0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Yarın 39 haftalık oluyorum randevuda bulamiyorum devlete 40 haftadan sonra dogum olmazsa nasil olcak bilmiyorum. Arada bir sancı gelir gibi oluyor ama çok duzensiz ve gün icinde az belimden kalçama kasıklarıma dogru inen bir sancı yalancı sancımı gercekmi ikinci gebelige ragmen ayırt edemiyorum. Çok sık idrara çıkmaya basladım yarım saaten az neredeyse ağrıdan uyuyamıyorum sürekli kalkıyorum akıntım aşırı çogaldı sık değil ama ishalim oluyor bunlar doğum belirtisimi kızlar. Birde iliski falan öneriyorlarmis doktorlar doğum icin riskli olurmu diye korkuyorum. Birde dogum enerjisimi artik ne bilmiyorum uzerimdeki usengeclikte gitti. Artik doguruyum ya.

6 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bilgisi olan yokmu kızlar?
(1,552 puan) tarafından
Benim bilgim yok maalesef, Rabbim sağ salim kavuştursun.. Sadece sık idrar ve ağrı deyince enfeksiyon aklıma geldi.. Bana doktorum bebek baskısıdır deyip durmuştu, enfeksiyon çıktı
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Canim tez zamanda kucagina al insallah. Bende 3. Gebeligimde bilemedim insan hepsinde ayri bi aksiyon yasiyor :D sancilandim evde zor yetistim. Gercek sanci duzenli 10 dkkda bi vurur hem belinize hem kasiklariniza. 

Bebek artik asagi baski yapiyor sık idrara cikma o yuzden.

Iliski riskli degil acilmaniz kolay olur 
0 oy
tarafından
Canm sen ne yap ne et hastaneye gıt. Randevu bulamazsan randevusuz gıt ama kesın gıt  allab hostermesın haftan baya ılerlemıs bebegıne bısy olmasın  . Ben 40 +5 de dogum yaptım o zamana kadr ara ara sancı gelıyodu ama yalancı sancıymıs megersem. 

En son ılskjmjzj bızde tam 39 haftalıkken yasamıstık etkısı oldu mu olmadı mı jnan blmıyorum   . Bebek kendj dogmazsa en azndan sunı sancı verrler bısy yaparlar sen bı gıt doktora canm
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben iki bebeğimde de ilişki sonrası ertesi gün doğum yaptım, sancı düzenli olur 50-60 saniye sürüyor birden geçiyor ve tekrarlıyor anlarsın
0 oy
(2,455 puan) tarafından
Evet canım doğum belirtisi bunlar hem ilişkide öneriyor doktorlar acilman kolay olur 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Bunlar doğum belirsiti deil stres belirsiti 

Sakin ol bugün yarın başlar sancın başlamasa suni sancı verirler zaten kırk haftada doğması gerekiyor diye bsieu yok 42 43 haftaya kadar vakit var panik yapma 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 160 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 214 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 691 göst.
24 Aralık 2019 Aile kategorisinde Hayallerbirolsun (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 504 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde eslemree (1,119 puan) tarafından soruldu

378,327 soru

11,323,797 cevap

34,775 kullanıcı

...