0 oy
1,343 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İki defa test yaptım çıktı adetim de geçilmişti ama bu akşam adet oldum

Bu testler sadece insanın psikolojisini bozuyor başka bişey değil yani 

23 Cevaplar

0 oy
(8,782 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hangi testten yapmıştın ki
tarafından
Kaset test
(8,782 puan) tarafından
Son postunu hatirladim şimdi o zaten negatifti ki üstelik test bozuktu bunu sana herkes söylemişti
(7,121 puan) tarafından
Eğitmen istediğin kadar şöyle :):) neyse
(8,782 puan) tarafından
Galiba:))
(9,176 puan) tarafından
:Djdj test doğruyu soylemis ama inanmamakta ısrarcı arkadaş
-Reklam-
+3 oy
(10,245 puan) tarafından
Dikkat çekmek için açıyorsunuz birçok postu. Beta zaten düşük çıkmış, test desen o da zaten bozuk belli yani 3 çizgi var. Cidden canınız mı sıkılıyor.  Bir de beta sonucunu çocuğu olan bir anne nasıl bilemez. Acaba hamile miyim diye sorar bunu da anlamıyorum 
(119,170 puan) tarafından
bide cocugu var aile binasinda yasiyo 2.bebek olursa ordan tasincak ve ordan gitmek icin zorla hamile kalmaya calisiyo
(8,782 puan) tarafından
E yuhh ya gerçekten o çocuğa bakabilir miyim gelecek sağlayabilir miyim doğru düzgün yetistirebilir miyim yerine sırf o evden gitmek için hamile kalmaya çalışıyormus ayy yok ben delireceğim allahim daha neler göreceğiz
(10,245 puan) tarafından
Allahım bahaneye bak. Cidden klinik vaka
tarafından
Bu arkadas gercekten klinik waka. Nagis +++ birebir dusuncelerimizi yazmissin.
(8,782 puan) tarafından
Yorumlarada artı verilseydi şuan +++++, vermistim
0 oy
(876 puan) tarafından
En iyi sonucu kan testi verir
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bana da kızma ama bazen hamılelıkte reglde olabılıyorsun:) umarım istedigin her ne ise o olur❣️
tarafından
Yok cnm ya bildiğin sancım var regl oldum büyük ihtimal
(2,705 puan) tarafından
Hm geçmiş olsun o zaman canm
0 oy
(507 puan) tarafından
Kimyasal gebelik olmuş olabilir canım 
tarafından
yeniden gösterildi
Ama adet kanaması görüyorum leke falan değil cnm
tarafından
Vallaha kuzum benim ilk başta leke gelmişti sonra adete cevirmişti. Hemde baya baya kanamam olmuştu.
(507 puan) tarafından
Benim de ilk gebeliğim öyle oldu kan verdim değeri 13 çıktı ertisi gün adet gördüm
(1,368 puan) tarafından
Kimyasal gebelikte yogun adet görülür zaten büyük ihtimal kimyasal gebelik arkadaşın dediği gibi.
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Kan testi doğru sonuç verir ama belki de kimyasal gebelik te olabilir 
tarafından
Eğer kimyasal gebelik se kan testinde çıkmıyor mu cnm
(2,304 puan) tarafından
Şöyle oluyor canım . Kan testinde bthcg de hamile çıkıyorsun ama değer her geçen gün artması gerekirken azalır ve adet kanaması görürsün buna kimyasal gebelik denir
(2,304 puan) tarafından
Bende yaşadım testte hamile çıktım kan da hmaile çıktım ama bir hafta içinde değer yükselmedi hep azaldı ve adet kanaması oldu
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Bazı testler dandik oluyormuş
tarafından
İkisi de bana mı denk geldi anlamadım
(2,314 puan) tarafından
Marka olarak yani. Bazı markalar doğru çıkarmıyomuş
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kan tahlili yaptır belkide üzerine adet gördün
tarafından
Zannetmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Başka çocuğun var mı
tarafından
İki yaşında oğlum var
(6,441 puan) tarafından
Ee maşallah canım bende hiç yok sandım niye acele ediyorsun
(9,176 puan) tarafından
Kan testi de yaptırmıs zaten canm 0.2 sonuc :)
0 oy
(407 puan) tarafından
Zaten sizin  kan testiniz negatifti siz niye üzüldünüz anlayamadım 
tarafından
Kan testime adetim bir gün geçince verdim adetim 4 gün gecikti adet olmadım sancım yoktu test yaptım çok silik çıktı geç döllenme olabilir di bugün bacaklarım ağrımaya başladı akşama doğru sancım oldu bi baktım adet olmuşum
(407 puan) tarafından
Tamam işte bende onu diyorum negatifmis adet olcaktin zaten
0 oy
tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah nazlı 
tarafından
Teşekkürler Allah razı olsun
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çoğu kişi ve bende dahil testin bozuk olduğunu zaten söyledik ve kanında da negatif çıkmıştı ertesi günü hemen testte zaten pozitif çıkması imkansız,sıkma canını 
tarafından
Bakın ben testi kanda negatif çıktıktan hemen sonra yapmadım kan verdiğim de daha bir gün geçilmişti adetim 5 . Güne kadar bekledim sonra adet olmayınca testi öyle yaptım
Yani hemen sonraki gün test yapmadım
(9,626 puan) tarafından
Canım 2 gün sonra da yapmış olsan farketmez ki yani kanda cikmadiysa bebek 1 günde oluşacak bise değil istersen kan verdikten 5 gün sonra yapmış ol kan negatifse test pozitif göstermez çünkü doğru sonucu kan verir ama sen kanda negatif çıkınca teste güvendin burda herkes senin için söyledi yani
0 oy
tarafından
Muhtemelen kimyasal gebeliktir
0 oy
(2,097 puan) tarafından
2 testinde bozuk çıkma ihtimali biraz düşük bence yerleşme kanaması olabilir mi acaba
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Oğluma hamileyken olmuştum ben sonraki adet gecikince anlamıştık öyledir belki canım
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Muhtemelen kimyasal gebelik bende geçirdim kaset testlerde silik çizgi çıkar bir kaç gün içinde adet görürsün birçok kadın kimyasal gebelik geçirdiğini anlamaz bile seninkine ondan üzülme yine olur ins
0 oy
(119,170 puan) tarafından
ee dedik sana terseliyip durdun
0 oy
tarafından
Geçen ay adet olmadım bu ay kesin hamıleyim diye düşündüm bu ayda adet olmasaydım kan verecektim baktım adet oldum kan vermedim bende ıdrar testine vs güvenmiyorum en garanti yol kan testi ucretsiz ve güvenli 
0 oy
tarafından
Testin bozuk olduğunu bariz belliydi.  Gerçekten garip bir kişiliğin var,  evi ayırmak için çocuk yapmaya çalışıyorsun.
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Kan testin negatif çıkmış zaten. Diğer iki testinde muhtemelen çok idrar damlatmissin bozuk. Neyin kafasını yasiyon 
0 oy
(9,176 puan) tarafından
Şimdiye kdar attığın testlerin hiçbirinde pozitif görmedim ben.. testler ya bozuk gibi duruyordu yada negatif. Zaten bchg sonucun da 0.2 cikmis. Sen zorla kendini gebe olduğuna inandırmak istedin ama adet olunca gerçeğin farkına varmışsındır ;) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 244 göst.
0 oy
5 cevap 135 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu

378,457 soru

11,328,244 cevap

34,784 kullanıcı

...