0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kaynanam aşırı laf sokuyor bana Ve her gün canımı sıkıcka mesajlar atıyor devamlı her hafta sonu gelmek istiyor gelsin ısterım ama strese sokuyor beni dayanamıyorum hamileyim bende bi oğlum da var 2 yaşına giricek olan eşim annesini çok savunuyor Ben eziliyorum suan gerçekten yıprandım kaynanam buraya gelcegını duyduğum an bi korku basıyor sanki napcam şimdi gibi telefonuma acaba durup durup Bugün ne yazcak acaba diyorum Can sıkıcı
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım çok takmamak lazım tmm laf sokuyorsa falan duymazdan gel eşin için birşey deme yatıya kalcak halı yok heralde 2 3 saat oturur gider 

Bende hiç hoşlanmam kayınvalidemden ama eşim için birşey demem bana kötü şeyler dediğinde oldu ama hep duymazdan geldim
-Reklam-
0 oy
(4,391 puan) tarafından

Allah sıkıntılarını gidersin <3

(98 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(582 puan) tarafından

Senin durumun için terapinin faydası olabilir mi diye düşünüyorum çünkü Anksiyete başlangıcı bir durum mu oluşmaya başlıyor sanki.

Allah sabır versin.
(98 puan) tarafından
Benimmi
(582 puan) tarafından
Bir şeyler de böyleymiş diyebilmek dilde kolay ama kendini buna hazır hissedip diğer insanlardan fazla etkilenmemek için dedim kuzum
0 oy
tarafından
Takma boş ver yokmuş gibi davran, umursama 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 136 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 307 göst.
0 oy
3 cevap 108 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu