0 oy
1,105 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar az önce eşim geldi bu arada ben kayınvalidemlerle aynı evdeyim eşimde haftanın başından bu yana hep saat 11 e kadar mesaide kalıyor her neyse bende bugün grip oldum dedim kayınvalidem başladı oğluma yaklaşma çok zoruma gitti tamam anne dedim evin içinde maske takarım hamileyim birde geçtim odama ağladım.. Az önce eşim geldi annesi herhalde yakınlaşma falan demiş çünkü eşim her geldiğinde beni ve bebegimizi öperdi yani karnımı çok zoruma gitti öpmedi beni öpmesini geçin karnımı bile öpüp okşamadi napıyorsun oğlum napıyorsun canım demeden geçti direk uyudu bende hiç birşey demeden yerde yatmaya geçtim bana nereye gidiyorsun neden orda yatiyorsun bile demedi çok zoruma gitti kızlar kendimi tutamıyorum ağlıyorum gerçekten göz yaşlarıma hâkim olamıyorum ve bu gece de maske ile uyuyacağım..

21 Cevaplar

+2 oy
(16,503 puan) tarafından
Sen yerde yatma ve maskelıde yatma 

Hamıle kadınsın

Takma onları 
tarafından
Maske sıkıntı yaratır mı ki kuzum şimdi grip falan olursa benden bulaşmasa bile benden bulur hepsi başlarlar bana laf sokmaya ondan korkuyorum
tarafından
Saçmalama hamile kadından kaçacaklarsa evden ayrılsınlar bir hafta biraz kendine güvenin olsun kendinizi bu kadar ezik göstermeyin kimse bulunmaz hint kumaşı değil
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Asıl bişey olursa ilk düşünülmesi gereken sensin. Sakin maskeyle falan yatma lütfen, kendini değil sadece bebeği düşün. Kimse tüh ya bak ben böyle dedim onda maskeyle yatmış diye vicdan yapmayacak. O kadar karbondioksit soluduğuna degmez, birilerine kızıp bebeğine eziyet etme
tarafından
Bende öyle düşündüm sonuçta hamileyim insan sorar değil mi nasılsın iyi misin diye nane limonu mu bile kalkıp kendim yaptım muhtemel Allah'ım sabahı gösterirse kalkıp gebersemde köpek gibi temizliği ben yapacağım evde eşek kadar görümcem var ama ben yapacağım işte Allah'a havale ediyorum hepsiniii
tarafından
Birlikte yaşamak da ayrı zordur hele böyle hamilelik,bebek vs esnasında. İşbirliği olmalı ama işte malesef kadınlar kayınvalide olunca gelin hizmet etmeli moduna giriyolar. Yani şu zamanda yardım etmeyecek ne zaman edecekler.
(1,134 puan) tarafından
Yapma canim temizlik falan kendi pisliklerinde boğulsunlar  pislikler hem gebesin üzerine bide gripsin sen mi yapıcaksın temizliğide
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Laan hamile kadini aglatmis yaa rabbim bildigi gobi yapsin bu kaynanalari
tarafından
Allah'a havale ediyorum kuzum
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Sen o halde ağlayacgna eşine al kariana sor o öküz kocan gitsin yerde yatsin

tarafından
öküz olduğu kadar da düşüncesiz kuzum
(3,769 puan) tarafından
Allah sana sabır versin kuzum Rabbim eşine merhamet versin
0 oy
tarafından
Maskeyi cikar kuzum uyurken herifininde hic akli yokmu karindan  grip mi gecer . Hem aglama bebegine sana yazik
tarafından
Ahhh canım evladım neler çekti Allah'ım beni ıslah etsin onu bu şekilde uzdugum için hiç hakkım yok biliyorum ama elimde değil o göz yaşı oradan akıyor aynı çeşme gibi ayrıca gerçekten ağlamamak için çenemi sıkıyorum artık dişlerim kırılacak diye korkuyorum
tarafından
Aglama onlara inat hem kaynananda kudurur bn boyle yaptigim halde mutlu oluyo diye
tarafından
Kuzum zaten emin ol kaynana cadisinin yanında ağlamıyorum
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Grip olduğuna eminsen ne maskesi bacım covid şüphen varsa sen aynı odada da durmamalısın 
tarafından
Hiçbir şekilde covid şüphem yok sadece burnum tıkalı halsiz değilim tad alabiliyorum vesaire vesaire ama zoruma giden şu oldu bana döner misn dedim kusura bakma ipek ben çalışıyorum beni de hasta edeceksin dedi bunlar bana covid muamelesi yapıyor o zoruma gidiyor
(10,333 puan) tarafından
Hımmm eşin de uymuş kaynanana burnundan getir canım ağlama burnundan getir. Trip bir kadının en büyük silahıdır.
tarafından
Öyle kuzum Allah'a havale ediyorum ben
0 oy
tarafından
Ahu hamilelik hassaslığı :) bosver kuzum geç sen yatağa yat istediğin seyide yap onlar senden cekinsiler
tarafından
Kuzum emin ol insanın zoruna giden şeyler de oluyor hani bende insanım iki canliyim neden bana saygı sevgi ilgi yok onu anlamıyorum
tarafından
Öyle tabi ki canım dediğim gibi hiç takma onları istedikleri gibi davransinlar sen bebeginle kendine bak kendini de hiç üzme ♥️
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Şimdi tam hastalık zamanı bı de çocuk hasta olmasın diye demiştir o demese de sen zaten dikkat edersin yaklasmazsin orası ayrı tabi eşin de çok yorgundur hasta olduğunu duyunca da geçip uyumustur böyle ufak şeyler için üzülme canına yazık 
tarafından
İnsanin ister istemez zoruna gidiyor işte
0 oy
tarafından
Canım hamile psikolojisi tamam kaynana alında kocana alınman saçma olmuş belki bugün canı sıkkın morali bozuk bi konuşsaydında sonra küsseydin hem bunda yatak ayırıcak birşey yok 
(10,333 puan) tarafından
Kocası da bana yaklaşma beni de hasta edicen demiş
tarafından
Hayır morali gayette düzgündü telefonla da konuştuk bir sıkıntısı olsa mutlaka gelir bana anlatırdı ama yok kendi bilir birşey diyemem
0 oy
(649 puan) tarafından

