0 oy
653 göst.
Diğer kategorisinde (6,828 puan) tarafından
esimle 10 gun once kavgamiz oldu 10 gundur koltukta yatiyor 

bi arkadasim evlilikte gurur olmaz gece yataga cagir dedi sizce olur mu olmaz mi 

eger bu evden cekip gitmiyosan gururunj bi kenara birakcan yurutmeye caliscaksin 

eger gidiyosan ozamn zaten bitmistir cabalamana gerek yok dedi napim ben simdi cokta özledim 

26 Cevaplar

+4 oy
(12,494 puan) tarafından
kavga sebebine bağlı ama bende gavur inadı var hayatta yanaşmam belkide yanlış yapıyorum bilmiyorum 
(6,828 puan) tarafından
iste esimdede o var bence adam annesiyle 5 aydir konusmuyor dusun hemde annesine o kadar bagliyken
(12,494 puan) tarafından
Baya inatçı o zaman
(4,986 puan) tarafından
Vallah bende aynıyım emine
(12,494 puan) tarafından
Aslında buda kötü ama napalım valla elimde değil
(4,986 puan) tarafından
Aynen gerçekten bu huyumu sevmiyorum ama huy işte değişmiyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Konu ne olursa olsun bu  kadar uzatması normal değil. Senin hatan varsa geri adim atabilirsin ama ortada ciddi bi sebep yokken bu sekilde tepki veriyorsa adim atmamalisin. 
(6,828 puan) tarafından
hem onun hem benim hatam var
onun hatasi beni kendine denk gorup benim uzerime yurumesi
aksamin bu saatinde babami arayip kizini bosucam demesi
benim hatamda o bunlari dedikten sonra benimde ona hakaret icerikli konusmam
tarafından
Babani aramasi cok ciddi sacmalik olmus. Bence adim atmamalisin. Hatasini anlamali. Hemen bir kavgada aileleri aramak nedir ne sacma bisey. Kol kirilir yen icinde kalir. Siz bas basa kavga edip barisirsiniz unutup gidersiniz aileler oyle olmuyor ne yazik ki.
(6,828 puan) tarafından
aynn oyle ben yine yutup oturcaktim icime atardim ama oyle yapmasi benim icin zor bir durum oldu
0 oy
(59 puan) tarafından
Sana vurmadiysa hakaret etmediyse aldatma yoksa Sadece bir tartışma vs yaşadığınız için yapıyorsa eşin evet evlilikte gurur olmaz çağır yatağa sen adim at Başka bir küsmeye eşin adım atar yatak odasını ayırmayın hiç bir zaman asıl soğukluk o zaman giriyor o yatağa beraber baş koyun baktın sen gittikçe kocan kaçıyor o zaman kna göre tavrını koyarsın canım.
(6,828 puan) tarafından
ustüme yürüdü ama bisey yapmasina izin vermedim birde babami cagirip al kizini gotur dedi
tarafından
Oha e daha ne olsun arayıp kızını al demiş. Bundan daha büyük sebep olmaz diye düşünüyorum. Banamne dedi acaba
(6,828 puan) tarafından
haklisin o bana gelsin gitmicemm
0 oy
(149 puan) tarafından
Walla ben suclu olmasamda giderim barisirim ne inadi hele su son olaylardan sonra sonumuz geliyor gercekten 3 gunluk dunya küs gecirme derim
(6,828 puan) tarafından
offf bilemedim ki sonra sen kendi ayaginla geldin demesin
(149 puan) tarafından
Bence demez aksine sewinir bak gor :)
(6,828 puan) tarafından
2 gün daha mi beklesem yaa
(149 puan) tarafından
Neyi beklicen peki :))))
0 oy
(13,887 puan) tarafından

O kadar büyük tartışma yaşadık yeminle 2 gün bile sürmüyor ikimizde gurur yok :Dtartisiriz 2 saat sonra barisiriz 

