0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya gerçekten devlet Hastanesi'ne gitmiyorum sırf daha ayrıntılı bilgi alabilmek için bebeğimin kilosunu kalp atışını yüzünü görebilmek için bu lanet doktora gittim daha birde bağırıp azarlamasi var sanki kendisinden çok zor birşey istedim sadece bebeğin durumunu ve kilosunu sordum ne kilosunu söyledi nede bebek hakkında bilgi verdi 

Gerçekten devleti özeli yok yeterki iyi bir doktora denk gelmek 

Okumuş olmaklada insan olunmuyormus bunu anladım 

32+3 haftalık hamileyim yani 8 aylık hamileyim gelmiş bana dalga geçer gibi nisanın 11 inde doğum yapcaksin diyor zaten son adet tarihim 5 Nisan ben bu çocuğu bir yıl mi tasiyacam karnımda 

Verdiğim parada çöp oldu giderdim çocugun bir eksigini alırdım 

Ya kilosunu bile söylemedi kalp atışını bile dinletmedi inanamiyorum bu gördüğüm muameleye hala şoktayım ve sinir oldum 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sana boşuna mı para ödüyorum deseydin keşke.

Hemen hastane başhekimliğine şikayet et 
tarafından
Dedim ben bebeğim için sırf devlette sıra beklememek ve daha ayrıntılı bilgi alabilmek için para verip geldim buraya dedim
Daha birde muayene ücretlerini yükseltmemiz lazım her önüne gelen geliyor diyor
8 aylık hamileyim benim her ay kontrole gitmem lazım
Gerçekten başıma ağrı girdi
tarafından
Ay terbiyesiz ya. Kesinlikle şikayet et canım
-Reklam-
0 oy
(7,283 puan) tarafından
Bu yüzden devlet en azından paranla rezil olmuyorsun
tarafından
Çok haklısın valla ama bizim burdaki devlette suriyeliden geçilmiyor bir beklemeye 4 5 saat bekliyorsun bende beklememek ve daha iyi kontrol ederler diye özele gittim sonuç bu
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Hangi hastane hangi doktor o ozellerde böyle rezillik olmaz önce sikayetvar sitesine yaz sonrada sağlık bakanlığını ara sonra cimere yaz bizler özel hastaneye rezil olmamak işimizin daha çabuk hallolmasi ve özel muamele görmek istedigimiz için gidiyoruz paramızla rezil olmaya değil hemen işlemlere basla
(8,975 puan) tarafından
Hemen şikayet islemlerine basla değil 300 kusur 100 TL bile olsa bu şekilde muamele etmeye hakkı yok sonra vay efendim doktora şiddet diye yikarlar ortalığı ama kimse kusura bakmasın bunun gibiler cidden hakediyor
tarafından
Normalde eşimle gidiyordum kontrole bu sefer tek gittim eğer bana bagirdigini ters bişey dediğini duysa o hastaneyi başına yıkar o doktorun
tarafından
Hemen şikayet edecegim
(8,975 puan) tarafından
Keşke aynısını sen yapsaymissin gerçi o sokla insan neye uğradığını şaşırıyor sonra sonra akli başına geliyor
tarafından
Ya ben insanlara gerçekten birşey diyemiyorum çok suskun içime kapanik birisiyim hamilelikte daha çok duygusallasiyor insan neye ugragimi şaşırdım
0 oy
(3,255 puan) tarafından
Ben bi kere hemşire umursamazlığıyla karşılaşdım. Baya sert konuşdum.
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Ben devlette takipliydim doğumum da devlette oldu. Bazen doktorlar değişti her sorduğumda söylediler kilosunu boyunu hatta daha detaylı anlatan  bile oldu bak burası kalbi burası elleri boynu filan. Annesi bebeğin gelişimi iyi diyerek bide içimi rahatlatıp yolladılar Allah öyle doktorları çoğaltsin. Ama bazıları  gerçekten vicdan yoksunu bana denk gelmedi ama burda anlatılanlardan yola çıkarak diyorum
0 oy
tarafından
Direk başhekim şikayet et 
0 oy
(265 puan) tarafından
17 haftalken gitim ozele hic bisey demeden ultrasyonda bktı gidebilrsin dedi ostünden atı 28 haftalıken gne ayni hastaneye gitim bu sefer cok iyi bi doktrdu herseyine bktı boyunu kilosunu soyledi sonuclarimı gostrdim habini kuln dedi midem bulaniyor dedim ozamn ya serum ya igne takviyesi ypicz dedi iki oglumla ve esimle gitik ufak oglumu sevdi elinden tutu yurudü onla braz cok iyiydı ama iyi insan olmasa istr özel olsun istr devlt fark etmiyor
0 oy
(2,181 puan) tarafından

Özel hastanede bir hafta boyunca kızım için yattık günlüğü bin lira 8 bin lira verdik ama öğle yemeklerimiz bile gelmiyordu unutuyorlardı hemsirelerr gayet de ilgisizdi yani tam teşekkürler hastanenin de günü 3.000 liraydı bizi çok çok aştı bilmiyorum sağlık durumu rezalet:ermm:

0 oy
(3,495 puan) tarafından
Bebek büyüdükçe kalp atışını sesli bir şekilde dinleniyor doktorlar ama en azından kilosunu suyunun az yada çok mu yada iyi olduğunu bilgilerini vermeli 

Devlette takipliydim doktorum çok iyi bir doktordu ben sormadan kilosunu boyunu suyunun iyi olup olmadığını herseyini söylüyordu ekrandan bebeği güzelce gösterip ultrason kağıdı veriyordu 

Özel yada devlet değil mesele mesele insanlık meselesi..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 196 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 129 göst.
0 oy
5 cevap 100 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu

385,604 soru

11,529,515 cevap

35,200 kullanıcı

...