0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba kızlar

Kızım kahvaltı yapınca aradan birkaç saat geçip de yemek yedirmek için saat tutuyorum resmen bu bende takıntı haline geldi 3 saat arayla yemek yedirme çabasına giriyorum ve gün içerisinde bu bana baya yük oluyor yani çocuğun acıkmasını beklemeden yesin diye çaba sarf ediyorum 

En çokta bir yere gidecek oluyorum gün içinde yemek saati aksar diye gitmiyorum kendimi çok kötü hissediyorum nasıl atlatacam bunu ben kizlae fikir verin lütfen

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende öyleyim aha buldum birini "Dddd 

Biyere gideceksem kayle cekiyom ne yicek ne yedircem diye bide aksine benim kiz biyere gidelim hayatta ağzına bi lokma koymaz eve ac gelir 
tarafından
Aynı aynı ben de öyleyim canım valla ben gibisin dert ediyorum kendime :(
(22,070 puan) tarafından
Valla aşkım bak dün eşimin halasigildeydik sabah 7den aksm 8e kadar ertesi günden kucuk kaplara yoğurdunu çorbasını patates kızartmasını meyvesini sütünü hazırladım bi poşet goturdum :D beni gören sey dedi ne kadar pimpiriklisin cocuk ne bulsa yicek bide hususi getirmişsin dediler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben tutmuyorum saat ama öylesina saata baktigimda cogu zaman 3 saate aciktigini görüyorum.  Eh iste idare ediyorum uyudugunda uyandirmiyorum yemdirtmek icin.  Gecede bi kec uyanir yer saat 3 -4gibi . 7 aylik kuzum. 
tarafından
Benim kızım 19 aylık maşallah herşey yer ama bende hastalık oldu bu artık günde 5 yada 6 kez ana yemek yedirme çabasındaym
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Saat  tutmuyorum  ama  genelde  3 saate  açıkıyor  kızım  1 yaşında  
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hayır hiç biz zmn yapmadım acikam çocuk belki eder kendini ve özel bı yemek yapmadım kendime ne yapıyorsam oda onu uedi
tarafından
Kızım 19 aylık ve zorlayıp yedirmezsem özelikle acliktan ağlamaz sabahtan akşama kadar aklına yemek gelmiyor
(2,330 puan) tarafından
Hiç fırsat verdinmi peki  zorlamadan
tarafından
Verdim tabiki günlerce haftalarca
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Benim mantığım çocuk ne zaman acikirsa o zaman yemeli yemeğe zorlamak onun istediği zaman değil bizim istedigimiz zaman yemesi ilerde çok büyük yeme bozukluklarına sebep oluyor
tarafından
Aynen kesinlikle, vücudunun ritmini bozuyoruz böyle böyle
0 oy
(812 puan) tarafından
Ben zaman tutmuyorum yediği saatler belli sabah 6 da ilk kahvaltısı 2 saat sonra ikinci öğlen uyuyor öğle yemeği sonra meyve akşam da yemek 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Benimkiler kocaman oldu sanki bi öğün atlasalar açlıktan ölecekler gibime geliyor.

Bakalım bebek doğunca onla nasıl olcak

Biryere gittiğimde kucuklerken ne yiyceklerse kavanoza koyup giderdim. Sokağa gezmeye gideceksek yoğurt koyardım 
0 oy
tarafından
Bizim saatlidir yemeklerimiz 10 ayligiz su an 9 da kahvalti yapar 3 e kadar emer 3 de ara öğün yapar arada emer 7 de yemekte ne varsa veririm sonrada yatarken mama icer bizim duzenimiz bu sekilde oda alisti aaati gelince bagirir aglar

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 723 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 444 göst.
0 oy
11 cevap 84 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 420 göst.
27 Nisan 2020 Aile kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu