0 oy
214 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (385 puan) tarafından

Benm bi oğlum var 3yasında kayınvalıdem doğduğu zaman ne yelek ne battanıye örmedi vermedı sorunda degıldı . Görümcem evlendı bi kızı oldu işte 20gun oldu bende hamıleyım gecen hafta soyledım 19haftaya kadar dememiştik karnımda çıkmamıştı ozmna kadar  cınsıyetı de netlesmedı . Ona battanıye ördürecek heralde bu model dediki oğluma yapamadım şimdi ikisine yaptıracam ortak ara renkler secın ılerıde kızınız veya oğlunuz olursa onlarda kullanır. Görümcem ne renk sectı bılmıyorım ama bana renk önerin kızceler bu renkler Kızada erkeğe de gıder dımıimage

15 Cevaplar

+1 oy
(7,266 puan) tarafından
Fotodakiler gider kizada oglanada
-Reklam-
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Sarı

Açık kahverengi

Turuncu

Krem 

Renkleri 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben cinsiyeti bilmeden bütün alışveriş bitirmiştim. Sarı , gri , bej rengi hep soğuk ve ara renkler tercih ettim. Oğlum oldu kızıma da giydirirdim aldıklarımı 
(1,219 puan) tarafından
Kız cinayet yazmişn ne diyor bu dedim sjjsjs tövbe
tarafından
Hfhhffh dur düzelttim, farketmedim
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Olur bence olur 
0 oy
tarafından
Fotoğraftaki gibi bu renkler olabilir 

Beyaz 

Yeşil 

Gri 

Sarı 

Kırmızı 

Yani açık mavi de olabilir illa kıza pembe erkeğe mavi tonları olmasına gerek yok :) 
(385 puan) tarafından
Heralde o ilerde bak babaannem ördürdüm kardeşinle sende kullandın fln der :)
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Oğlumu pembe battaniye ile büyüten ben :D her renk herkese olur bence bu senin attığında olur ama sarılı beyazlı olan daha güzel gri pek uymamış 
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Aynen canım çok doğru renkler sarı turuncu yeşil bej gri beyaz siyah kahve tonları unisex oluyo ama ben oğluma pudra pembesi o de çok yakıştırıyorum ben olsam onu da eklerim 
0 oy
(3,374 puan) tarafından
Sarı yeşil turuncu kırmızı bordo krem gri bej 
0 oy
tarafından
Vallaha benim annemde bu renklerden yapmayı düşünüyor. İkisinede gider dedim bende.
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bende oğluma örmüştüm .. mavi krem çok güzel oluyor 
0 oy
tarafından
Sarı yeşil gri turuncu 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Ben 2 arkadasimin bebklerine ordum. Cok renkli acik tonlar mavi pembe sari yesil. Hanim dilendi bey begendi modelinden. Birinin kizi birinin oglu var ikisi de ayni renklerdeydi kullandim
0 oy
(997 puan) tarafından
Kahvemsi krem de çok hoş olabilir 
0 oy
(5,387 puan) tarafından
Bu renkler çok güzel. Oğlumun battaniyesi yeşil şuan kızıma da kullanıyorum 

Birde ben daha yeni hamileyken oğluma cinsiyeti bilmeden krem rengi battaniye örmüştüm şuan kızıma kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kubracm (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
16 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 775 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,979 soru

11,405,724 cevap

34,943 kullanıcı

...