0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dedigim gibi geceleri yemek yiyormusunuz tok olsam dahi kalkip birseyler atistiriyorum böyle olunca kiloda gitmiyor sinir oluyorum sizde de varmi gece yemeleri nasil bas edebilirim

11 Cevaplar

0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ben aç olsam bile çok sağlıksız olduğunu düşündugum.icin yemiyorum. İradenizi sağlam tutmanız gerek kafa da biten bişey. Sadece kilo değil mesele gece yiyip yatmak birçok hastalık tetikleyicisidir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gündüz cok yemedigim icin gece acikiyorum genelde ve yiyorum aç uyuyamam asla ama bende kilo alamiyorum
0 oy
(99 puan) tarafından
Of ben yeni kilo verdim 74 den 62 oldum kilo verdigimi gorunce yine basladim gece yemeye yemek degilde abur cubur yiyorum ben ozellikle adet donemi yaklasinca gece sekerim dusuyor sanki
0 oy
(4,171 puan) tarafından

Aman aman gece yemediğim halde su içsem yarar Bi de gece yersem iyice tulumbaya dönerim Allah muhafaza sende yeme canım çok sağlıksız tut kendini illa Bi şey yiyeceksen de Bi salatalık ye yada Bi kase yoğurt bastır uyumaya çalıs bu doğum sonrası kilolar yapıştı kaldı zaten :ermm:

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Psikolojik olabileceği gibi fizyolojik nedenlere bağlı da olabiliyor gündüz yeterince beslenmediysen yanlış şeyler yediysen yanlış zamanlarda yediysen yeterince su içmediysen yeterince protein ve sağlıklı karbonhidrat almadıysan görülebiliyor. Ya da bazen dediğim gibi psikolojik veya alışkanlığa bağli da olabilir. Sebebi bulup ona göre çözüm üretmelisin. Ayrıca gerçekten bu şekilde bırak kilo vermeyi bir yerden sonra almaya da başlıyor insan o nedenle dikkat et.
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bende öyleym bişiler yiyorum :))) 
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ben açliktan ölsem bile gece yemek yiyemem. Hatta akşam bile doğru düzgün yiyemem. 
0 oy
(407 puan) tarafından

Benim kocam oyle illa gece kalkıp yemek yicek tok olsa bile:ermm:

0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ben akşam yemeğinden sonra hayatta yemek yiyemem ancak çekirdek meyve  falan bu alışkanlık ya çocukluktan gelen bir huy ola bilir sonradan mı oldu
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Yok yemem ben canim ya 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Hayatta yiyemem gece ve sabah erkenden çünkü iştahım olmuyor o vakitlerde

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 180 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 309 göst.