0 oy
46 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Kızlar önceden varmış geçen sene öğrendim ama korktum biraz umursamadım pek eşim zorla gidelim gidelim dedi bugun özel hastanede göz bölüme gittik kornea zayıflığı ileri derecede artmış körlüğe doğru yol alıyor dedi ışın tedavisi şart ilerlemesini durdurmamız gerek dedi bide halka tedavisi dedi onu bana bıraktı ama acil ışın tedavisi dedi bnde endişeliyim çok, özel 12  bin TL çıkardı bunun için istersen araştırmaya gidebilirsin dedi bunuda önerdi ama halk ada yapıcak sn 50 bin TL dedi, ışın tedavisi alıp da durumu iyi olan var mı aranızda paylaşırsanız sevinirim, göLükten asla kurtulamıycakmışım malesef çizdirmennde ötesinde kötüye gitmiş gözlerim, çok üzgünüm. 

2 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Peki senin kötüye gittiğini anlamdın mi hiç 
(2,804 puan) tarafından
Gözlük kullanıyorm 3 yıldır yetersiz gelince değiştim Bi sefer ozmn söylediler ameliyat diye bnde korktum oğlumda daha 6 aylıktı cesaret edemedim bu kadar hızlı ilerlediğini bilmiyordum
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende kornea dan ameliyat oldum ilerlememesi için ben özelde 5 bine oldum ama nisan 2021de oldum kızım bir yaşındaydı ben şu an gözlük kullanıyorum benimde sağ gözüm sanırım çok ilerlemişti aileden gelme bir sorun ablamda aynı hastalıktan ameliyat oldu şu an ikimizde gözlük kullanıyoruz halkaya çok pahalı demişlerdi yaptırmadık o yüzden ilerlemesini durdular ama korkacak birşey çok canım ilkinde bilmiyorsun acısını uyuşturuyorlar ama benim ikincisinde çok canım yandı 
(2,804 puan) tarafından
Sagol cnm, snrada çok geçmiş olsn benmde sol gözümde çok ilerleme var etkisini gördün mü faydasını, bnde gözlük kullanıyorm şuan halaya 50 bin dedi, sen sadece tek göz için mi 5 bin verdin
(73 puan) tarafından
Yok canım ben iki göz için 5 bin verdim ameliyatın çok etkisi oldu canım benimki çok ilerlemişti ameliyat sayesinde derecem düştü yani halkaya da 20 mi 25 bin o civar demişlerdi bana canım ama doktor ameliyat diyorsa ol mutlaka çünkü göz sonuçta Allah korusun körlüğe kadar götürüyor bu hastalık hem seninkide ilerlemiş bayağı
(2,804 puan) tarafından
Aynen valla baya ilerlemiş bnmki, fiyatlarda uçmuş 12 bin dedi 2 Göz için bana en kısa zmnda yaptırıcam inşalalh

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (694 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minigim500 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 765 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.