0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (490 puan) tarafından
O kadar yalan yanlış şeylerle doldurmuş ki şimdi ikinci dilekçe geldi ikinci dilekçe yi yazmam lazım son 2 gün içinde yazmam lazım hala yazamadım boşanma aşamasında olanlar dilekçe yazanlar siz nasıl bir surectesiniz benim artık kafam almıyor bu yalanları 2 gün içinde yazmam lazım siz kendiniz mi yazıyorsunuz bir yardım alıyormusunuz birinden 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Avukatın yookmu????
(490 puan) tarafından
Var tabiki önce ben yazıp sonra avukata atıyorum avukat düzenleyip tekrar yazıyor
tarafından
Direk şöyle kendisi yazsın sen niye yazıyorsun
-Reklam-
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Avukatının yanına gidip birlikte yazın canım 
(490 puan) tarafından
Avukat dedi sen yazıcaksın bana atacaksın sonra ben yazıp göndereceğim dedi
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Avukatin varsa ona yazdır kendi başına olmaz canım hukuk bürosunda çalışıyorum ben bu tür dava özellikle çok detaylı ve kelimelerin çok doğru yazılması gerekiyor
(4,287 puan) tarafından
Bizde sole oluyor beyan olsun cevaba cevap dilekcesi olsun muvekillimizi çağırır muvvekil gelmeden önce olaylari kendine yazar toparlar hem görüşme esnasinda anlatır hemde müvekkilinin yazdığı kağıdı da alır ve dilekçeye uyarlayarak deliller varsa da getir deriz foto video ses kaydı bunlari da sunariz
(490 puan) tarafından
Avukat çok yoğun olduğu için belkide bende 2 hafta içinde cevap yazma gerekiyor delil olarak ses kaydı mesaj kullanmıştım ilk dilekçede onun avukatı  ses kaydı suçtur diyip delil olarak kullanmayiniz diye yazmış dilekçesine o adi de şikayet etmiş ve ayriyeten de dava açmış ses kaydı aldığım için o yüzden bu dilekçede ses kaydı kullanmayalım demişti avukatım
(4,287 puan) tarafından
Biz açıkçası video ses kayıtları sunulmustu diye hatirliyorum uzun zaman olmuştu pek emin olamadim ama kendini ispat edebilmek adına yanında başka biri de yoksa kanitlamak için kullanılıyor diye biliyorum
(490 puan) tarafından
İnşallah hakim delil olarak kabul eder ya sağ ol canım inşallah hakkımı alıp kurtulurum
(4,287 puan) tarafından
İnşallah Rabbım yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 277 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Aylinece3420 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu