0 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Bu ağrı cok fazla kaldıramıyorum agri kesicinin etkisi bitince sancidan duramiyorum. Hemen toparlamak için ne yapmam lazim acaba ?

11 Cevaplar

0 oy
(4,206 puan) tarafından
Yürümelisin canm ne kadar hareket edersen o kadar çabuk toparlanirsin
(393 puan) tarafından
Yürüyorum 1 saate bi kalkio ama en fazla 5 10 dk dikislerim cok aciyor dayanamiyorum
(4,206 puan) tarafından
Gaz sancisimi oluyor yoksa dikiş agrisimi genelde
(393 puan) tarafından
Dikiş ağrısı gazim cok yok
(4,206 puan) tarafından
Ona ağrı kesici içmekten başka birşey yapamazsın cnm ama çok yorulmadan yürü ki kaynasın çabuk Rabbim şifa versin
-Reklam-
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Bol bol yürümelisin 
(393 puan) tarafından
Insallah sabaha daha iyi olur yürürüm
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Az daha sabır geçecek daha çok yeni cnm bolca yürü mümkün olduğunca yatma 
(393 puan) tarafından
Tamam cnm insallah acim dinsin
(14,045 puan) tarafından
Geçecek merak etme ben de beş altı gün gece hiç yatamadim oturdum hep uzanamiyordum zaten ama gün içinde hep ayaktaydim inan markete bile gidiyordum görenler kızıyordu evde sürekli yürü gündüz yatma çabuk toparlabmak için
(393 puan) tarafından
Bana da oturma dediler. Kalkiyorum yürüyorum ama ister istemez cnm aciyinca yatiyorum tekrsr.
(14,045 puan) tarafından
İşte mümkün olduğunca yatma acıyacak biraz ama gececek
(393 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sürekli yürüyüş yapmalısın bol su iç ve sık sık çişini yap aşırı rahatlarsın 
(393 puan) tarafından
Evet öğleden beri ilk sefa çıktım baya icim boşaldı gibi
(25,223 puan) tarafından
İşte bol su iç hep çık baya iyi geliyo
(393 puan) tarafından
Olur cnm
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Bol bol yürü bol bol meleğine bak kucakla sev kokusunu al emin ol sana güç verecektir canım psikolojik olarak iyiyim yaparım kalkarım modunda ol sürekli de Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin insallah ❤️
(393 puan) tarafından
Yok biraz iiri nefesi hizli aliyormus kan uyusmazligi varkis bebekle benim bekliyoruz henuz sutumde gelmedi
(4,272 puan) tarafından
Bestlak damla al canım bol bol su iç sütün gelir Allahın izniyle hiç bozma morelini olumlu düşün
(393 puan) tarafından
Eczanede mi satılıyor acaba
(4,272 puan) tarafından
Evet eczaneden alabilirsin günde 3 defa bir bardak suya 20 damla koyarak içiyorsun sütün çabucak iner insallah bide buranın meşhur bir süt yapan içecek tarifi var benim postlarımda da var sen şimdi yapamazsın ama sana bakan Bi yakının varsa onu yaptır o da sütü güzel getiriyor artırıyor
(393 puan) tarafından
Tamam cnm saol deneyecem
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Acı eşiğine düşük muhtemelen. Parol kesmezse aprol al emziren anne kullanabiliyor. 
(393 puan) tarafından
Kendileri igne yapiyorlar o biraz etki ediyor demediler parol filan sorayim
(13,316 puan) tarafından
Hee hastanede misin? Yok özeldeysen hasta kontrollü analjezi iste. Ağrın geldikçe basarsın. Onların iğnesi haptan daha keskin zaten. Ben sabaha kadar ağladım ağrıdan. Hem de öyle canı kıymetli biri değilim. Ayağa kalkabilirsen bolca yürü
(393 puan) tarafından
Evet hastane devlet. Kalkiyorum 1 saate bi ama kalkarken bile cok zorlaniyorum.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Gazını çıkar o çok fena, taze doğum yaptın herhalde. Merak etme 7 gün sonra çok daha iyi. Olacaksın. Yaranı steril su ve pamukla temizle 

Allah şifa versin 

Kendini sıcak tur
(393 puan) tarafından
Dikişleri kendim mi pansuman edicem ? Gaz da ikinmadan cikmiyor valla ikinamiyorum
(5,132 puan) tarafından
Karnını bol bol saat yolunde ovala.

Kaç gün oldu sezeryan olalı. Ben 2 defa oldum günlük kendim antiseptik ile temizleyip kurulardım mikrop kapmaması için
(5,132 puan) tarafından
Doktorların koyduğu bant duruyorsa sende şuan o çıkınca günlük antiseptikle temizleyebilirsin
(5,132 puan) tarafından
Daha bugün doğum oldu galiba?  Meral etme bu ağrılar bir kaç güne günden güne azalır
(393 puan) tarafından
Evet bugün oldu ins azalir.
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Sıcak tut ayaklarını üşütme.yğrüyüş de yap fırsat buldukça.çok geçmiş olsun kuzu
(393 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Bol bol yürüceksin yatarsan iyilesemszsin merdiven in çık evin içinde yürü başka türlü olmaz
(393 puan) tarafından
1 saate bi 10 dk yuruyebiliyorum yetwr mi hastanedeyim daha
(2,220 puan) tarafından
Gayet iyi canım ertesi gün biraz daha arttitirsin. Hastane olduğuna göre yeni doğum yaptın herhalde Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Ben anestezinin etkisi ilk geçtiği zaman ilk ayağa kalktığımda öldüm sandım amannn ne acıydı o. Bol bol su iç tuvalete çık. Ertesi gün merdiven in çık. Merdiven inip çıkınca çok daha çabuk gaz çıkarıyor insan sancin biraz daha azalır
(393 puan) tarafından
Saol cnm. Insallah elimden geldiğince yapıyorum bisiler cok zor oluyor. Allah'ım herkese sabir versin
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Bol bol yürü canım ben de yeni oldum ikinci benim ilk 3 gün falan biraz sıkıntılı geçer sonra toparlarsın 
(393 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(9,242 puan) tarafından
3. Günden sonra ew temizledim:) ama o 3 gün canım cıktı
(393 puan) tarafından
Benim de çıkıyor  3 güne raziyim valla evimde sobalı zaten temizlik filan yapamam hastaneye gelmeden heryeri temizledim 2 3 hafta gitsin bi zahmet

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 664 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
11 Haziran 2024 Moda kategorisinde Happymommy (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 494 göst.