0 oy
145 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,695 puan) tarafından
Direksiyon derslerine gidiyorum. Biraz zorlanıyorum açıkçasi hiç araba kullanmamıştım daha önce sizlerinki nasıl gidiyor yada yeni bitiren var mı?

9 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Ben 3 4 sene önce almıştım ehliyeti ama ben olsam bana vermezdim:))
(1,695 puan) tarafından
Nedenki
(581 puan) tarafından
Geri geri giderken trafiği birbirine katmıştım :)) yine de verdiler
(1,695 puan) tarafından
Bende sürekli istop ettiriyorum. :)
(581 puan) tarafından
Otomatik ehliyeti al istersen
(1,695 puan) tarafından
Otomatik sıkıntılı ama zaten direksiyon sınavı haftaya
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Ben gidiyorum canım hemde 2.sinavıma girecem kaldım ilkinde 
(73 puan) tarafından
Bende herşeyi güzel yapıyorum güzel sürüyorum dikkatli felan ama bazen vites atmada sorun yaşıyorum birde yokuş kalkarken iki defa stop ettirdim o yüzden sınavda kaldım canım öğrenirsin ama hiç sıkıntı yapma bende sıfırdan başladım sınavda sakın heyecan yapma endişe telaş mutlaka hata yaptirir
(1,695 puan) tarafından
Vites 1 ve 2 kullanıyoruz sıkıntı olmuyor.
(73 puan) tarafından
Ama bana sınavdaki komisyoncu vitesi 3 e at felan demişti hep 2 de gidemezsin dedi ben birazda onda heyecan yaptım işte normal derste bir iki vitesle sıkıntı olmuyor ama sınavda 3 e 4 e at diyebiliyor hocalar
(1,695 puan) tarafından
Hoca o yüzden 35i geçme 3e at derler dedi inşallah demezler
(73 puan) tarafından
Inşallah canım benimde 2 hafta sonra sınavım var işte sağolsun hocam o zamana kadar çalışırız dedi inşallah bir sıkıntı çıkmaz
0 oy
tarafından

Pazar sınavım var sonrada direksiyon dersi baslayacak ama 5 yıldır musaıt yerlerde suruyorum zaten suanda park calısıyoruz esımle baya iyiyim sıkıntı yok heyecan da yok o yuzden direksiyon ıcın ama yazılı ıcın heyecan yaptım ya :D bol pratık yap canım kursun verdıgı 14 saat dersle kalma

(1,695 puan) tarafından
Bizim araba otomatik, kursta manuel o yüzden çalışamıyorum. Çalışsam iyi olacak.
tarafından
Hmm anladım canım sıkıntı o
0 oy
(594 puan) tarafından
Kac gündür gidiyorsun canm 
(1,695 puan) tarafından
Beş gündür pazartesi başladım haftaya hafta sonu sınav var
(594 puan) tarafından
5 gündür hicmi ilerleme olmadı kuzum. Bu arada günlük kaç saat ders veriyorlar bende p.tesi basvuracam da
(1,695 puan) tarafından
Yoo baya ilerleme oldu ama 3 ders kaldı haftaya hafta sonu sınav var biraz pratikleşmek için zaman lazım. Günlük 2 saat 10 dakika mola veriyoruz.
(594 puan) tarafından
Yaa 2 saat çok iyimis peki birşey soracam canm bende 2 çocuk var gurbetteyim tutacak kimsem de yok direksiyon ders saatini sen mi belirliyorsun.
(1,695 puan) tarafından
Bizde müsait zamanlarınızı söyleyin dediler ben öğleden sonrayi tercih etmiştim ama keşke sabah saatlerinde deseymişim yollar sakin oluyor. Bizdeki hocalar 6-7e kadar çalışıyor başka yerlerdeki nasıl bilmiyorum
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Ben derslerde o kadar geriliyordumki, gerilmekten heryerim ağriyordu. Zorlaniyordum ve strese giriyordum. Hemde 6 aylik hamileydim. Sinav derslerden çok daha rahat geçti. Sinav hocalari çok iyi çiktilar ve anlayişliydilar. Bende hiç bilmeden girdim ilk seferde alabildim. 
(1,695 puan) tarafından
Bende 7 aylık hamileyim. Çok geriliyorum bugün kaza yapıyorduk çok korktum inşallah direk geçerim.
(13,603 puan) tarafından
Hocalar hamileyim diye ani freni falan yapma dediler yinede yaptim. Sakinleştirdiler beni. Hatta hocam en sona koydurdu benim sinavimi rahat hareket edeyim diye. Sinav alani boşalmişti, trafik sakinleşmişti. Inşallah sende rahatca geçersin.
(1,695 puan) tarafından
Ya görsen nasıl bir şansizlik var bende kursa giderken ortalık sakin arabaya biniyorum her yerde vız vız araba kaynıyor. İnşallah sınav saati sakin olur da geçerim.
0 oy
(9,739 puan) tarafından
Benim ehliyetim varda kac para olmus kiz kursu almasi falan eline gelmesi totalde kac suan
(1,695 puan) tarafından
6 bin toplam
(9,739 puan) tarafından
Anaa ne kadar pahali olmus ya. Ben 2018de aldim
(1,695 puan) tarafından
Daha zam gelecek yılbaşında
0 oy
(383 puan) tarafından
Bn ehliyet öncesi de suruyodm ehliyet de ilk zamanlar çok zorlandım ince noktalara dikkat edince ama hemen alisiyo insan benimse arabayı kurs arabası dgl kendi araban gibi sur rahat ol stres yapma stres zorlastiriyo herşeyi :) kalırım bn yapamam diyen ben baya arkadaş arasında tek tük kazanan oldum stres yapma 
(1,695 puan) tarafından
Biraz zamanla pratikleşilir ben doğru düzgün araba kullanmadan başladım kursa bide hamileyim çok geriliyorum
(383 puan) tarafından
Hiç gerilme canm bide hocana şöyle tek elle ogrtsin daha rahat edersin emin ol bna öyle dedi ilk zamanlar çok zordu bida alıştım çok rahat güzel oluyo
(1,695 puan) tarafından
Tek elle mi ilk defa duyuyorum rahat olduğunu
(383 puan) tarafından
Evet canm bildiğin tek elle kavsaklarda onda bunda çok rahat oluyo vites degismede
0 oy
(851 puan) tarafından
Bnde gidiyrm park yaparken cok zorlaniyorum
(1,695 puan) tarafından
Parkta sıkıntım yok hatta hoca dışarı çıkıyor kendim park ediyorum. Tek problemim dönel kavşaklar arabalar yoğun oluyor dönüş yaparken zorlanıyorum.
0 oy
tarafından
2019 yılında almıştım ben önceden de kullanıyordum hatta ehliyet almadan 2 ay önce kaza bile yapmıştım 
(1,695 puan) tarafından
Keşke bende biraz ogrenseydim zorlanıyorum.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 79 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.
13 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Aras Asel_ (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde olmuyor123 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 94 göst.