0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 10 aylık telefonda videosuz bir şekilde şarkı açıyorum seviniyor kaynana hanım da bebek yanında dursun diye telefonu açıp videosunu bebeğe izletiyor kibar bir dille diyorum ki alışsın istemiyorum

Bana diyor ki bu şarkıya nasıl alıştı telefondan açtın ki alıştı dedim ben videosunu açıp izletmiyorum görümcem ordan diyor ki alışsın istemeyince daha çok alışıyor kendisinin bebeği 2.5 yaşında ve kendine ait telefonu var sinirden karnıma ağrılar giriyor bana diyorlar ki telefonu aç uzaktan izlet işlerini yap kaynanam bebeği başka odays götürüp videolar izletiyor telefondan eşim kızar diye hanımefendiye bir şey de diyemiyorum çok sinirleniyorum sizce abartıyor muyum ben ya 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Sakın izletme kuzu.Ekranin bebeklere zararlari saymakla bitmez .

Benim minik kaslı erkeğim 1 yaşında ve hiç TV , telefon , tablet izletmedim .

Bı yararı da yok zaten .İzletmesinler ciddi ciddi uyar .
tarafından
Bende izletiyorum o zman tüh bana yazık bana jsjsh
tarafından
Vah sana vaylar sana jsjsjsj
tarafından
Kız çimennn yoksa sen de mi ?
(563 puan) tarafından
Yok kız biz dogunca TV yi kaldırdık 1 sene oldu ekran maruziyeti denen bişey var
tarafından
Bı helal olsun da benden sana hehe ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Benim kızım 9 aylık kendine ait telefonu var ama öyle izlesin etain diye değil. Uyurken beyaz gürültü açıyorum oradan. Arada da cocuk sarkilari dinletiyorum sizin gibi. Alışsın istemiyorum televizyon bile izlemiyoruz doğdu doğalı hiç açılmıyor. 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Esin kızar die bebeginin geleceğiyle oynama canm Allah korusun otizimi tetikliycek bir durum olursa karşı taraf sevinir eşinle sen yanarsin biranonce önlem al derim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 201 göst.
9 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 419 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elifatihhh (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 696 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,051 soru

11,376,906 cevap

34,862 kullanıcı