0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
Kaynanam aşırı laf sokuyor bana Ve her gün canımı sıkıcka mesajlar atıyor devamlı her hafta sonu gelmek istiyor gelsin ısterım ama strese sokuyor beni dayanamıyorum hamileyim bende bi oğlum da var 2 yaşına giricek olan eşim annesini çok savunuyor Ben eziliyorum suan gerçekten yıprandım kaynanam buraya gelcegını duyduğum an bi korku basıyor sanki napcam şimdi gibi telefonuma acaba durup durup Bugün ne yazcak acaba diyorum Can sıkıcı

3 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Eşin seni anlamiuorsa hiç bir şey takmicaksin
(13,821 puan) tarafından
İşte ondan dedim burda çok post okuduk bu tarz sadece kendini uzmekle kaliyorsun
(98 puan) tarafından
Çözümü yokmu bunun canım :(
(13,821 puan) tarafından
Huyunu biliyorsun takmicaksin ne kdr ugrasirsan uğraş yani bu defa eşinde anlamıyor sana yüklenecek en güzel takmamak amacı da zaten bu degilmi
(98 puan) tarafından
:((haklısınkzz
(13,821 puan) tarafından
Peki sana mesaj atıyor eşine göstermiyor musun can skcı olduğu belliydi eşin ne diyor yani mesaj bir de kanıtlı bir sey
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Okurken daraldım resmen. Sende ağzının cevabını ver o kadına 
(98 puan) tarafından
Eşim dıo anneme tek laf edemezsin ona bişi desem eşim benimle kavga eder
0 oy
tarafından
Derdi ney bu kaynanaların. Güzel güzel anne gibi yaklaşsalar kötü olacak sanki. Ay böyle postlar gördükçe çok üzülüyorum ve hep rahmetli babaannem geliyor aklıma. Yengemi çok pışpışlardı annemde çok çektirdi sonuç ne oldu yaşlandı ele avuca düştü yengem istemedi annem baktı . Yazık çok yazık hiç ölmeyecek gibi yasamaları çok üzücü.
(98 puan) tarafından
Ah cnm napcam bilmiyorum yarın mesela gelecek düşünüyorum yarını napcam ben duye
tarafından
Böyle durumlarda eşlerde yanımızda olmayınca çok zor oluyor. Hiç konustunmu kayinvalidenle bu durumu. Benle sorunun mu var anne sana bilmeden yanlış biseymi yaptım de. Baktın tatlı dilden anlamıyor devam ediyor mesafeni koy kuzum yıpratma kendini .
(98 puan) tarafından
Koymaya çalışıyorum eşim hep eve çağırıyor onu
tarafından
Vallaha esinede koy tepkini kuzum o zaman anladığım kadarıyla seni anlamıyor yanında destek değil. Yataklara düş. Gerçekten bak iyiden laftan sözden anlamayip anneme bişey diyemezsin deyip kavga ediyorsa senle cidden bak o geldiğinde yatiyormus gibi yap böyle hastalanmissin gibi. Sitresten üzüntüden olduğunu anlasın. Yazık ya şu erkekler anneyle eslerinin arasında ki orta noktayı koymayı ne zaman öğrenecekler.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 313 göst.
0 oy
4 cevap 175 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.

379,888 soru