0 oy
1,903 göst.
Aile kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Mutfakta yemek yapıyordum yan binadan komşum çığlık ata ata geldi bizim binaya ablaa ablaa diye çıktım Leyla ne oldu dedim kızım gitti kızım gitti dedi şoktadı panikti hemen ablasına seslendim altkatta gorumcrm var kapısı  acıktı girdim kıza duş aldiriyolardi  çıkarttık duştan üzerini giydirdim kızın gözleri açık ama bilinci yerinde değildi  kızı kucağıma aldım dışarı çıktık kız morardı anne ve teyzesi üzenlerin girdiler kız kucağımda gözlerini kapadi elleri yana düştü ben bağırdım kız gitti kendinden geçti teyzesi hemen benden aldı koşarak sitenin dışına koştuk rast gele Bi araç durdurduk Allahim onlardan milyon kez razı olsun Dedim Marmara üniversitesi bize yakın  dedik bizi hastaneye at annesi teyzeside hastaneye  gitti 

Allahim kızın babasının perisanligini hiç unutmam heralde

koşarak geldi biz kalabaligi görünce yolun ortasında dizlerinin üzerine düştü çaresizce bize baktı yasiyomu dedi  

Şimdi hastanede gözetim altında insaallah Bi hasar bırakmaz kizda

39 Cevaplar

+1 oy
(48,690 puan) tarafından
Allah sifa versin insallah simdi nasilmis
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Havale mi gecirdi çok geçmiş olsun 
(15,224 puan) tarafından
İşte aynı eşimin kardeşinin de öyle olmuş. İlaçlar çok sinirli bir çocuk haline getirmis onu. Anasınıfı öğretmeni illallah etmiş. Okulda öğretmenler hep bilirmiş onun sinirini. 1. Sınıfa bir geçmiş çocuk pamuk gibi. Anasınıfı öğretmeni de garezin bana miydi diye dalga geçermiş hatta. Sizinki daha bile ince geçer inşallah
(14,032 puan) tarafından
Evet ilacın yan etkilerinden birisi huysuzluk asabiyet ve benim oğlumda da ciddi anlamda etkisini gösterdi yazıyorum bazen burda hatta çıldırtıyor beni akşama kadar. İnşallah inşallah çabucak geçer
(15,224 puan) tarafından
İnşallah. O hep ilaçtanmis işte. İlacı kullanmayı kesince bıçakla kesilir gibi kesilmiş o huysuzluk. Sen sabret artık. Bilerek yapmıyor annesi. Çok zor ama yapacak da bişey yok
(14,032 puan) tarafından
Hastalığı atlatsin da başka bir isteğim yok ya gerçekten sürekli yüreğimiz ağzımizda en ufak bir hasta olsa korkuyoruz bir şey olacak diye
(688 puan) tarafından
Benim kızımda 3 kez geçirdi ama epilepsi demedi doktor epilepsi ateşe bağlı olmayan nöbettir ateşi yokken geçirilir havale ise ısının birden artması yüzünden olur ateşli havale
0 oy
(941 puan) tarafından
Oy tüylerim diken diken oldu allah sifa versin insallah gercekten cok üzüldüm 
(10,411 puan) tarafından
Kendime gelemiyorum nasıl perişan haldeydi arkadaşım tesettürlü bide o kılıklı çıkmıştı dışarı off ama sindi iyiymiş çok sukur
(941 puan) tarafından
Insan tesetürlü olsa bille o anda insan aklina bisey gelmezki
(10,411 puan) tarafından
Benden yazmamı istedi verdim onun omzundaki yeleği başımı örttüm bende
(941 puan) tarafından
Iyi yaptın cnm♥️
0 oy
(677 puan) tarafından
Rabbim evlat acısı yaşatmasın kimseye inşallah sağlıklı şekilde evine döner 
(10,411 puan) tarafından
Insaallah canim kucağımda hepten kendinden geçti çok kötü olduk bütün site dışarı çıktılar sesimize
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Nolmus tam olarak canım rabbim hepimizin evlatlarını esirgesin inşallah 
(10,411 puan) tarafından
Kız Ecrin hastaydı zaten birkaç gündür havale gecirdi
(3,677 puan) tarafından
Ya rabbim korusun tüm yavruları hiç anne babaya acılarını göstermesin çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Ay Allahim tüylerim ürperdi haber ver bize de canım ne olmuş çocuğa 
(10,411 puan) tarafından
Havale geçirmiş tamam canım hastaneden cikarkarsa akşam onlara gidecem belki resimde atarim
0 oy
tarafından
Nolmuş ki sebep ne allahım korusun çok üzüldüm 
(10,411 puan) tarafından
Hastaydı Ecrin Bi kaç gündür bu günde böyle havale geçirdi
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Allahim sifa versin cok uzuldum. insaallah iyilesir . evlat soz konusu olunca dusunmesi bile aci
(10,411 puan) tarafından
Yaa bide babadi bu yakınlarda xalisiyo o kadar panik olmuşlar ki kızın amcaları hep arabayla hastaneye gitmiş kızın babası koşarak siteye geldi buzi görünce kızı oldu sandı
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Allahim şifa versin ailesine bağışlasın insallah
(10,411 puan) tarafından
İnsaallah  kuzum dua et
0 oy
tarafından
Kızım kucağımda bu yazıyı okudum. İçim acıdı resmen

