0 oy
2,121 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından

Çamaşır yıkadım astım sondakikeri alırken bı baktım bu çıktı ne olabilir ki acaba 

image

41 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kabartma tozu veya vanilin bacım bu baksana kenarında boyası az bişey kalmış ne uyuşturucusu 
(3,860 puan) tarafından
evet , ben de simdi bir tane vanilin paketini yikadim soyuluyor mu diye , aynen boyle oluyor
tarafından
Hwhwhsshsshy :D
-Reklam-
+1 oy
(3,860 puan) tarafından

image

canim senin icin bitane vanilin feda ettim :) bi arkadas da yazmis burda , sanirim seninki de vanilin ya da kabartma tozu :) 
(3,244 puan) tarafından
Bende diyecektim ki eşinin cebine koy. Sonra safa yat. Hayatım pantolonunun ceblerini boşalt ver makineye atam de. Saklarsa şüpelen.
(1,140 puan) tarafından
Ay inanmıyorum paket aynı paket resmen ama nerden gelebilir ki ya vanilim hazır yani market vanilini var ama sanırım makineye atılmış ta boyası gitmiş vay ve çözüldü olay :)
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Minik bir toz poşeti. Önemsiz olabileceği gibi çok tehlikeli de olabilir inanki 
(1,140 puan) tarafından
Ne tozu acaba yanlış bişey olabilir mi eşimin cebinden falan mı çıktı diye düşündüm
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Çok merak ettim gerçekten ne olduğunu bende aklıma gelen değildir insallah
tarafından
Ne geldi kız aklina
(7,121 puan) tarafından
Sence balım
tarafından
Ayy dikkatli bakınca anladım kız pet e benzettiydim en basinda
(7,121 puan) tarafından
Kız güldüm ya ped makinada o halde mi olur dağılır kız patlar
tarafından
İşte kafa gidiyiiiiiğ :D
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Yeni alınan bi kıyafet varsa ondan çıkmıştır koku yapmasın diye koymuşlardır
(1,455 puan) tarafından
Ceplerine koymuş olabilirler ne yıkadın makinede
(1,140 puan) tarafından
Valla her zamanki gibi işte benim ve onun kıyafetleri pantolon kazak böyle
(1,140 puan) tarafından
Ama yeni kıyafet değil hep giydigimiz yıkanan kiyafeyler
(1,455 puan) tarafından
Valla bilemedim o zaman eşine sor ama korktuğun gibi bişeyse emin ol ister ve baya pahalıdır
(1,140 puan) tarafından
Sorudm bu ne nerden çıktı falan dedi.makineden dedim.tuz mu ne falan dedi
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Poşeti sakla canm eşine birşey deme. Kendi sorarsa yada aranmaya baslarsa. Konuşursunuz.
(6,220 puan) tarafından
Nem alan filan denmiste kıyafetler yeni olsaydı neyse bunca zaman çıkardı
Benim aklıma uyuşturucu geldi nedense
(15,196 puan) tarafından
Ben de görmedim. 31 yaşındayım. Her türlü mağazadan da alışveriş yaptım. Ne tür kiyafetlerde kullanılıyor bu anlamadim
(6,220 puan) tarafından
Bende anlamadım hemde kocaman yani
Bide o nem alanlar küçücük kağıt pakette içinde de boncuk boncuk böyle değil
(15,196 puan) tarafından
Aynen küçücük olanları brn de gördüm ama bunu ben tavuk paketlerinin altında kanını alması için ped gibi bişey oluyor ya ona benzettim.
(6,220 puan) tarafından
Ama onlar da senin dediğin gibi ped şeklinde bu bildiğin toz :/
0 oy
(5,953 puan) tarafından
İçindeki toz mu  peki ilk aklima gelen değildir  inşallah önemsiz birseydir
(622 puan) tarafından
Yani ben şimdiye açıp koklamistim veya bı parmak ağzıma sürüp bakmıştım ne olduğunu anlamak için sonuçta minicik biseyden biseyde olmaz hem ne olduğu da çıkar ortaya
(1,140 puan) tarafından
Kokladım koku yok.tadina baksam bilmiyorum ki tadından nasıl anlayacam.hem de hamileyim ve de farklı biseyse bakmak istemem.sadece pudra şekeri olsa kokardı ya da kıyafetlere konulur diyorlar ama onlarda koku olur mu bilmiyorum hiç daha önce kıyafetlerde çıkmadı
(622 puan) tarafından
Ay hamileysen konu başka tabi sen bakma tadına eşine sor o zaman bı
(1,140 puan) tarafından
Sordum dedi bu ne nerden çıktı.makineden dedim tuz mu ne dedi
(5,953 puan) tarafından
He tuz deseydin tuzq benziyormu deseydin
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yeni camasirlara koyuyorlar boyle seyler ama daha küçük ve parçacikli oluyor bu un gibi .merak ettim ne acaba
(1,944 puan) tarafından
Anladim insallah kotu bir sey degildir. Poset demi bildiğimiz poset gibi paketi
(1,140 puan) tarafından
Yani o plastik poşetler gibi değil de hani vildigimiz çıtçıtlı poşetler gibi değil de biraz daha farklı gibi
(1,944 puan) tarafından
Bez gibi mi
(1,140 puan) tarafından
Yani tam bez gibi de değil de mesela böyle bir şey aldığımızda vidaları falan koyarlar daha biraz kalın gibi bir poşet
(1,944 puan) tarafından
Cok sukur cevremde hic kullanan yok anlamamda ama toz sanki ya cokta pahalidir fark eder hemen
0 oy
tarafından
Rabbim doğru yoldan ayırmasın kotulerden uzak etsin. Makinanın içinde eşinin kıyafeti varsa onun bildiği birseydir ama benim aklıma hiç iyi şeyler gelmedi. Başka türlü evde olan birşey olsa bunu bilebilirdin diye düşünüyorum. İyice düşün taşın. Ne olabilir diye bulamadığım takdirde sakın bir şekilde eşine ne olduğunu sorabilirsin.
(1,140 puan) tarafından
Hiç yeni birşey almadık atmadım da makineye.vallahi eşim bunalımda kafası biraz dolu son zamanlar gözlerinin altı çok çöktü ben rahatsızlıklarından dedim ama kafamı kurcaladi açıkçası.sordum ben de ama vermeyecem paketi.keşke bir yerden ogrenebilsem ama kime soracam
0 oy
tarafından
Bir tadına bak istersen azıcık parmağın ucuna sur :D dizilerde öyle yapıyorlar ya :D
(1,140 puan) tarafından
Kız tadından da anlamam ki :) kaldı ki hamileyim ama kokusu var mı diye baktım koku gelmiyor biraz kimyasal kokusu var tek
0 oy
(4,947 puan) tarafından
Acaba eşin disarda börek falan yedide yanında pudra şekeri verdiler omu,yada nebilim insanın aklına şüphe düşüyor 
(1,140 puan) tarafından
Buralarda kurt böreği satan hiç gormedim.bir de benim eşim öyle şeyleri bırakır almaz cebine.birşey falan kalsa.benim de şüphe düştü nereye sorsam bilemedim de
(4,947 puan) tarafından
Kız insan bir yerde soramaz ki acaba napsan açıp bı kokusuna falan mı baksan
(1,140 puan) tarafından
Kokladım ilkten hiç koku yoktu baya çok koklayinca hafif kimyasal kokusu geldi.vallahi ya nereye sorsam bilemedjm
(4,947 puan) tarafından
Pudra şekeri olsa anlardın ben çok şüphelendim inşallah kocan bir haltlar karıştırıyormiyordur
(1,140 puan) tarafından
Bence de inşallah karistirmiyordur buna da he diyemem artık bir de bagimliligiyla uğraşamam
0 oy
(3,141 puan) tarafından
İnşallah pudra şekeridir. 
(1,140 puan) tarafından
Kokusu hiç yok hatta biraz kimyasal gibi koktu baya koklayinca.dokusu benziyor ama cebine atmaz eşim pudra şekeri falan.ki buralarda kurt böreği satan yer yok.olsa da eşim pudra şekerli yemez
(3,141 puan) tarafından
Kimyasal kokmasi normal sonuçta makinede yıkandı deterjanın kokusu gecebilir
(1,140 puan) tarafından
O da doğru hiç düşünmedim :) ama yumuşatıcı vardı kıyafetler hep mis gibi yumuşatıcı kokuyor
(3,141 puan) tarafından
Allah korktuğuna ugratmasin canim
(1,140 puan) tarafından
Amin bacım sağolasın
0 oy
tarafından
Küçük paket olsa kıyafetlerdeki koruyucu derim de kocaman paket inşallah sıkıntılı bişey değildir 
(1,140 puan) tarafından
Aynen avucumun içi kadar sayılır.kiyafet te yeni bir kızıma aldık o da sıradan bir yerden ki bu kadar şeyi neresine sigdirirlar
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Eroin olmasın mi
(1,140 puan) tarafından
Valla şekline baktım böyle pudra şekeri gibi.koku yok az bişey kimyasal kokusu geldi gibi ama bilemedim de
(7,728 puan) tarafından
Peki eşin yapar mı böyle şeyler
(1,140 puan) tarafından
Çevresine hiç guvenmiyorum daha önce içki ictirmislerdi.bu ara da çok bunalımda aramızda iyi değil di tam olarak yapmaz diyemem
(7,728 puan) tarafından
Ahh o çevre
Kötü arkadaş ortamı ne geliyorsa onlardan geliyor
Rabbim hayr etsin inşallah
(1,140 puan) tarafından
Ya bu ha.yvan işiyle uğraşıyor aslında arkadaş değil de bu iş yapanlar işte bir iki sefer aklını celip icirmislerdi.amin hayır olsun inşallah
0 oy
(618 puan) tarafından
Merak ettim tadına bak kokla belki pudra şekeri cnm
(1,140 puan) tarafından
Hamileyim yanlış birseyse diye yeltenmedim ama kokusu hiç yok pudra şekeri olsa kokardı sanırım.koku alamadım baya koklayinca hafif kimyasal kokusu geliyor
(618 puan) tarafından
Cnm eşine danış öyle birşey varsa yapmasın

Hem böyle birşey varsa  neden paylaşır insan anlamadım
(1,140 puan) tarafından
Bacım çözüldü benim kızçe ya vanilya ya kabartma tozunu makineye atmış o da yıkanınca böyle olmuş :)
(618 puan) tarafından
Ne olursa böyle birşey var yada yok burda önüne geleni paylaşırsan oooo
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Eşim bunalımdaydı göz altları çöktü demişsin. Ben direkt zararlı maddesen şüpheleniyorum
(1,140 puan) tarafından
Ben de şüphe ettim ama nasıl öğrenebilirim bilmiyorum.bir de bunun bagimliligiyla uğraşamam gebersin gitsin varsa böyle birşey
(2,746 puan) tarafından
Aranızdaki ilişki nasıl şüpheli hareketlerö var mıydı. Herkes börek demiş ama kim böreğin yanındaki pudra şekerini venine koyarki.
(1,140 puan) tarafından
Bizim aramız bayadir bozuk o hep düzeltmek istiyor ama ben istemiyorum.****** işiyle uğraşıyor dolandırıldı battı vs iyi değil pek aslında
(2,746 puan) tarafından
Anladım. Açıkçası benim aklıma gelen şey bu bence. Bilmiyorum. Bir de ne iş yaptığını anlamadım. Kri.pto mu ?
(1,140 puan) tarafından
He yok ha.yvan işi alım satım yapıyor
0 oy
tarafından

Kız herkes inşallah aklıma gelen değildir yazmış aklınıza ne geldiki:blink:

Çünkü ben birşeye benzetemedim

(5,953 puan) tarafından
Uyuşturucu demek istedik inşallah degildir rabbim kimsenin evine uğratmasin
(1,140 puan) tarafından
Değildir inşallah bi busu eksikti
tarafından
Amin ama uyuşturucu olduğunu düşünmüyorum eğer uyuşturucu gibi bir şey olsaydı böyle bir pakette olmazdı ayrıca makinede çözünürdu erirdi
(1,140 puan) tarafından
Bilmiyorum onlar da böyle torbalarda olmaz mı öyle biliyorum.pudra şekeri gibi.erimemis ama poşet sağlam baya
(5,953 puan) tarafından
Su almadığı surece erimez paketleme sağlam  su almamis zaten ici
0 oy
(613 puan) tarafından
Yasaklı maddeye benziyor
(613 puan) tarafından
Yalnız toz biraz pahalı eğer esininse kesinlikle arayacaktır gözün üstünde olsun. Benim abim çok uzun süreler bağımlıydi ordan biliyorum.
(1,140 puan) tarafından
Çok borcu var aslında.ama çok iyi de para kazanıyor pek dert etmez eğer öyle ise ben ilkten direk ona sordum resim atıp.gelip bakar baktım almaya çalışıyor ya da attım desem niye attın falan der belki çöpe bakarsa anlarım
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Cep sodasına benziyo 
(1,140 puan) tarafından
Yeni birşey de almadık sadece kızıma kıyafet aldım o da nereye koyabilirler ki avucumun içi kadar küçük değil pek
(2,014 puan) tarafından
Cep sodası içilmek için zaten belki eşin midesinden rahatsızlandu rahatlatsın diye almış olabilir
(1,140 puan) tarafından
Midesinden rahatsız ama resmini attım bu ne tuz mu nerden çıktı falan dedi
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İns aklıma gelen değildir ama benim eşim çok iyi anlar o gelsin gösterimmi
(1,140 puan) tarafından
Yaa çok iyi olur bir baksa ben de bilemedim kime sorulur ki aynı pudra şekeri gibi ama koku yok az kimyasal kokuyor öyle çıtçıtlı poşette değil poşeti biraz daha farklı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
0 oy
8 cevap 394 göst.
29 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emmine1 (143 puan) tarafından soruldu

379,606 soru

11,363,845 cevap

34,841 kullanıcı

...