0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
39+4 Kızlar hic bi belirtim yok. Iyice agirlastim Kalcalarimin ağrısı vs dayanamiyorum. Uyku yok rahatim kaçtı iyice bunaldim. Spor yürüyüş hic bir sey yapamıyorum korkularim yeni yeni oluşmaya başladı bebek icerde durdukca sorun oluyor gibi geliyor hastaneye de sürekli gidemiyoruz doktorum pazartesi gel demişti gidemedik. Alttan muayene filan olmadi hic normal dedi ama çatı genisligini darlığını bilmiyoruz. Off nasil olcak ilk olunca cok bir seyde bilmiyorum. Hurma yedim sadece 4 gun sonra alacak yer bulamadim meryem ana otu aldim ins o ise yarar.

6 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben 39+4 de hastaneye gittim sabahına doğum yaptım. Belim ve kalçam da ağrı gibi bişey olmuştu.nişan falan da gelmedi. Son 3 gün kanepede yatmıştım hep.işte gittim ebe baktı ilk alttan muayene o çatıya bakmak oluyormuş doğum başlamış dedi  banada doktor hep normal dedi son dakka sezaryen oldu. İlk doğumum benim de bu arada.
(393 puan) tarafından
Sezeryan icin ne dediler neden noramal olmadi acaba
(4,651 puan) tarafından
Açılmam olmadı bu yüzden bebek hareketleri ve solunumu tehlikeye girdi. Acil sezaryena aldılar
(393 puan) tarafından
Anladim cnm geçmiş olsun Allah'ım anali.babali büyütsün
-Reklam-
0 oy
(218 puan) tarafından
Neden gidemediniz ki çatı muayenesi önemli ona bakmadan normal mi değil mi bilemez.bol bol yürüyüş yapın merdiven çıkın hurma tüketin 
(393 puan) tarafından
4 gün gecikti doktorun cagirmasindan bu gun gidecem inşallah ama simdiye kadar bi cati muanesi yapmasi lazimdi sanki
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Squat yap çömel.ıkın nefes egzersizleri yap canim kolayca olur ins
(393 puan) tarafından
Insallah cnm saol
0 oy
(13,764 puan) tarafından
40 haftadan selamlar. Hala gelemedi benimkide. Karnim dimdik yukarda duruyor. Hiç gelmeyecekmiş gibi geliyor banada. 
(393 puan) tarafından
Acaba gününü mu yanlis soyledim cunku adet tarihimi tam bilmiyordum kiz birde erken gelir dediler
(13,764 puan) tarafından
Benimkide kiz canim. Ilk kizimda tam 40 haftalikken doğdu. Banada ikinci gününü doldurmaz erken doğar dediler. Bekliyorum bakalim.
(393 puan) tarafından
Sağlıklı olur insallah
0 oy
(46 puan) tarafından
Bende senin gibi dusunurken 40+5te dogurdum normal dogum ve hic cati muayenesi olmadim korkudan tabi bi kac denedi doktor birakmadim 
(393 puan) tarafından
Ay insallah yaa doktorum cok ilgili aslinda çatı muanesi yapilmasi gerekiyormus simdiye kadar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
41 de sezeryanla alındı dogmadınhanfendi. Ama suan dihorum ki gün daha kalsaydı keşke:)
(393 puan) tarafından
Neden :) karnimda  tasimak zor oluyor artik kucağımda daha kolay olur insallah
(9,247 puan) tarafından
Karnında sessiz kucakta çıglık çıglıga:) dogur anlarsın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 168 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 213 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 690 göst.
24 Aralık 2019 Aile kategorisinde Hayallerbirolsun (465 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,710 kullanıcı

...