yaşındaydı 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah kaç yaşındaki ayy Rabbim kimseye evlat acısı yasatmasin
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Rabbım şifa versin geçmiş olsun 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne olmuş ki durduk yere böyle bir şey olmaz bizde bilgilenelim o kadar üzüldüm ki Allah yardımcısı olsun 
0 oy
(118 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah kaç aylık tı Allah'ım çok zor durumu nasıl olursa söyle bize canım çok merak ediyorum 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun okuyunca bile kötü oldum inşallah bebeğe birşey olmaz bizde iki gün önce kaza atlattık Allah'tan eşim yanımdaydı bardağın üzerine düştü bebeğim eline batikom sürdüğümüz gibi tanpom yaptık mutfak banyo kan gölü oldu durduramadik kanamayı acil hastaneye gittik Allah'tan eşim yanımdaydı yoksa bende kanları görünce bayılırdım bir kaç kere bayılır gibi oldum  çok zor valla iki gün önce bende bir şok yaşadım evlat gerçekten çok zor kimsenin yavrusunun ayağına taş değmesin  
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Allah'ım esirgesin yarabbim benim oğlumda boğuldu çok zor eşimle evdeyiz oğlum yerde yatiyo 4 aylık falan ozaman tepiniyo bende yanında oturuyorum 5 dk eşime baktım konuşuyoruz daha hızlı tepiniyodu ben normal hareketi diye bakmadım bile bi baktım kıpkırmızı olmus ters çevirdim sırtına vurdum nefes aldı korktu yavrum nasıl ağladı çok zor Allah'ım yardım etsin 
0 oy
(5,410 puan) tarafından
Çok kötü oldum okurken gözlerim doldu :( Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Allah şifa versin onlara bağışlasın inşaAllah

Benim kızımda aynısını geçirdi benimde komşu geldi yardıma post açmıştım duruyor o güne gittim 
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Ne oldu kıza kaç yaşında vay kurban oluyum verene Allahım ailesine bağışlasın ya
0 oy
(92 puan) tarafından
Cok anlayişsizca gelecek biliyorum ama nolur boyle seyler paylasmayın. Anne olarak boyle seyler duydukca yemin ederim uykularim kaçıyor. Hem o cocuklar için kahroluyorum hemde kendi cocuğum icin kafamda kurup kurup korkuyorum. Tv açiyorum hep boyle seyler sosyal medyada hasta çocuklar burda boyle paylasimlar yemin ederim kalbim sıkışıyor
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Ah o korkuyu çok iyi bilirim benim kızım da öyle kaldı kucağımda havale geçirdi. Rabbim bir daha göstermesin 1 sene oldu hâlâ her gece defalarca kontrol ediyorum. Allah yardımcıları olsun yavrum tez zamanda şifa bulsun inşallah 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 606 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 640 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derya z05gni (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 310 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,764 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 596 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,319 soru

11,415,344 cevap

34,966 kullanıcı

...