0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Canım çok aşırı sıkkın sanki dertleşmeye ihtiyacım varmış gibi hissediyorum... 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Al benden de o kadar...

Test yaptım pozitif çıktı inşallah beklediği için öyle çıkmıştır.  Tövbe yarabbim gücüne gitmesin Allahin yani hayırlısı ne ise öyle olsun bu kadar korunmaya da olduysa çok büyük konuştum demek ki
tarafından
Hoş geldin kuzum :))) ya ben testi yaptım çocuklar kapıda birbirini yiyordu bıraktım çıktım.  Biraz zaman sonra geldim pozitifti.  Olay tam olarak bu zehracim kuluçka makinasina döndüm neredeyse her sene çocuk doğurur oldum
tarafından
Hoşbuldum kuzum :)) Rabbim hakkında hayırlısı kolaylığından kolaylıkla versin tuğbacim bundada vardır bir hayır olmazsa yeniden test yap emin olmak için
tarafından
İnşallah kuzum alıp yapacağım bakalım. Artık bebek sevmeye gelirsin Zehra:)))) ev kreşe dönecek. Ben bir süredir çok yoruluyorum zaten işi de erken bıraktım bu yüzden.  Tahammulsuzlestim,  uyku halim var. Geçen gün arkadaslarimlayken onlar dedi bende imkansız demiştim
tarafından
Allah'ın işine akıl sır erermi olmazları oldurandir o Tuğbisim yapacak birşey yok dediğin gibi gelirim bebisini sevmeye ❤️☺️  ne güzel olur işte üç tane hepsi birden büyür çıkar rahatlarsın :))
tarafından
Sağol zehracim 2 ye herkes bu teselliyi veriyordu ama 3. İçin teselli etmene inan gerek yok tesellisi yok ki bunun kiz :) tam bitti derken başa sarıyor hersey :))) biliyorum hersey olacak . Gaz sancıları, gece uykusuzluklari elime bakan 2 bebek daha ...
Büyüdükçe aradan çıkmadığının en büyük kanıtı da sensin kuzum annelik büyüdükçe zorlaşıyor Allah gücümüze güç katsın ne diyelim ama bu kez bağlatir uçlarını da yaktiririm  :D
-Reklam-
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ruhun daralmis canim, istersen bi abdest al kuran sayfalarini cevir okumak degil, dokunmak bile yuregini ferahlatir.⚘
(1,154 puan) tarafından
Dogru dıyorsun canım Allah razı olsun tm

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,107 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 425 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gadjs (30 puan) tarafından soruldu