0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Bugün ablamla hastaneye gittik Kocaeli darica Farabi bilen bilir doğumhanesj berbattir saçma sapan işleri vardır mesela acil dogumhanesinde sıra beklemek gibi geçen hafta gittik kızın kanaması var ağrısı var düşük sanırım ve 1 saatten fazla bekledi bir tane kadında çok sancısı var haftası küçük ve aynı şekilde kibrana kivrana oturuyor hemde inanılmaz bir şekilde 2 saat olmuş en son arfik yeter beni niye çağır miyorsunuz dedi ebe isim alaim dedim bı baktı ki kadincagiz boşa beklemiş o kadar saat bunlar kaydı yapmayı unutmuş bugün yine gittik kontrole ben bebek tersti acaba düzeldi mi diye baktırmak istedim 39 haftayim neyse bana bakmadilar zaten kendimi geçtim ama ilk geldik ne gorekim kadının acilmask var sancidan hüngür hüngür agliyor doğuracak yani sancı geldikçe comeliyor kalkıyor ve bu kadın dogumhane içinde degil normal hastane bekleme koridorunda her gören bunlar ne saçmalıyor bu kadın burda mı doğuracak diye tepki gösterdi neymiş sen git çok dışarı 4 te geri gelirsin bakarız ulan kadın kıvranıyor kimsenin umrunda değil doğumhane koridoru bile değil ha bildiğimiz hastanejin koridoru yani herkesjn beklediği koridor zavallı kadın eside yanında yoktu kaynanası vardı sanırım  sessiz sakin pek bir şey bilmeyen insanlardı zaten sesleride çıkmıyor çok kötüydü doğum için bile sıra bekleecegiz artık dogurursanda artık koridorda doğur sen siran geljnce bakarız diyecekler sanırım 

5 Cevaplar

0 oy
(469 puan) tarafından
Şikayet varda şikayet edin. Çoğunluk şikayet edince teftişe giderler hem. 
(237 puan) tarafından
Aslında o hastanenin her alanında şikayet çok ozelliklede doğumhane için ama ben anlamadım kimse ek atmıyor ablam 9 sene önce orda doğum yaptı vallahi yine aynıydı şimdi yine aynı ve daha betere keyfe doğru gidiyorlar iyice
-Reklam-
0 oy
(237 puan) tarafından
Ve ebelerin herkese caz yapması 2 3 tane düzgün var aralarında gerisi yok ağlama yok zorlama falan boş yapıyorlar bugün tam cikicam koridorda muhabbet ediyor tamda aslında merak ediyordum bunlar nerde nasıl doğum yapıyor diye ebe dedi ki ayy ben ebe olmasam normal dogururdum ama normal yapmam burda çok şeyler gordum sancı falan dedi diheride aynen bende sezeryan ilkide sezeryan oldum dedim ulan dedim içimden millet ağlayınca caz yapıyorsunuz birde üstüne vay efendim utanmadan bizde doğurduk hiç böyle yapmadık kadınların sancısını biliyorsunuz yinede kötü davranıyorsunuz şunlara bak dedim ya 
0 oy
(1,441 puan) tarafından
Sen buraya gitme o zaman baksana 
(237 puan) tarafından
Ben iki doğum yaptım burda çevrede aslında bir hastane daha var hemde 3 senelik yepyeni ama doğum yaptırmıyor büyük bir saçmalık banada ilk doğumda zaten korkuyorum o zaman çatala cikicam ama 8 cm yani zorlaniyorum kolundan tutmak istedim diye eeh bırak kolumu demişti ebenin biri yok geç şuraya falan bana ikin dediker yapamadım bilmiyorum bunlar beni koydu gittiker orda ben artık dayanamıyorum çatalda agliyorum Allah korusun çocuk aniden doğsa ne olacaktı acaba kim sorumluluk alacaktı en son beni orayı te lmizleyen abla gördü bu kız dayanamıyor buna baksanıza dedi geldiler bize engel olma ddiler zaten hiç anlamadım karnıma bastirdilar çocuk çıktı lan madem 2 dakikalık işti ben niye burda kivrandim ikincide gittiğimde çocuğun kafası gelmişti çok şükür arada iyi olan 3 5 ebeye o gece denk geldim zaten 10 dakika vakit geçirdik sonrs çıktım ben servise ama böyle yok sirs beklemek falan boyle sacmalikla asla yoktu yeni çıkmis buda
0 oy
(2,746 puan) tarafından
B..ok gibi hastane 
(237 puan) tarafından
Aynen öyle canım orda bir kızla tanıştım geçen hafta bugünde denk geldik kız zaten sezeryan olmuş iki defa yine sezeryan olacak kontrol.icin gelmiş kasılmalarim oluyor diye kızı alttan muayene ettiler bide demesjnler mi eğer acilman varsa destekleriz nasıl yani dedi kız ee ben sezeryanim neyi destekleyeceksiniz kimseden ses yok :)
(2,746 puan) tarafından
Yaparlar çok ilgisizlik var orada. Tamam kalabalık ama zincirleme bi ilgisizlik var. Biri bir şey yapsa diğeri yapmıyor bu sefer herkes banane demeye başlıyor zaten kalabalık
(237 puan) tarafından
Evet canım öyle maalesef herkes topu birbrine atiyir kız gelmiş doktoru izne çıkmış biri diyor dogumhaneye in biri diyor polikligine git aşağı yukarı meridvende doğurucam mahvoldum artık dedi herkes başından atmanin derdinde
0 oy
(192 puan) tarafından
Çok iyi biliyorum o hastaneyi bencede boşuna var sanki
(237 puan) tarafından
Eğitim araştırma hastanesinde yenidoğan yoogun bakımı olmaz mı ya 32 haftalık bir gebe muhtemelen benim bir önceki hamileliğimde ki gibi olmus böbrekleri de sorun ve ne ilaç verseler ne yapsalar geçmiyor doğum sancısından beter acılar çekiyor kıza bakmışlar sancıları biraz azalmış sen bir şey olursa buraya gelme ya Marmaraya git ya da Umuttepeye diyor sanki dersin ikiside çok yakın çocuk doğarsa ikk 3 saat nefesi için çok önemli ama bizim ünitemiz yok çocuğu normal yerde bekletmek zorunda kalırız bir şey olur benim oğlum haftasında doğdu ama solunumu hiriktiliydi valla anında 2 3 hastane aradılar hemen Medical parkta yer buldular koydular şu camdan şeyin içine 10 dakikaya sevk ettiler ambulansla kizada anlattım o da korktu bir şey olsa oraya gidene kadar ya burda olursa çocuk ölürse tabiikkde ünite var korkma valla cokta güzel yer bulup yolluyirkar özelede yolluyorlar devlet karşılıyor sikimti yapma dedim rahatladı çünkü o agriyida birebir yaşadım bir şey yapamayacaklarınids söyledim sadece bolca serum o da zaten o ağrıları dindirmiyor kendimi gördüm kızda bir an

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 866 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
7 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (716 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 447 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,754 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...