0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
uzun olucak k.bakmayin ama icimi dokmek istedim. bosandimi demistim burda bosanmayla dert bitermi . ailem destek oldu sadece annem ve abim onun disinda degil.ilk ayrilip gelince ablam huzursuzluk cikardi anladim zaten. neyse ev tuttum henuz esya almadan tabi hepsi bi anda olmuyo birden. babam hastaydi bi sabah kalktim ablam yatiyo babam uyanmis rahatsiz ablama seslendim babam kalkmis kahvalti hazirliyalim acikmistir birimiz evi toplasin birimiz kahvaltiyi kuralim dedim duymazdan geldi ben mutfakta cay hazirlarken babam seslendi kalktizmi aciktim ekmek varmi dedi (yola gitmeye gucu yoktu aslinda istahida yoktu sadece coluk cocuk birlikte olmak icin ) ablama ekmek yok ben bunlari yaparken sen de ekmak al dedim elinde tel oynuyo babam kalkmis ekmege gidiyo bende ablama dedim ki babam hasta sen git duymazdan geldi gene . babam evden cikinca artik iyice sinirlendim evi ben toplarim yemegi hazirlarim cocuklarimda var ekmege sen gitseydin adam hasta zor gidiyo yoluna 75 yasinda adam .bana bi anda bi cikisti  o anda babam geldi ablam basladi aglamaya benden 1 2 yas buyuk  babama beni sikayet ediyo hungur hungur agliyo beni sucladi neye ugradimi sasirdim bisey diyemedim babam soylenmeye basladi yemek yemedi gitti yatti ablam hala aglayip bagiriyo tek kelime edemedim . aldim cocuklarimi gittim tuttugum bos eve esyalar gelene alana dek yer yataginda yattim . kapidan cikarken kapiyi carpti arkamizdan . ben bos evde bi mutted idare ettim cok sukur gene Allahima . kendimi topladim ev esya duzen kurdum gene evime girdi cikti yedi icti yatti kalkti lafi olmaz bunlarin ama insan guceniyo bu en basit bi olay sadece . bosansada insan bir dert bitiyo biri basliyo para istedi verdim hastayken hastanelerde pesinde dolandim . ama o beni 3 gun baba evinde tutmadi kapi disari itip kapi carpti evin bos oldugunu bildigi halde coxuklar yanimda gordugu halde. dusundukce bazen canim yaniyo  icimi dokmek istedim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ablan bekar mı? Kaç yaşında.  Yaptıgı çok ayıp 
(3,794 puan) tarafından
bekar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ablan Daha ergenlikten çıkamamış 
(3,794 puan) tarafından
30 yasinsa

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 321 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 432 göst.
6 Mart 2020 Diğer kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 430 göst.
4 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (501 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...