0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayraya enterogermina kids almıştım kızlar tup sekilinde olanlardan ama ne zaman versem kabız oldu neden bilmiyorum elimde de kaldı 4 tane kullanmıştım komşumun da kardeşinin bebeği var balkonda gördü bunlar ne dedi bende bağışıklık güçlendirici abla ama kayraya kabız yaptı istersen sana vereyim kardeşinin çocuğuna kullansin dedim demez olaydım kendi çocuğuna yaramayan şeyi niye alım ben dedi . Bende benim çocuğuma yaramadi diye illa oma da yaramicak değil  denerdi sen bilirsin dedim kapattım konuyu. Piyasada zor bulunmasina o kadar para vermememe rağmen birisi faydalansin istedim ama bundan sonra çöpe atarım yine kimseye birşey demem demez olaydım . Ablama msj attım kullanır misin atacam yoksa diye ben kullanırım biz bulamadık deri gondercem ablama en azından laf yapmadı 

8 Cevaplar

0 oy
(4,450 puan) tarafından
Terbiyesiz kadin buda sana ders olmus canim herkeze iyilik yapilmiyor malesef bundan sonra gerçekten ihtiyaci olanlara teklif ette yerini bulsun
tarafından
Bazıları haketmiyor gercekten . Sen hemsireydin dimi canım birşey sorabilir miyim
(4,450 puan) tarafından
Sor canim
tarafından
Canım biz 1 ay önce bronşit olduk Samsun'un havası asla iyi gelmiyor oğluma yine grip oldu ve dinliyorum cigerinde hirtilti var evde de gecenden kalma havası frlan var ventolin felan antibiyotik dün verdo doktor ama hava demedi kullnsam sakınca olur mu ileelemesin istiyorum yoksa çocuk doktoruna goturim mi
(4,450 puan) tarafından
Kusum ventolin astim ilaci gerekli olmadikca kafana gore baslamamani oneririm ben doktora tekrar git dinlesin havaya ihtiyaci var ise o yazsin yada kendin evde kettleyo odada calistir 30 dakika civari balgam vs var ise atimi kolay olur
tarafından
Çok sağol kuzum en iyisi devam ederse doktora gidim endişe ettim tekrar bronşit mi oldu diye kullancaktim az kalsın çok sağol bilgilerin için ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,616 puan) tarafından

Bu insanlar neden böyle hayla anlam vermedim valla 
tarafından
Sanki zehir verdim yeminle başımdan kaynar sular dokuldu
0 oy
tarafından
Aaaaa edepsizeee bak sanki zehir vermişsin bu devirde kimseye iyilik yaramiyo bacım ❤️
tarafından
Bişey alınca sanki onların olucak gibi davranıyorlar ya çok sinir oluyorum
tarafından
İstemeden getir işte ben sanki bedava aldım arabalri belesci insan hiç sevmem
tarafından
Bilerek getirmiyo nasıl olsa Buse istemiyo kullanırım kafasi
tarafından
İsticem şimdi Kayra uyansın gıcık oldum
tarafından
Tmm cnm ❤️
0 oy
tarafından
Kutusuyla ağzına soksaydin. Kendini bir halt sanmış
tarafından
Canım dediki bana kardeşimin çocuklar geldi Arbaş getird de verceem gidince dedi bende tamam dedim çocuklar oynasın diye baya da verdim ve kaliteli hepsi kaç gün oldu ses yok bilseydim vermezdim
tarafından
Kız kaliteli şeyleri ne diye veriyorsun zarar verse kendi çocuğun neyle oynayacak , ben artık kimseye hiçbir şey vermek istemiyorum çünkü çok şeyim gitti gelmedi insanlar enayi yerine koymaya başlıyor bir sureden sonra
tarafından
Dedim çocuklar durmuyormus oynasınlar getirir dedim ama isticem oğlum uyansın
tarafından
Neyse bakalım canim sen cocuklari sevindirmissin
tarafından
Öyle canım isticem yani daha da vermem
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Aklıma şey geldi anem ocağını degistiricekti pek bı sorunu yoktu ve yengemlerin durumu yoktu istersen sana vereyim başkasına gideceğine dedi sen misin bunu diyen hakaret olarak algıladı gitti amcama sıfırını aldırdı annemde teyze verdi teyzem hayır duası yaptı herkes iyiliktn anlamıyor
tarafından
Anlamıyor canım insanlar cidden tuhaf
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ne biçim insanlar var ya . gerçekten bazen o kadar şaşırıyor um ki 
tarafından
Bende çok şaşırdım o tepkiye asiri
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Keşke benim komşum olsaydın bizde bulamıyoruz 1 aydır nerdeyse kızıma kullanacağım eczacı tanıdık arıyo bulacak sen demeden ben isterdim sonucta faydalı birşey kendi kaybetmiş canım
tarafından
Depolar da yok canım keşke post acsaydim ihtiyacı olan var mı diye açmadan ablama al sen dedim
(1,034 puan) tarafından
Yok kuzum Allah razı olsun kimisi bilemiyor iyi niyetini ablana vermişsin sonucta bi çocuk faydalanacak ha benim cocugum ha ablanın bizde buluruz inşallah
tarafından
İnşallah bulursunuz sizde canım
0 oy
tarafından
Insanların içi fesat 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 432 göst.
6 Mart 2020 Diğer kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu