0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
O kadar sinirleniyorum ki size anlatamam. Hergun ayni. İsten gelir elinde bi tlf. Cocukla ilgilenmez. İlla soyliceksin ki bisey yapsin. Oyun oyna diyorum ki o sırada yemek hazirligini yapayim yada camasir felan toplim. Cocuk bile istemiyo oynamak. Oyun oynarken az biraz konus dimi cocukla, biraz ilgi goster. Bagirmaya gelince hemen bagirir. Bende ona bagiririrm bu sefer, çocuğa kizdigi icin. Kabul etmiyorum ya bağırmasıni kac saat goruyosun da bagiriyosun? Cocuk bile oynamak istemiyor babasiyla. Annemle oynucam diyo ya. 2 yasinda cocugum bu arada. Evde tartışırız cocugum babasina kizar tepki gösterir. Vallahi evlenip de cocuk yaptığıma bin pişmanım. Cocuk uyurken bile dagilan oyuncaklar oyle kalır yerde beni bekler. Sinirleniyorum ve soguyorun artik. Bin kerede konustum gene ayni . 

17 Cevaplar

0 oy
(6,119 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım çok zor oylesi de ya 

Böyleyken ikinci filan yapma daha fazla yipranirsin
tarafından
Yok canim ya ne ikincisi. İlkini yaptığıma pisman oldum. Ailesi diyo bazen 2. De yap. Diyorum senin ogluna bi tane bile cok
(904 puan) tarafından
Resmen kendimi okudum yaa .banada kaynanam 2.yi yap diyor .eşim kabul etmiyor ama bu seklde olduğunu bütün gün evdesn ben sürekli calsiiyorum eve gelip bide cocukmu bakcam.diyor kaynana o seklde deynce tepkisi ne oluyor bende benmkine öyle CvP mi versem napsam tobe tobe de der çok kızar kesn
(904 puan) tarafından
He bide şey diyor bide çalışsan nolcak bilmem evde çocuk bakmak bu kdrmi zor diyor
tarafından
Cocuk bakmak su hayatta gördüğüm en zor sey. Onu iyi yetistirmek iyi bakim vermek cok zor bi sey. Bu arada sende oyle cevap ver
-Reklam-
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Sorumsuz eş çekilmez 
tarafından
İse gidip çalışmayı sorumluluk zannediyorlar. Cekemiyorum zaten surekli sinirli ve bagirmakli buluyorum kendimi ona karsi
0 oy
(938 puan) tarafından
Aynı ben buda canım illa bağırıp çağırıp o telefonu kafasında paralayin a anlıyorlar o çocukların da babasına ihtiyacı var bunu bı turlu idrak edemiyorlaralesef olan anneye oluyor işte 
tarafından
Ben cocuk icin uzuluyorum. Ama hicde cocuguma sunu asilamam. Bu senin babandir bilmem nedir. Cocuk ne gorup hissediyosa o. Asla zorla sevdirip bisey yaptirmam. İlerde kendi çekicek
(938 puan) tarafından
Çocuk laf la anlamaz ki zaten hal ile anlar sen ne dersen de ne görürse onu anlar canım
tarafından
Aynen oyle. O yuzden olabildigince tum sevgimi ben veriyorum. Kizdigim zamanlar da oluyor ama
(938 puan) tarafından
İşte bide sen kızınca derler ne kızıyorsun tek başına insan çok yıpranıyor dayanamıyorsun ama destek olsa öyle olamz
tarafından
Kesinlikle oylem hic bi destegim yok
0 oy
(563 puan) tarafından
Valla öyle adam da çok zor yani ben olsam başka cocuk yapmam 
tarafından
Yapmicam ki zaten. Kendide istemiyor. Boylesi insana bi tane bile cok
0 oy
tarafından
Çok zor Allah yardımcın olsun canım. O çocuğa hem bakmayıp hem kızmak nedir hadsiz
tarafından
Cocuk bi yaramazlik yapar hemen bi uyari halinde, uyariyi gectim kiziyor yani .. ve cok asiri sinirleniyorum. Gun icinde ful benimle zaten ben bagirmiyorum sana noluyor diyorum.
tarafından
Valla ben bakmadığı ya da bahane bulduğu zaman bile sert çıkıyorum artık çünkü ne kadar alttan alırsak o kadar alışıyor bu erkekler. Eşim kötü değildir her şeyi yapar ama ben azıcık fazla elimi atsam bırakır hemen sen yap der. İlla itelicen
tarafından
Ya bende itelemekten sıkıldım. Yapilmasi gereken bazi seyler vardir bunu soyletmeye gerek yok. Yap iste ya yap
0 oy
tarafından
Benmki de ayni ustelik iki tane bende cocugu isteyerek mi yapti merak ettim.butun is bende yiyor mu iciyor mu buyuyor mu umrjnda degil uyuudklari zaman uyaniyor uyandiklari zaman uyuyor 
tarafından
Aynisi aynisi. Cocugun karni ac mi tok mu. Nede olsa annesi düşünüyor yapiyor. Cocugun disi fircalancak dimi. Yatma saati geliyor herseyi ben yapim. Ona dicen de yapcak. Deyincede diyor ki bana yaptirmiyo. Ya banada yaptirmiyo zaten ama oyunla felan cozuyorum bi sekilde. Vallahi o kadar biktim ki nefret ediyorum ya
tarafından
Benciller cocuk sevgisi yok ben oyle dusunuyorum artik ben de onu o kadar dusunuyorum yemegim niye erken gelmiyor tantanasi yapiyor sonra yetisemiyorum haliyle
tarafından
Kalksin alsin yemegini. Bana boyle yükselemez. Yemegim nerde bu esyami neden yikamadin diyem sikiyorsa yukselsin zaten. Agzima geleni söylüyorum
tarafından
Soyleyince ne oluyor ki o daha fazlasini soyluyor olmadi ustume yuruyor cocuklar gormesin o halleri dye ses etmiyorum
0 oy
(11,976 puan) tarafından
Benim eşim bekarken amele gibi çalışırdı ilk evlendiğimiz zamanda öyleydi şimdi eline bir tabak alsa zahmet oluyor beyimize ağzında bir laf sürekli beraber yapalım diye bekledim kolayını bulmuş 
tarafından
Nede olsa yapan var. Seni bosa mi aldim gercekten insanlar neden evlenir ya. Akılsız kafam bin pismanim bin
(11,976 puan) tarafından
En son dedim bir yerde tükeneceğim telafisi olmayacak o zaman bende malzemeleri hazırlayıp akşam seni bekleyeyim akşam yemeğini beraber yapalım diye
0 oy
(324 puan) tarafından
Canım nasıl gormuslerse oyle gider degişmezler rabbım eşine hidayet versin uzulme allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin valla. Allah ona hidayet vermicek o belli de . Bana bol sabır versin insallah
0 oy
(128 puan) tarafından
Şuan bizde de bu kavga var biktim ya artık en son daraldım çocuğa bağırdım beyfendi ya uykuda yada tv başında kızım desen 2 yaş sendromu artı meme bırakma sorunu var şuan sabahtan akşama anne anne mizirdaniyor akşam babası geldi yok beyfendi dizi izliyor ben hem oyun oynat hem ortalık topla mutfakta çocuk bacaklarıma yapıştı ağlar en sonunda delirdim ya ne bu bi ben miyim bu çocuğun sorumlusu daraldım iyice bu çocuğa da yazık sıkılıyor bi farklı oyun istiyor sürekli benle oynuyor zaten kızdım dye tv kapattı hemen uyukladı tabi biz burda insan miyiz oturup sohbet edeyim oynayim yok
(128 puan) tarafından
Anlarlar tabi canım kızım bi süre babasına hiç gitmedi sonra kendi de üzülmeye başladı beni sevmiyor dye defalarca anlattım oyun istiyor ilgi istiyor due tam arayı düzeltti yine başladı kendi babası da öyle ailede ne görürlerse öyle gidiyor zaten
tarafından
Kadinlar bu dunyaya cile cekmeye gelmiş.evlilik hicte matah bisey degilmis. Yada yanlis kisilerle evlenmisiz. Böylesi insanlar çocuk sahibi olmayı haketmiyormus
tarafından
Ne gormusse gormus. Sonucta insanin evladi herseyden ote gelir. Kendi cocuguna nasil kiyiyorsun. Bi saat oynasa mutlu olcak o cocuk
(128 puan) tarafından
Ki bizim 6 sene sonra oldu canım ne hayaller kurardı önceden ama çocuk oldu oyun istiyor simdi de uykum var yorgunum
tarafından
Anca lafta iste. Guvenmicen bu erkeklere:)
0 oy
tarafından
Ben evlenirken eşime şart kosmustum, normalde evlilik düşünmüyordum sorumluluğu alamam diye, o yardımcı olacağına söz vererek ikna etmişti beni.

İkimiz de çalışıyorsak evle de ikimiz ilgileneceğiz, birimiz çalışıyor birimiz evdeysek evle o ilgilenecek, mesela ben çalışırken o izinliyse evi o toparlardi.

Çocuk konusunda da ben yine istemedim, o yardım edeceğine söz vererek ikna etti, güveniyorum kendisine bebiş henüz dogmadigi için yorum yapamıyorum ama, eşlerin birbirine destek olması gerekiyor, bı onlar çalışıp yorulmuyor çünkü sen de evde yoruluyorsun bencilliğin alemi yok ki
tarafından
O kadar haklisin ki. Bebeği esin istediyse eminim yardim edcektir sana. İste cocuk dogduktan sonra farkli kisiliklere burunduk. Taniyamiyorum artik
0 oy
(17,272 puan) tarafından
Çocuğun yanında tartışmasanız keşke
tarafından
Keske ama bazen o kadar zivanadan çıkıyorum kiii
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Söylemeye bile gerek yok o zaten üzerine düşen bir şey çocuğuna karşı babalık gorevi.oyun oynamak ilgilenmek zaman gecirmek Allah yardımcın olsun düzelir insallah
(13,787 puan) tarafından
Oh vallahi ne dünya .her şeyi sen mi cekecekmissin ev ayrı zaten .yani iş yapanlqr var mesela ben istemiyorum eşim de yapmaz zaten ama çocuklarla ilgilenir hep onu yapsa yeter zaten ki yapması gereken bir şey bu baba olarak
tarafından
Yok ya ben kapi onune cikart diyorum cocugu ona bile bahanesi var. Herseyi ben yapıyorum. Parka ben götürüyorum kapi onune ben cikariyorum herseyini ya bi cocugun ihtiyac duyacagi herseyi ben yapiyorum. Ne haltima yariyo bu baba.
(13,787 puan) tarafından
Çocuk için çok kötü yanı babaya da ihtiyaç duyuyor çocuklar anne ayrı baba ayrı düzelir umarım ya
tarafından
Bencede kotu. İcimden diyorum kizim icin cok sanssizsin diye. Cocuguyla vakit gecirmekten asla keuif almiyor ya . Bi yere gotur derim cocukla gidilmez ki ya . Oysaki cocuk disarda daha ozgur. Gittigimiz tek yer kaynanamin evi. Ortak olarak bi oraya gidiyoruz. Artik onada ben gitmiyorum onunla
(13,787 puan) tarafından
İnşallah düzelir aklı başına gelir
0 oy
(1,553 puan) tarafından
Ben de eşim de çalışıyoruz ve bu ara bu şekilde bizim de aramızda soğuk rüzgarlar esiyor. Ben kızıyorum ediyorum bı kaç gün düzeliyor ama sonra yine aynı. Sürekli çocukla ilgilenen taraf benim. İşte yoruluyorsa ben de yoruluyorum ama ne olursa olsun her zaman bizden daha yorgun olduklarını iddia ediyorlar. Bu sabah kalkınca sen bak diye içeri gönderdim ikisini, on dk sonra kakasını yaptı diye getirdi. Uyuyacağım varsa da uyuyamadım.
tarafından
Vallahi calisma birak ikinci ise girsin calissin . Senin yukun daha fazla
(1,553 puan) tarafından
O zaman hele hiç nazindan gecilmez. Çocuklar bile anlıyor ki işte babada durmuyorlar.
tarafından
En azindan sen yorulmazsin. Hamal misin sen herseye yetiscen ne guzel ya
0 oy
(2,119 puan) tarafından
2. Aldım kızlar :)))
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Fazlası var eksiği yok. Başkasınıda örnek gösterdim mi kızar üstelik
(1,127 puan) tarafından
Yinede öyle deme inşAllah toplar kendini. Şimdi değilsede okul,kreş zamanı etrafta babalar gördükçe asıl o zmn farkedecek eksikliğini. O zamana kadar düzelir umarım hepsi.
tarafından
Hic sanmiyorum canim. Okul döneminde de ben ilgilencegim icin. Asla esime guvenmiyorum. Her yaptığı işi zoraki yapıyor snki.
(1,127 puan) tarafından
zamanla sende ona yıkmaya başla bakalım n yapacak. Yada ütü çamaşır yemek vs yetiştiremiyorum de eksik bırak biraz bakalım o zaman aklı başına gelirmi.
tarafından
Gelmez o diyor bans yapma is yapma yemek ..
(1,127 puan) tarafından
Faliyete geçir sende görsün gününü
0 oy
tarafından
Aman diyim ikinci çocuğu sakın düşünme 

Allah yardımcın olsun 
tarafından
Yok ya ne 2. Bi tane bile cokmus kafama s....cim
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Biz  çocuğu kendimize yaptık sadece 
tarafından
Cok dogru. Kendimize yapmışız. Keske evlenmeden cocuk sahibi olma durumuna sahip olsak

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 474 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 933 göst.
26 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 227 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde __ipek11 (5,153 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 804 göst.