0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Kafam o kadar dolu ki doğru insanla mi evliyim yoksa yanlış mi anlamıyorum ben iyiyken iyi cok düzgün 10 numara bir eş ama zor zamanimda bana destek olmuyor hatta kalbimi daha çok kırıyor asla gelip sarılıp gecicek ya da senin için ne yapabilirim demiyor o iyi insan gidiyor benden nefret eden pis bir insan geliyor burda iki tane postum var sıkıldigima  bunaldigima dair yani detay vere vere yazamiyoruz cok uzun oluyor ama ben kafayı yemiş bulunmaktayım aslında çıkıp gezmekten cok yanlız çok zoruma gidiyor karşı komşum var mesela perdesini çekmez asla ben her akşam olup perdemi çekerken onu görür onun evine ozenirim o derece yanı daha dün de dedim esim 3 günde bir dışarı çıkar felan diye bugün de gidiyordu soruyorum bide demiyor nereye diyorum işim var diyo ne zaman gelirsin diyorum 12 artık ister istemez cin tepeme çıktı surat astım soylendim bide bana diyor ki zaten tüm gün evdeydim evdeydi de sanki sohbet ettik bişi yaptik o elinde telefonla oynadı bende ev temizledim çamaşır astım katladim kızımı yedirdim sofra kurdum kaldırdım yanına gittim konuşmak icin felan telefondan kaldırmadı başını bende dedim hatta dışarı çıkalım sıcak çikolata içeriz ya bişi içmek bahane maksat hava değişikliği neyse dedi yok ben gidip alayım sen yap bende dedim boşver kahve yaparım onu içeriz iste ben icerde çocuk uyuturken zaten çıktı evden her neyse eve geri gelince de istediğin oldumu diyor yok beni rahat birakmiyorsun felan tüm gün senleydim bende benleydinde ne yaptık dedim söyledin mi diyo bide evet dedim sonra bana dedi tamam senin derdin belli oldu sen sıcak çikolata icemedin diye böyle yapiyorsun yok sen be bogazlisin nankorsun yik işte bi hafta konuşmayalım bende lann zaten benim derdim yanlizlik senin bana dediğine bak dedim yok işte beter ol felan dedi asla anlamıyor beni mevzuyu cikolataya bağladı halbuki ben ona kac gündür derdimi anlatmaya çalışıyorum asla anlamıyor asla kötü günümde yardım etmiyor hatta bir darbede o vuruyor derdimi anlatmaya çalıştıkça yok konuşma sesin başımı ağrıtıyor diyo ya ben bu kadar mı itici konuşuyorum benim yüzüm bu kadar mı çirkin benimle evde kalmiyorsun ya ben hamileyim de şöyle bi gelse yanıma ben söylemeden sarilsa ne bilim yanı ilgilense halbuki ilk hamileligimde bebek gibi severdi şimdi cirkinlestim bu hamilelikte bu yüzden mi böyle anlamadım ama anladığım tek şey asla mental cokusteyken bana destek olmuyor hatta daha beter oluyor ben kendimi toplayip iyi olduğum zaman oda iyi oluyor ama ben bıktım artık kendimi iyilestirmekten 

10 Cevaplar

+2 oy
(1,334 puan) tarafından
Baya destan yazmışım Allah bilir karman cormandir anlamayan yormasin kendini gece gece 
(1,334 puan) tarafından
Kız sakin ol onu ben yazdım postun sahibiyim hani bazen cok uzun olmuş yok bişi anlamadım diyorlar ya o yüzden:)))
(1,334 puan) tarafından
Güldürdün cidden sağolasın ya ben cok umursamam aslında ama bu sefer hem farklı hissediyorum hemde gerçekten zor zamandan geçiyorum hamileliğin çok zor geçiyor geçen gün kendi gördü evde değildi ben mutfakta yerde bağıra bağıra kivraniyordum bebeğimde yanımda korkmuş kendi geldi o halimi gördü mesela İlk doğumum sezaryandi 6 ay sonra hiç beklemedigim bi anda yine hamile olduğumu öğrendim yaralarım iyilesmedi şimdi bebek büyüdükçe ben büyük sorun yaşıyorum yani hem bedenen hem ruhen sikintidayim
(1,334 puan) tarafından