Sende sana inat yaklaşacam o benim kocam deseydin :) susuyorsunuz bunlara tepenize çıkıyorlar sonra kendini ne kocana ne cadı kaynanana ezdirme kız sen ağlıyorsunda kimin umrunda onlar sana nasıl davranıyorsa sende öyle davran bu kadar basit 

tarafından
Emin ol canım ne olursa olsun oglan anasına bakar. Ayrımcılık yapan tüm erkeklerden nefret ediyorum şansım yok bir tek doğacak oğlumdan yana şansım olacak rabbim nasip ederse inşallahh
(649 puan) tarafından
Sen yinede kendini kimse için üzme insanlar değişmez bak ne güzel yavrun olacak belki ilerde en büyük destekçin o olacak bilemezsin takma kafana herşeyi salla geç eden kendine eder :)
0 oy
tarafından
Eşinin yaptığı çok yanlış kaynanaya bakma onlar zaten illa insanı sinir eder ama eşinin yapmaması lazım istersen ağır grip ol eşinin uzak durması hoş değil biraz ayıp olacak ama benim eşim salya sümük gripti gözler kipkirmiziydi ben çabuk iyileşsin diye morali düzgün olsun diye öper dururdum ağzını yüzünü geçerse geçsin dedim senden önemli değil dedim ama bı ara bizde öyle problem yasadik bı arafa ben grip olmuştum ama ağır değildi kesinlikle öpmedi eşim beni bende o zaman hatırlattım sen hasta olduğunda ben senden kacmamistim dedim utandı yaptığından
tarafından
Evet benimde başıma aynı şey geldi çok afedersin ama kendisi hastalıktan geberiyordu öpüyordum sarılıyordum bulaşacaksa bulaşsin diyordum sana gelen bana gelsin diyordum ama boş bizim yaptığımızı onlar yapmıyor Gerçekten bu erkekler çok benciller
0 oy
tarafından
Böyle düşüncesizlik mi olur onun çocuğunu taşıyon sen niye yerde yatiyon ayrıca grip olduysan esinin daha çok üstüne titremesi gerekir 
tarafından
Maalesef öyle bir şey yok umrunda bile değilimmm
0 oy
tarafından
O yerde yatsın o halde hasta hasta neden seninyerde yatırıyor keşke sesini cikarsaydin hasta olmak senin sucunmu
tarafından
Bu gecelik te böyle olsun kuzum ne diyeyim
tarafından
Olmasın kalk onun yanına yat rahatsız olan gider sen ses etmedikçe üstüne gelirler
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Canım maskeyle yatma boşver takma o yakınlaşıncada sen çekil  odan danda çıkma kaynanan yapsın işleerini
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Düşüncesiz ya ayıp etmiş ben olsam burnundan getiririm onun
0 oy
(814 puan) tarafından
Kıyamam ya sen niye yerde yatiyosun kocam yatain kalk sen 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Millet korona dan korkup ölecekler die birbirlerinden uzaklaşıuor yanı Anlayacagım herkes kendini düşünüyor 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ay kıyamam sana ... seni anlayabiliyorum kaynanan biraz patavatsızca davranmış ama oğlumda çalışan bir insan ya grip olup işinden gucunden kalmasın diye yapmıştır. Eşinde annesini dinlemiş ama sana da izah edebilirsin o da orda düşüncesizlik yapmış ama sen üzülme yerde de uyuma boşver ufak sorunlar bunlar. 
0 oy
tarafından
Kız sen delimisin hem hastasın hem hamilesin hemde yerde yatıyorsun senin dinlenip iyileşmeye ihtiyacın var kendine zulmediyosun tövbe tövbe ya geç yatağına yat uyu olacaksa yada böyle mesafe yapacaksa hiç yatmasin

Benim eşim nişanlıyken izinden gidiyordu bende çok kötü grup olmuştum anasıda yaklaşma sende hasta olursun demiş gider ayakk eşim dinlememis bende uzak dur diye uyarmama rağmen geldi sarıldı öptü görev yaptığı yerde hasta olmuştu kızdım olsun geçer demişti kalıcı değil yaniiii odun kocan vallahi çok kızdım 
0 oy
(583 puan) tarafından
Şu erkekleri o kadar da  onrmsemeyin merhamet etmeyenede  merhamet etmeyin hem hasta hem hamilesin  bide yerde yatıyorum kalk yatağında yat sakin bi daha o hareketi tekrarlama  çok korkuyorsa  o gitsin anasiyla uyusun bide hamileyken maskeyle uyumakta  ne oksijene  en çok senin ihtiyacın var çok geçmiş olsun  kardeşim Rabbim gösterir sana onlarinda  hasta olduğunu ozaman bugünü hatirla

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 317 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 547 göst.
0 oy
0 cevap 347 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 353 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu