0 oy
1,392 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Gece uyumuyoz yan komşu geldi işte sohbet bn kahve onlar da bisiler takılıyor neyse eşime içme yapma dedin mi bırakır neyse oldu bitti artık son bardak icicekler dedm içme askm yeter TM dedi ikide bi icsin yenge içsin yenge yenge boşver çok kızdım zaten eşim istemeden verdi bişi demedim baktı bna esin tm dedm yok gizli saklı içer eder yapmaz dedm merk etme sen değil dedm benmle evli benm dusunceme saygısı var biz konuşuyoruz anlisiyoruz çok kızdım tersledim sonra eşim kızdı arkadasa kavga mı ettircen yeter diye gitti sonra delirdim gidince sizinde eşinizin arkadaşı varmı böylemi delirtti ya

31 Cevaplar

0 oy
(264 puan) tarafından
Bn cok bisey anlamadım ya 
-Reklam-
0 oy
(13,732 puan) tarafından

Arkadaşım ile kendi evinde içki mi içti :angel:

(383 puan) tarafından
Arkadaşı sohbete geliyo bı anda alkol iciyo eşime veriyo eşim istemediği halde önüne koyuyo iç ic diye
0 oy
(1,778 puan) tarafından
İyide bacı sen zaen kimler içiyor diye post açmıştın ve bunu da normal olarak görüyordun şimdi de arkadaşına neden kızıyorsun ki ?? Senin neden post açtığını anladım artık nasıl çevire bilirim diye açtın... Ama neis2
(383 puan) tarafından
Alkol postu kimseyi ilgilendirmez ve hergun içilmez arada sırada nadir belli özel günler zaman olur TM durduk yere neden yani yada kocam istemedigi halde neden veriyo
0 oy
(439 puan) tarafından
Okurken şiştim neyse konuya gelelim birincisi benim eşim asla evde adamla falan içki icmez içeceği zaman gider meyhaneye oturur yada parkta arkadaşıyla içer eve gelir çok yanlış yaptığı arkadaşına o cesareti veren Eşin.... İkinciside benim eşim öyle abuk subuk komusturmas arkadaşını dilini keser adamın valla böyle postlari görünce namuslu eşime bir kez daha kurban olurum diyesim geldi 
(383 puan) tarafından
Benm eşim ***** bazen tutuyo sınırı bazen ***** napalim bende deliriyorum bağırıyorum sonra bağırdı delleniyorum
0 oy
tarafından
Tek sorunum bu olsa benimki evleneli 9 ay oldu 8 aylıkta hamileyim severek evlendik güya bana hiç bişeyini anlatmaz anca anasına anlatır bi tanede kızı var 5 yaşında 2 haftada 1 alır götürür gezmeye ben eşşen başıyım ya kadın kısmı evde oturur diyor haftada 1 beni evden kovar ailem burda olsa giderim ama şehir dışında oturuyolar bebeğim olucak 1 çöplerini görmedim yemin ederim beşinden kıyafetine çorabına tut benim ailem yaptı Allah razı olsun birgün torlanıp toplanıp gidicem ama ne zaman bilmiyorum hamilelikte insan karısını üzmez Ama ben hergün Ağlıyorum sayesinde o yüzden şükür et şükür bunlar sorun değil 
(439 puan) tarafından
Seni normal günlerde gezdrmezmi hic
tarafından
Yok canım bayan kısmı evde otururmuş öyle diyor
(439 puan) tarafından
Ozmn kizida evde otursun gezmesin grizekgli ya
0 oy
(9,204 puan) tarafından

O kadar karışık yazmışsın ki sende içtin galiba :))

Tamam kiz da eşinin evde yanındaki ile içmesi zaten saçma bence arkadaşı da olsa akrabası da iş baştan sıkıntı 
(383 puan) tarafından
Yok bebiş bn içmedim eşimde içmiyordu o birden geldi verdi içmeye başladı o kadar kizmama rağmen takmadi
0 oy
tarafından
Yavrum sen insan içinde adama niye yeter falan diyon ki. Kocaman adam bilir yani nerde duracağını. İnsan içinde hiç sesiniz çıkarma. Millet gidince carlarsın :D
(383 puan) tarafından
Kız insan içinde sıkmam lazmki desinler içme knka yenge kızar laf yapar diye kendini bilir ama planlı bı konuşuyoruz bozulması kizdiriyo TM iciyo soriyo arkadaşı diyorum hayır yenge nolck ne nolck alla alla *****
0 oy
(1,675 puan) tarafından
Noktalama işareti kullanmamanız yazınızı anlaşılmaz kılıyor. Siz öncesinde yine içki gönderisi açıp baya linç yemistiniz. Bilerek yapıyorsunuz sanırım.
(383 puan) tarafından
Alkol muhabbeti o gün başka alkol sürekli alınmaz özel gün olur TM durduk yere oldun mu tepkim fazla
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Birkere en başta eşin nasıl eve gelen biriyle yanında içer karısının uaninda arkadaşıyla içebilir ilk aklıma gelen bu oldu 
(383 puan) tarafından
Zaten icmiyodu gelince birden oldu ki eşim istemedi anlamazsın bı hareketler gece oldu
0 oy
(2,050 puan) tarafından
Hiccc bise anlamadim
0 oy
(264 puan) tarafından
Esim allaha sukur icmez oyle ickiyle eve gelen adami kim olursa olsun evden kovar o kovmazsa ben kovarim adamin alnimi karislarim haram olan seyi evime kimse sokamaz

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,150 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 903 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 744 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 734 göst.