Evet çocuk zor valla nasıl oldu hiç anlamadım bizim çocuğumuz olmuyordu zaten ikimizde de sıkıntı vardı doktor her bebek istediğimizde ilac kulanmamiz gerektiğini söylemişti ama bu Allah'ın mucizesi gibi bişi oldu
(1,334 puan) tarafından
Evet zaten bu düşünce beni teselli ediyor benim kardeşim yok mesela şuan bir kız kardeşim olsun cok isterdim ama çok şükür kizimin bi kiz kardeşi olucak
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım sende çık dışarı ye iç keyfine bak önemseme düzelecek bu başka bir halt yemiyorsa tabi sen üzerine düştükçe ondan azıyor dışarımı çıktı çıksın geç mi geldi allah vere hiç gelmesin sen bebeğinle ilgilen o sama kendi ne oluyor diye gelecek 
(1,334 puan) tarafından
Yaa bacım valla anlattığını yapamıyoruz bebeğim huysuz yemeği zor yapıyorum zaten nefret ettim yemekten dışarı ciksam durmuyor benim ağrılarım desen almış başını gidiyor diyorum ya detay vererek anlatamıyorum zaten iki satır bişi yazıyoruz destan oluyor yani şuan onun desteğine cidden ihtiyacım var ama oda yok valla diyorum bu sefer kendimi iyilestirmicem cabaliyorsa cabalasin yapmiyorsada inceldigi yerden kopsun zaten bana destek olmuyorsa adi niye eş
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun inşallah :(
(1,334 puan) tarafından
Amiiin İnsaAllah
0 oy
(4,920 puan) tarafından
Sen onunla zaman geçirmeyi bekledikçe o seninle zaman geçirmeyecek. Bende senin gibiydim illa birlikte bişey yapmak isterdim baktım yok olmuyor ben istedikçe o laf ediyor s.ktiri çektim. Arabayı bırak bana ben artık seni bekleyemem dedim. Şimdi işe arabasız gidiyor ben canım nereye isterse oraya gidiyorum. Şimdi rolleri değiştirdik o plan yapmaya başladı hafta sonu şunu yapalım şuraya gidelim diye. Bazıları bundan anlıyor. Ona b.k gibi davranacaksın ki değerini bilsin. Sana tek tavsiyem hayatının merkezine ne kocanı ne çocuğunu koyman. Önce kendini mutlu et. Sen mutlu ol ki çocuğun da mutlu olsun. Böyle anca kendini yersin
(1,334 puan) tarafından
Evet biliyorum biz bu durumu kaç sene önce yine yaşamıştık bende onu umursamamaya başlamıştım ama şimdi çok farklı bebeğim cok huysuz hamileliğim zor geçiyor canim çok yanıyor yanı bu sefer cidden onun desteğini hissetmek istiyorum eger bu dönemlerde yanımda olmicaksa neden varrr neden onla evliyim
(4,920 puan) tarafından
Valla kendine güveniyorsan bi ayağının dışarda olduğu hissini yarat onda. Ben bir kere blöf yapıp evi terk ettim babamlara gittim ama ailem bilmiyordu öylesine gittim sandılar. Kocam da evi terk ettim sandı. Sonra adamda 180 derece değişim oldu. Tabi senin aile yapını ya da kocanın huyunu bilemem
(1,334 puan) tarafından
Çok şükür güveniyorum arkamda bir ailem yok ama bi gün gerekirse kendime de cocuklarimada bakarım kii bence bunu bütün kadınlar yapabilir
(4,920 puan) tarafından
Bence senin herif de bir göz dağını hak ediyor..
(1,334 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Ah ah çok iyi anlıyorum bı derdimi anlatmaya kalksam bazen daha da kötü oluyor suçlu cikiyorum anlaytip anlaticagima pişman olurum..

Elinde telefon zaten ben dinliyorum seni der he dinlersin öyle duvarda dinlerrr .

Bende de bağlantı koptu artık bakalım..

Allah yardımcımız olsun 
(2,089 puan) tarafından
Kaç senelik evlisiniz bilmiyorum ama ilk başlarda bende oyleydim çocuğum olduktan sonra daha da kötüleşti evlilik benim için bence ne maddi ne manevi hicbiseyin farkında değil ilk başta bosanmaya sicak bakmiyordum ama artık bakıyorum bosaninca imkanlarım çocuğum için baba evinde daha ağır basıyor yaşımda genç insan değerini anlamayan biriyle hayat sürdürmek istemiyorum sanırım artık.
(1,334 puan) tarafından
5 senelik evliyim cok sıkıntı yaşadım ettim hepsini kendi sabrimla yendim ama artık bende sabretmek istemiyorum bende boşanmaya uzak değilim artık evlilik çocuk oyuncağı değil ama düştüğümde kaldirmayacaksa da bi anlamı yok
(2,089 puan) tarafından
Aynen öyle malesef .
Evlilik milli piyango işte ondna da yüzüm gülmedi
(1,334 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun sen ne kadarlık evlisin
(2,089 puan) tarafından
Amin.
Üç senedir
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Sen çirkin değilsin sen karnın da taşıdığın meleğin annesisin eşini sal bencekendi gelsin yanına ikinci doğunca onlarla uğraşmakfan eşini görmezsin o senlevgezmek ister erkekler üstüne düşünce bir tarafı kalkıyor ondan bırak ne hali varsa görsün
(1,334 puan) tarafından
Bence o hepten umursamaz zaten birinciden beri bi kopukluk oldu ustunede düşmedim su zamana kadar kendi anlar fark eder dedim ama oda iyice alisti şimdi gerçekten onun desteğini görmek hissetmek istiyorum dün onun erkek kardeşi bile ses atmıştı ona bi senin gibi olamadim yengem gibi birini bulamadım diye cok rahat serbest diye onun eşi cok baskı uyguluyormus mesela yani etraftan bile görülüyor aslında benim onu saldigim
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Tartışmadan duygularınızı ifade edin sakın bı zaman da ona tekrar sevgiyi hatırlatın. Eşinizi sevdiginizi söyleyin olumlu yaklaşın umarım biraz vicdani varsa sizi anlamaya çalışır. 
(1,334 puan) tarafından
Bende anlamıyorum ben iyiyken o kadar iyiki melek sanki ama ben kendimi iyi hissetmedigim zamanlarda hemen düşmanım kesiliyor hani iyi günde kötü günde beraberlik ben bide öyle sürekli depresif bir insan değilim normalde cok neşeli bir insanimdir ama bazen doluyor insan
(1,165 puan) tarafından
Siz çok neşeli olduğunuz bir zamanda sakince bunu ifade edin. Ara kendinzi kötü hissettiginizde onun desteğine ihtiyacınız olduğunu falan söyleyin. Belki yetiştirme tarzından dolayı falan öyle davraniyo olabilir.
(1,334 puan) tarafından
Biz bu konuyu konuşmuştuk onunla bana zaten afedersin işte bir daha böyle hissedersen seni bu kadar yanlız birakirsam bana gel söyle demişti söz veriyorum anlicam seni demişti ve bende söyledim bak dedim eve çok gec saatlerde geliyorsun hem bebek hemde hamilelik cok zorluyor en azından aksam saatlerinde evde olda hiç bişi yapmasan bile bi ses olsun evde dedim sıkılıyorum dedim yani ben zaten bir fırtına yaratmadan önce defalarca bunu bildiririm
(1,165 puan) tarafından
O zaman bir süre sessiz kalmaya kendi işinizi kendiniz görmeye çalışın senin kendi başına da güçlü olduğunu görsün. Emin ol bu bazen daha çok etkili olur. Onsuz da her isin üstesinden gelen güçlü bir kadın oldugunuzu bilince kendi hatasını kendisi görmeye başlar. Erkekler kendilerine muhtaç olunduğunu hissedince nedense bı havalara girebiliyor
(1,334 puan) tarafından
Bu dediğinizi deniyecegim
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Eğer konuşurken yüzüne bakmiyosa. Al cocgunu annene git. Yada bı arkadasina 1 gece orda kalabilecegin ya da geç saatte dönebileceğin. Sonra içinde ki herşeyi mesaj olarak yaz. Ama sinirli değil. Duygusal yaz. Kalbine dokunsun. Pisman olsun. Bnm kocam beni kırar 3 dakika bı sessizlik olur. Sonra özür diler. Hamilesin ve annesin senin boğazına laf etmesi sana beter ol demesi üzdü valla. 
(1,334 puan) tarafından
Onunda öyle korkusu var mesela dun odayı terk edip diyer oda da karanlıkta oturuyordum bütün evi aradi beni görünce rahatladı
(1,103 puan) tarafından
Korkusu olan insan böyle yapmaz canım ya
(1,334 puan) tarafından
Evet ama ne bilim işte heralde psikolojik sıkıntısı felan var yani neyi var anlamadım da artık benim sabrım yok
(1,103 puan) tarafından
Kendini kandırma canım. Kalbin ne kadar güzel. Ama hepimizin psikolojisi bozuk. Lohusa depresyonuna girdim. 2 çocuğum var. Her gün intihar etmeyi istedim. Sebebi yok. Allah dusmanima vermesin. Eşime çok eziyet ettim. Hala siniri üzerimde kaldı o psikolojinin . Eşim de şuan psikolojik olarak çok zorlaniyo. Açıkça söylüyo. Ama ne yapsın bana sayip sovunce ne degiscek. Sevgim biticek. Ki bunu asla istemez. Bende her gün özür dilerim onu kırdığım için. Ama psikolojin bozukken bazi şeyler istemeden oluyo. Sen nankörsn sen bilmem ne bogazlisin demek için mesela ciddi bsey olması lazım. Bunlar istemeden soylenmez ki kaldı ki bunları söyleyecek kadar sinirlencek bsey de yok. Neyse canım Allah sonunuzu hayır etsin
(1,334 puan) tarafından
Yok zaten dediklerinde cok haklısın kendimi artık kandirmiyorumda gerçek sevginin bu olmadığının farkındayım neredeyse 2 senedir hamileyim zor bi lohusalık atlattim şuan ki hamileliğim cok zor bebeğim cok huysuz ama bunca şeye rağmen ondan sadece istediğim güzel bir laf gelip varlığını hissettirmesi fakat bunları yapmak onun için zor geliyorken kötü söz söylemek çok kolay yaaani gözümü zaten açtım kafamı topladıktan sonra gerekli bütün kararları verip kendi yoluma bakicam zaten ben normalde cok neşeli çok güler yüzlü bir insanimdir ben böyleyken benimle gülüp eğleniyor sorun yok bunu zaten herkes yapabilir önemli olan dagildigimda elimi tutamiyor
0 oy
(5,210 puan) tarafından
Canım kendine arkadaş bul samimi ol. Yada kendin cik valla eşini bekleme seni cikarmaz. Onunla olmasada enazindan kendini mutlu etmiş olursun.

Valla bende 2 bebe var bugün ablamla yemeğe gidelim diye plan yaptık ama kızım hastalandı gidemedim moralim bozuldu ;( eşim arabayla bırakayım seni dedi yok hasta çocuk ne o rahat eder nede bana rahat verir diye gitmedim. 
(1,334 puan) tarafından
Yaa arkadaşlıklar felanda samimi gelmemeye başladı bilmiyorum çıksam yine cikarimda ağrılarım çok oluyor hem valla dışarı çıkmak değil onun desteğini hissetmek istiyorum
(5,210 puan) tarafından
Çok zor canım. Benimde eşim benimle birlikte çıkmaz öyle gezen biri değil zaten bende onu beklemiyorum napayım ona baglanamam. Boşver
(1,334 puan) tarafından
Ya biz çıkar ederdik aslında çocuktan sonra böyle oldu yani yalandan yok araba alayım gezdircem seni felan diyor ama bugünde anlatamadım mevzu gezmekte değil ya beni anlayabilsin evde tek birakmasiz hiç gitmesin demiyorum ama bu her gün birine söz veriyor bide gezdikleri de düzgün insan olsa
0 oy
tarafından
Ben yazmışım gibi okudum resmen  . Çok şey yazmak isterdim de kelimeler bu duygulara karşı kifayetsiz  kalbim kırık ayrılacağım şu dünyadan. Ben bu hayatiı haketmedim......
(1,334 puan) tarafından
Bi yerlerde hep aynı şeyleri yaşayan kadınlar var o kadar çabalarken neden yaşıyoruz böyle şeyler anlam veremiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 536 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 608 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 552 göst.
0 oy
36 cevap 1,110 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nur-ellaa (438 puan) tarafından soruldu