0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (1,504 puan) tarafından
Yasayan anlar beni. 3 gun hastanede kaldık eve geldij şimdi iyi cok şükür. Ama o korkuyu üstümden atamiyirun bende esimde. Kaynanam kayinbabam görümcek gelelim dediler 6 saat var aramizda gelin dedik ben esime dedim annene soyle fazla kiyafet getirsin yanimda kalsin biraz diye esimde cok iyi olur ise gidecem nöbetim olcak aklim sizde kalmaz toparlayana kadar dedi. Kaynanam kalirim dedi gorumcek belasi tutturdu babamla annem kalsin ben tek eve dönecem diye neymis babasiyla anlasamiyomus babasi kizdiriyomus. Rahat rahat fink atmak için. Burde yolu babasiyla gitmrj istemiyormus. Kayin babam yemehini herseyini yapar gorunceme karismaz bile kendi adama kizar eder simarik baya ***** misin baba felan der. Gorumceyle bu konuda tartistik basit bisey icin anlayisli olmani beklerdim o senin baban ben birde kapaliyim rahat etmrk istiyorum kaynanama kal dememjm sebebi de bu kisliklari bile indiremedim evim berbat durumda kizimdan onemli dehik hic bisey tabiki. Simdi kaynanamgil aramadi bile taburcu oldugumuzdan bile haberleri yok sormadilar hic yalanmis torun sevgileri felan aman kizlari rahat etsin kimse hic bisey demesin. Ona

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi postun daha vardı sanki böyle okumuştum Allah yardımcın olsun canım ama kaynanan tek kalsın eşine söyle bacısına söylesin babamla eve sen dön diye 
(1,504 puan) tarafından
Gelmeyi birak aramadilar bile canim
tarafından
Aman kız boşver takma belki görümcen bişeyler söyleyip kaynananın gelmesinide engellemiştir
(1,504 puan) tarafından
Bizi istemiyor falan demiştir. Kaynanama demis ama ben babamla kalmam arkafaslarimda kalirim falan anneme söyledim diyor kaynanam ses edemez kızına. O je derse o olut
tarafından
Tamam o zaman canım görümcen fitnetlemiştir kadını da zaten kaynanam ses etmezmiş yani kızı ne derse o olur
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Gelin olsun torun olsun asla evlattan kıymetli olmaz bu böyledir tabi istisnalar vardır. Size de geçmiş olsun 
(1,504 puan) tarafından
Orasi oyle ama bende cok abes bir sey istemedim ki gekin kalim somra kaynana kalsim dedim olayi bambaska yere  cekti ben onlari hic istemiyomusum neymismis
(3,230 puan) tarafından
Tırnagin varsa başını kası canım Rabbim kimseye muhtaç etmesin
(1,504 puan) tarafından
Aminn inşallah canim gerçekten suan gozumde hic degerleri kalmadı gekirler 2 ay kaldiklari bile oldu evimde  ama degmezlermis gerçekten en zor zamanimda olmadilsr yanımda görümcek instagrama sarkili oynamali seyler atıp duruyor guya yegenini merak ediyodu seviyordu
(3,230 puan) tarafından
Ayy bakma bozma sinirini evin kirlenmis yemek yapama hiç uyuma gerekirse ama kimseye muhtaç olma en güzeli
(1,504 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(799 puan) tarafından
Allah selamet versin...bende gebersek söylemiyorum ne gerek var sanki bir faydaları olucak 

TIRNAĞIN VARSA BAŞINI KAŞI BACIM
(1,504 puan) tarafından
Iyilik bilirler sandim canim. Birde gerçekten kötüyüm yani yanimda olsunlar istedim annem belinden oturamiyir bile 14 saat uzakda gelemiyirda
(799 puan) tarafından
Aman sorsan herkez hepsi hasta çok kötüler aman Allahım gerçekten hiç takmican sen dua et yavrun sakin huzurlu olsun
İşlerini yavaş yavaş yapabil
0 oy
(3,333 puan) tarafından

Bu görümceler varya tam bir sopalık

Benim görümce beni ortada hiç bir şey yokken engellemiş kız doğum yaptım aramadılar bile üstüne birde engelliyor bende sinirlendim eşimle kavga ettim bende engelledim (hamile iken anası korona olmuştu ona bakmıştım evimde küçük çocuğumda vardı analarına baktıktan sonra bir hallerde girdiler bı tarafları kalktı) kimseye iyilik yaramıyor 
(1,504 puan) tarafından
Seninkininde benimkinden farki yokmus bacim benimki instaya atar kizimi ölüyorum bitiyorum kurban olurum bilmem ne diye yalan hepsi
(3,333 puan) tarafından
Onlara varya hakkımı asla helal etmiyorum
Hepsi aynı b.k canım onunki öbürün ki ötesinin ki benim ki da senin ki hepsi aynı sadece çıktıkları delik farklı o kadar (tabi arada iyi olanlar var onlar meclisten dışarı)
(1,504 puan) tarafından
Takmamak lazim sende benim gibi cok takiyisun belli. Benimki o kadar yegei umrunda degilki instagramde oynamali eglenceli videolar paylaşıyor
(3,333 puan) tarafından
Normalde takmam da ilk hamilelikte çektirmedikleri kalmadı o yüzden takıyorum biraz da olsa
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun umarım eşin de farkındadır 
(1,504 puan) tarafından
Evet canim farkında. Kardemsin simarikliklari diyor biz birbirimize yeteriz diyo
(13,821 puan) tarafından
O zaman takma kimseyi boşver eşin destekcinse
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Zaten kayınpederin pek evde duran biri değilmiş tartışacağına eşine söyleseydin keşke o kardeşini uyarsaydı babamda gelecek eşim kapalı nasıl rahat etsin falan diye birde sonuçta kızlarına laf edince herkes kızını tutar gelini torunu çok nadir insanlar tutar yani sende bir daha onlar aramazsa arama sorma yardım da isteme canım 
(1,504 puan) tarafından
Tartisma yazdim ama gerçekten kötü birsey soylemedim sadece anlayis beklerdim senden gibisidnen seyler yazdim ama hassas bir konu yani sirf o rahat fink atsin diye benimbasima gönderecek babasini adamin burda tanidigi yok bile cikamaz disari orda kahveye felan gidiyor 21 yasinda ya küçük de dehil

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 303 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde EcrnEslm (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,669 cevap

34,832 kullanıcı