İnşallah sağlıcakla geriye dönerler. Rabb'im şifa versin inşallah ❤️
(10,411 puan) tarafından
Insaallah bide bu kızın abisi benim süt oğlum çok severim onları zaten annesi banyoda düşmüştü orta parmağı çatlamış alcida kadın 2 haftadır perişanım Buda böyle oldu
tarafından
Ahh be. Rabbim nasıl imtihan ediyor işte. İnşallah birşey olmaz canım. Rabbim evlatlarımızla imtihan etmesin bizleri hayırlı uzun ömürler versin onlaraಥ⁠‿⁠ಥ
tarafından
Canım bebekten haber var mi
(10,411 puan) tarafından
Şimdi geldim eve pirazdan post acicam  
Tahlilleri temiz çıkmış çok sukur MR geçildi sonuçlarını bekliyorlar 24 saat gözetiminde kılıca nöbet geçirme ihtimali varmış halen kızın ateşi vardı
tarafından
Hadi inşallah oda temiz çıkar ya. Aklımdan çıkmıyor ☹️
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Allah korusun İnşaAllah sağlıkla geri gelir yavrum yaa. Çok zor Allahım hepimizin evlatlarını korusun.

Yüksek ateşli miydi peki havale mi geçiriyordu neden öyle olmuş canım. 
(10,411 puan) tarafından
Bi kaç gündür ateşi vardı zaten dün akşamda ablasindaydi ablası benim karşı dairede oturuyo dedi Ecrin hasta gorumcem duş aldırdı ben üzerini giydirdim çok ateşi yok gibiydi öncesinden bilmiyorum öyle havale gecirdi
0 oy
(7,300 puan) tarafından

Allah'ım sen koru yavrucagi oğlum geldi aklıma insanın ömründen ömür gidiyor çocuğunun elerinde kıpırdamadan durması olsemde o manzarayı görmesem diyorsun hele o anki bakışı :'(. İnşallah bi hasar bırakmaz 

(10,411 puan) tarafından
Ben konuşmaya çalıştım hani hepten bayılmasın diye dedim merhaba Ecrin bu kaç falan kız morarma başladı aldığım gibi dışarı kaçtım
(7,300 puan) tarafından
Hiç bi tepki vermiyorlar malesef bnm oğlumda geçirdi havale o bakışı ölsem unutamam
0 oy
(260 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun İnşAllah. Çok kötü oldum göz yaşlarımı tutamadım Allah kimseyi evladiyla sınamasın. Haber varmı peki iyimi şimdi 
(10,411 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim amin xanim Rabbım  evlatlarımızı bizlere bagislasin
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım youtubeda videoları var hemen ambulans aranmalı falan o sıradada gereken müdahaleler yapılmalı çok panik olmuş hepsi annesi mesela seni çağıracağına arabalı birini çağırıp hastaneye gidebilirdi çok geçmiş olsun inşallah sağ salim kalıcı hasar olmadan çıkar 
(10,411 puan) tarafından
Amin canım evet her kes çok panikte dedim ambulansı arayalım taksi çağıralım kimsenin telefonu yanında değildi gorumcem kızın babasını aradı bide saglikocagi yürüme mesafesi 3 dakja bile değil ve ambulansta kapıda bekliyo ak edilmedi
(6,441 puan) tarafından
Rabbim korktuğumuzla sınamasın bende youtubeda denk gelince bakıyorum böyle şeylere ama başa gelmeden kimse yaparım ederim diyemez yani inşallah iyi olur
(14,032 puan) tarafından
Havale nöbeti geçirirken kimse birşey yapamıyor malesef benim oğlum da geçirdi hatta bir kezde hastane de geçirdi sadece nöbetin bitmesini beklediler o anda yapılacak tek şey çocuğun yüzü yere bakacak şekilde çevirmek tükürüğünü ya da dilini yutmasin diye
(10,411 puan) tarafından
Ecrinin dili dişlerinin arasına sıkışmış zorla çıkarmışlar yolda Rabbım Bi daha yasatmasin
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah ya :(
(10,411 puan) tarafından
Amin canım insaallah
0 oy
(362 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım göz yaşlarımı tutamadım Rabbim şifa versin inşallah kuzuya sağlıkla dönsün evine çok zor Allah'ım göstermesin kimseye
(10,411 puan) tarafından
Amin valla öyle perişan olduk inan halen titriyorum
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Ay cok kötü rabbim korktuğu yerr ugratmasın evlat. Çok farklı yaa 
(10,411 puan) tarafından
Amin insaallah dua edin insaallah  hasar bırakmasın morarmış beni çok korkuttu
0 oy
tarafından
Offfff çok ama çok kötü  ..ya benim de yiğenim bi defa.beşikten düşmüştü 4 aylık.eniştem askerdeydi ablam biz de  kalıyor du.  Bebeğin   elimiz de.öldü dedik biz   ambulans aradık hemen gekdiler filan çok şükür. Birşey ol adı ama bir anlık. Baya morardı nefesi.filan gitti heralde dedik ablam çok kötü oldu biz de.tabi allah ım kimseyi sınamasım evladıyla ... Sınadıklarıma da bol nol sabır versin çok acı çok zor 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kıyamam onu eltimin kızı yaşadı iki kez ağır zorluğu çok büyük 

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Havale mı geçirdi benim oğlum da 3 kez geçirdi nasıl bir durum olduğunu biliyorum inşallah geçici bir şeydir 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 606 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 630 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derya z05gni (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 305 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,756 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 595 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,311 cevap

34,861 kullanıcı

...