Sizde uzatmayın bence nasil aynı evde kus kalabiliyosunuz valla anlamiyom
(1,277 puan) tarafından
Bende aynı ya herseferinde kendime söz veriyorum tavrımı koyacam diye ama yok olmuyor kene gibi yapışıyorum adama :D
(13,887 puan) tarafından
Eyi yapiyon kusluk iyi değil ☺️☺️
(6,828 puan) tarafından
bende oyle yaparsim gulerdim ama simdi yuzune bile bakamiyorum
(1,277 puan) tarafından
İnşallah Rabbim aranıza muhabbet mutluluk verir Eymen kuşum
(6,828 puan) tarafından
insallah canim cok saol
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ayy on gün ne demek. Ben bir gün ayrı yatsa ikinci gün çağırırım. Gelmezse ben yanına kırılıp yatarım. Bi tarafın alttan alması gerekiyor illa. Ama on gün çok fazla canım. Özlemişsin de kocanı. Git getir bugün sarıl da uyu. 
(4,986 puan) tarafından
Nazendece belkide bilerek öyle dedi kocan,sen evden kendin gitmiş ol diye sende babanın evine giderek belkide onun ekmeğine yağ sürdün,boşanmayı düşünmüyorsan evine git bence baksana üstüne bide adam seni engellemiş yani dünden razı
(8,969 puan) tarafından
Eymenkuş uzatma bence canım. Valla uzadıkça sonra daha zor olur. Her evlilikte oluyor illa böyle şeyler. Bilmiyorum ben o kadar uzak kalamam. Hatalı oldugu zamanlarda bile ikinci gün gittim hep yanına.
(8,969 puan) tarafından
Nazendece sana çok üzüldüm ya. Ben de 33 haftalık hamileyim. Bilmiyorum kendimi koydum yerine. Psikoloji filan kalmazdı heraldr bende. Şu anda eşinin en yanında olması gereken zaman yani. Bilmiyorum Allah o eşine akıl fikir hidayet versin.
(63 puan) tarafından
Meryemnisaa hiç bu yönden bakmamistim haklı olabilirsin. Boşanmayı düşünmüyorum pişmanlığını yaşasın istiyorum ama yok dedigin gibi gitmemi bekliyormuş demekki bebeğim olacak bı kiyafet alınmadı yetim gibi bebeğim instaya bakıyorum herkes nasıl dizmiş çeyizini benim daha ortada bişe yok. Üstüne gitmeyi düşünmüyorum yüzünü görmek istemiyorum gidersem daha da degersizlesirim belki bebek bakimindan kaçmak istedi aylarca olan biseydi...
(63 puan) tarafından
Serap aminn rabbim herkese akıl fikir versin ilk gebeliğim ben heyacanini yaşayamadım doğuma 1.5 ay kaldı erken gelmezse tabi Allah bilir daha ortada bişe yok instada bakınca çok üzülüyorum daha da zoruma gidiyo bebeğim sağlıkla doğsun da diye kendimi avutuyorum bisekilde rabbim yoluna koyacaktır elbette :(
0 oy
(6,409 puan) tarafından
Doğru demiş ama bir şeyi atlamış. Çaba iki taraflı olur. Onun gönlü yoksa sen çağırma. 
(6,828 puan) tarafından
onun gonlu yok gbi yuzume bakmiyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sen yapsanda bır erkek 10 gün gurur yapmaz yanı yapamaz madem o erkek halıyle durup özlememişse ben hiç cagırmam ve özlemezdim
tarafından
Kız  o seni çağırsın sonra alışır hep sen özür dilersin o kıçını döner uyur
(6,828 puan) tarafından
haklisin amaa ayni evin icinde ayri yemek yemek ayri uyumak sevdigime dokunamamak cok acitiyor
tarafından
Aman sala o seni özlesin gelsin sen trip at umursma zaten pişman olup özlerse gelir
(11,217 puan) tarafından
Bir erkek seni özlememiş butun erkeklik duygularına ragmen aynı evin içinde sana sırtını dönüp uyuyorsa sen sakın adım atma. Bu onun için bir başarı ve kazanc olur artık bunu herzsmn yapar. Seninde görevin olur sende bi kere ezdiğin gururun artık peşine vermez hep adım atarsın bunu eline verme. Illa ki yenilip gelicek sen özlemissen o 5 özlemiştşr ;)
(6,828 puan) tarafından
cok haklisin canim yenilmedim beklemedeyim bakalim
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben yapmadım yapsam coktan biterdi. En şiddetli kavgamızda bile gittim çağırdım Allah affetsin seni dedim çağırdım 
(6,828 puan) tarafından
bende mi cagiriyim ki
yaa gelmezse
(3,259 puan) tarafından
Gelmezse keyfi bilir. Dinen de hoş bir durum değil sen üzerine düşeni yapmış olursun
(6,828 puan) tarafından
1 saat dusunuyum
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Kavga sebebine bagli
0 oy
tarafından
Olmaz derler aman ben yapıyorum maalesef ya bı problem olsa altı ay eşim adım atmaya altı ay kus kalırım ben hatalı da olsam özür dileyemem ben hatalıysam eşim hamle yapmam için adım atar o derece inatciyim o konuda bu huyumu da sevmiyorum maalesef ama..

Konunuz ne bilmiyorum hanginiz haklı bilmiyorum ama eşinin de bu kadar uzatması normal değil erkekler bu kadar uzatmaz normalde meseleleri 
(6,828 puan) tarafından
gitmicem canim siz niye tartistiniz
(892 puan) tarafından
İlgisizlik ve en saçma şeylerden kavga çıktı bir kaç kez .bende annemlere öyle gittim 4 gün aramadı beni 4.gun annemi aramış teyze hastaymissin bilmem ne.bende eve geldikten sonra onu karşıma alıp konuştum .neden böylesin dört gün aramayıp 4.gun arayıp geçmiş olsin demen tuhaf değil mi annem demicek mi siz konuşmuyor musunjz şimdi mi haberin var diye ordan girdim ilgisizlik sürekli kahveye gitmesine kadar tüm rahatsız olduğum seyelri söyledim.sustu başta sonra başladı neymiş ben huzursuzluk veriyormusum yok saçma şeylerden kavga ediyormusum.aslinda kavga çıkaran kendi.bagirnaya başladı  bende bağırma senle insan gibi konuşuyorm .düzelt kendini dedim oda yapacağım bişey yok deid.bendr beni seviyor musun deidm cevap vermedi .buna bile cevap vermiyorsun çaba da harcamiyorsun o zman bitsin deidm oda sen bilirsin dedi.ister şimdi git ister çocuklar büyüsün sonra dedi.bende ertesi gün aradım aileri.
(892 puan) tarafından
Annemlere gelin beni alın deidm.babam babasına demiş bunlar kavga etmiş sanırım oglunla konuş ne olmuş.kayinababa eşimi aramış bişey yok baba demis.gorumcem.aradi bende anlattım herşeyi haksız olduğu durumları bile.oda çok şaşırdı dedi ben sizi mutlu iyisiniz sanıyordm dedim ben sustugun için.ama arrk yapmıcam bitti oğlunuz benm için .oda işte alttan alın büyük seyler yok yapmayin dedi.bende bir kez de o yapsın deidm tek taraflı zor deidm.ablasi aramış onada bişey yok olur böyle şeyler demiş.yatakta da yanaşıyor bişey yok gibi .bende o kadar gurursuz olamadım ertesi gün klimaodaisna geçtim çocuklarla şimdi ne kendi aileme ne de onun ailesine gidiyorum evde yada arkadaşlara gidip geliyorum.
(6,828 puan) tarafından
anladim canim hakkinizda hayirlisi bu erkek mileti herseyi gereksiz buluyor onlara gore hep biz haksiziz
(892 puan) tarafından
Çünkü daha öncede yuzde yüz haksız olduğu bir durum oldu 2ay ayrı yattım bir kez özür dileme konuşma olmadı.yine ben adım attım arrk yeter kemdimden taviz veremicem.
0 oy
(13,232 puan) tarafından
Kavganın sebebi önemli 
(6,828 puan) tarafından
yukardaki yorumlarimi oku canim
0 oy
(7,123 puan) tarafından
Doğru söylemiş ne demek 10 gün ayrı yatmak biz kedi köpek gibiyiz daha hiç ayrı yatmadik lohusalık ve hastalık dışında ki tamam bosanalim dedik yine birlikte yattık öyle olunca da hemen barıştık ki anlamadım 10 gün nasıl kuş kaliyosunuz biz tartışıyoruz 1 saat geçmeden ya o geliyo sariliyo gidikliyo omuz atiyo laf atiyo ya da ben yapıyorum barisiyoruz öyle şey mi olur gurur diye bişey de yok at bi kenara aranıza soğukluk girer böyle böyle 
(6,828 puan) tarafından
iste benimde korktugum sey bu araya sogukluk girmesi
(7,123 puan) tarafından
Valla malesef yuvayı gerçekten dışı kus kuruyo git çağır yanına
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Evlilikte gurur olmaz bende bende aşırı inat olduğu için hiç ilk adımı atmadım,bence sen git gece sen onun yanına uzan
(6,828 puan) tarafından
offf allahim yardim etsin bana
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ewliyim die gururumdan vazgecek deilim yerine gore olur
(6,828 puan) tarafından
orasi oyle
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bence kesinlikle olmaz. Sürekli taraflardan biri alttan alıyorsa konu başka ama onun dışında kimin kalbi biraz yumuşadıysa hemen adım atmalı şeytana prim vermemeli.
(6,828 puan) tarafından
benim kalbim yumusadi ama onu bilmm
(2,097 puan) tarafından
O zaman direkt barışma teklif et canım küçük meselelerin gereksiz o kadar büyüdüğüne şahit oluyoruz ki burda uzatmamak lazım
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bence ilk adımı o atsın cnkü babanı aramış al kızını götür demiş bu yutulacak bir şey değil gelip özür dilemesi lazım 
(6,828 puan) tarafından
haklisin yaklasmicam vazgectim
0 oy
(463 puan) tarafından
Yorumları okudum büyük birsey yaşamadık ama biz küs kalamıyoruz goz göze gelince gülüyoruz. Esinizin yaptığı çok ayıp bence keske babanizi aramasaydi normal şartlarda gurur yapmayın adım atın derdim ama onun size gelmesi lazım. BENCE ONUN GELECEĞİ YOLLARI BULUN. Bitsin bu küslük insanın kalbi acıyor küs olunca. Eger hala devam ederse siz barışın ama keyifli zamanlarında o olayi unutamadığınızı da hatırlatın bence. Ben barışınca öyle yapıyorum laf sokuyorum icim soguyo biraz 
(6,828 puan) tarafından
onun bana gelmesini nasil saglayim ki
(463 puan) tarafından
Esinizi en iyi siz tanırsınız. Ben olsam bebegimle laf atardım kizım babana söyle sunu yapsın falan. Ya da onun yanında bi isim varmış gibi eşimin yanına yakınına otururdum. İçeri soğuk deyip yanında giyinirdim. Birseyleri yapamıyor gibi davranıp ondan yardım isterdim. Beraber mutfağa girmek yemek yapmak için bahane üretirdim falan  :) bunlar bi kıvılcım tabi
(6,828 puan) tarafından
aha ha allah seni aslinda dunde koltuga uzarim ama baya bi sexsi uzanisti o kadar cabaladim gelmedi
(463 puan) tarafından
:) gelir gelir devamm
0 oy
(407 puan) tarafından
Adam 10 gündür gitmis  kanepeye yatmis zaten sen simdi mi cagiracaksin
0 oy
(161 puan) tarafından
Hayatta adım atmam ben ya :) yapı meselesi pisman olmam diyosan yanas :) 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 712 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
+5 oy
8 cevap 286 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meleksone (2,314 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 301 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,927 kullanıcı

...