0 oy
833 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Ayy kızlar tayıncı olmak ne zor iş Allah herkese yardım etsin. Esya bile alamıyor insan yeni yeni alıyorum. Eşim bey diyor ki samsun yada mersin yazma hakkım var hangi sehri yazalım diyor. Sizce hangi şehir daha guzel. Hangisinde daha guzel bir evi daha uygun fiyata alabılırz. Mersin sanki daha mı pahalı ama daha mı guzel. Akıl verin bu ıllerı bilen varsa.  Samsunda hergun yagmur mu yagıyor peki 

34 Cevaplar

+3 oy
(1,160 puan) tarafından
Samsun seç bence. Güzel yasanilir bir yer
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sivası tavsiye ederim kiralar uygun 
tarafından
Samsun mu Mersin mi demiş sende sivademissin ;)))
tarafından
Evet canım ahahha☺️☺️☺️☺️
0 oy
(119,343 puan) tarafından
gel eskisehire sana kahveye gelirim
(133 puan) tarafından
Ayyy canım ne cok sevinirim. Hıc arkadasım yok zaten tayinvı olduğumuz İcin cok yalnızım. İsterdim ama eskısehıre secenek yok. :(
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Mersin bence pahalı bir yerdir diye düşünüyorum. İnternetten de bak genel olarak fiyat karşılaştırması yap. Bizde tayin yazacaz ben şimdiden araştırıyorum.
(1,096 puan) tarafından
O ne kiz :) suriyeli cok varda suriye sayılmaz heralde yaaa .
(1,758 puan) tarafından
Yok yok eşim asker oraya tayin çıkıp Suriye'ye gönderebilirler
(1,096 puan) tarafından
Haa olabilirrr bende hic anlamam ki yorum yaptim ama. Aman allah suriye yuzu gostermesin hic bi askerimizin ayagina da tas değdirmesin inşallah.
(1,248 puan) tarafından
Eşim ilk görev yeri Diyarbakır 4 sene hiç Diyarbakırda durmadı izin zamanı ilk orasi sonra izine gelirdi dönüşte hep üst bölgeleri hiç kalmadı yani nefret ediyorum o yüzden
(1,758 puan) tarafından
4 yıl Suriye yaptı borçları bitireyim biraz birikim yapayım diye tekrar  gitmek istiyor ama dedim senin canından önemli mi dedim göndermek istemiyorum beraber Doğu yaparız daha iyi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Samsun'a coknyagmaz Trabzon Rize kadar  ama cokta ğmitlenme sen yazarsın samsun Mersin onlar tercih dışı arama yapar üzülürsün.2 yıl önce yaptıkları gibi
0 oy
(1,975 puan) tarafından

Tayinle mersine geldik tavsiye etmem şahsen. Gelmiş olursanız da bir çaya kahveye beklerim :)

0 oy
(10,048 puan) tarafından
Ben sicak sevmeyen biri olarak samsunu secerdim. Kendimde trabzonluyum zaten. Sahili falanda guzel samsunun
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence Samsun
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Hergün niye yağsın canım tabiki hergün yağmıyor. Ama genel itibariyle çok yağış alan bir Şehir. Güzel ve büyük bir şehir. Hakkınızda hayırlısı olsun ❤️❤️❤️
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Merkez mi olacak ilçeler mi peki. Bu ukrayna savaşından sonra Mersin kira konusunda arşa çıktı diyolar.
0 oy
tarafından
Samsun bence
0 oy
tarafından
Samsun bence tercih edin
0 oy
(2,746 puan) tarafından
İkisiide mükemmel yaaa...... Çok kararsız kaldım. Samsun canım memleketim harika. Ama çok pahalı kiralar vs aşırı uçtu. Mersin'de de çok güzel ve daha ucuzmuş oranın iklimi güzel ya manav vs çok ucuz oluyormuş meyve sebzeler. Arkadaşım da oraya tayin aldı. Orası da çok güzel hatta bi akrabamız orada yaşadı yıllarca hayatımın en güzel yılları orada geçti diyordu. Onun eşide polisti. Mersin aşığı 
0 oy
(3,713 puan) tarafından
Mersin'i tercih ederdim ben 
0 oy
(1,893 puan) tarafından

Mersin'de yaşadım çok güzel bir yer, sahil kesiminde yaşarsanız hele harika olur. Bizim evimiz denize sıfırdı ve çarşıya, foruma çok yakındı çook güzel sahil kasabası havası veriyordu çok seviyordum hala çok özlüyorum :'(

0 oy
tarafından
Mersin bence 
0 oy
(415 puan) tarafından
Mersin'de yasıyorum yazin öyle böyle değil çok sıcak gündüz dışarı çok zor çıkıyoruz yazın ama güzel bir şehir sahili falan şahane ama klimasız durulmaz evler çok pahalı 1+1 evler bile şu an 4 binden başlıyormuş 
(415 puan) tarafından
Yani ben olsam samsunu seçerdim
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ben mersindeyim hiç sevmedim burayı.öyle sıcak ve pis bir şehir.yani benim bulunduğum yer özellikle erdemli 
0 oy
tarafından
Kesinlikle samsun diyorum 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Kesinlikle Samsun 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 417 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.