0 oy
1,322 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Gece uyumuyoz yan komşu geldi işte sohbet bn kahve onlar da bisiler takılıyor neyse eşime içme yapma dedin mi bırakır neyse oldu bitti artık son bardak icicekler dedm içme askm yeter TM dedi ikide bi icsin yenge içsin yenge yenge boşver çok kızdım zaten eşim istemeden verdi bişi demedim baktı bna esin tm dedm yok gizli saklı içer eder yapmaz dedm merk etme sen değil dedm benmle evli benm dusunceme saygısı var biz konuşuyoruz anlisiyoruz çok kızdım tersledim sonra eşim kızdı arkadasa kavga mı ettircen yeter diye gitti sonra delirdim gidince sizinde eşinizin arkadaşı varmı böylemi delirtti ya

31 Cevaplar

+29 oy
(2,746 puan) tarafından
Lütfen postunu Türkçe'ye çevirip yeniden paylaşır mısın?
(2,746 puan) tarafından
Abo bu ne bi sürü bildirim. Sağolun kızlar :D
(1,572 puan) tarafından
Azkaban artı. Sesli harfler kullanalım diye var
(2,746 puan) tarafından
Kesinlikle<3
tarafından
Sesli harflerden ziyade nokta bile yok :)
(2,006 puan) tarafından
Beynim yandi anlicam diye
-Reklam-
+8 oy
tarafından
En sevmedıgım erkek tıpı içki arkadaslaırnı eve getırıp karısının yanında içen erkek, herseyı beklerım yani o ortamdan
(613 puan) tarafından
Kesinlikle.
(7,232 puan) tarafından
++++++
(439 puan) tarafından
Artiladim
tarafından
Aynını dusunuyorum ama erkek deme lutfen erkek degıl o baska bısey
+6 oy
tarafından
Bu sayfaya tercüman şart bence 
+4 oy
(613 puan) tarafından
Esin gece içmeye eve arkadaş getiriyorsa adam değil demek ki. Zıkkım icsinler zaten.
(383 puan) tarafından
Düzgün konus sen önce akraba sna da sormaz bn arkadaşına sordum bna sormadanda zaten sokmaz bı lafını bil
(613 puan) tarafından
He he hadı. Sende içiyordun burda kendini reklam ediyordun icseydin işte oturup.
(383 puan) tarafından
arkadaş antibiyotik kullanırken iğne icilirmi mantikken düşün bakalım iğne anca bugün bitiyo
(613 puan) tarafından
Sen icebilirsin.
(7,232 puan) tarafından
Sen hamilelik şüphen varken bile iciyordun ya kizzz
+3 oy
tarafından
Icmenin zararları vol bilmem kaç işte:))

Yok kız adamın tek arkadaşı benim:)
(48,629 puan) tarafından
ne icmisler ☺️
+2 oy
tarafından
Hiçbir şey anlamadım
+2 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim eşim işten eve evden işe hiç öyke dışarı hayatı yada eve arkadaşını getirmez çok şükür 
+1 oy
tarafından
Bir kaç gün önce içkiyi muhteşem bişey gibi gösteriyordun ama nolduuuu. 

Postlarin da hep içkiyle ilgili 
+1 oy
(2,470 puan) tarafından
Esin içmeye eve adam getiriyo ve senin takıldığın sarhoş arkadasinin  ısrarımı? Garip
(383 puan) tarafından
Nolcakti
+1 oy
(1,831 puan) tarafından
Alkolden bahsediyorsun galiba haram biliyosun dimi ? Evin huzurunu da bereketini de kaçırır. Vardır öyle arkadaşlarıda hiç biri gelmez öyle alkol kullanan adamlarla muhatap etmez beni. 
0 oy
(598 puan) tarafından
Arkadaş ayağı got ayağı kusura bakma arkadaş insanı cennete de götürür cehennemede benim eşimin böyle arkadaşı olmaz olamaz bir kez kendisine saygısı var benden önce 7 sene olacak evleneli Bir kere EVİMİN kapısından alkol sokmadı sokmaz haa çok mu içmek istedi hayatım çok daraldim Bir iki bardak birşey icicem der tabiki derim arabasını alır gider en ücra kosede tek başına iki bardak birşey içer kimseye salça olmadan çıkıp gelir uyur yanına asla Bir arkadaş almaz günahıma kimseyi ortak etmem hesabını ahirette veremem der ayrıca 7 şenelik evlilikte sadece üç kez içki için izin almıştır 
(598 puan) tarafından
Ahahahahaha Allah iyiliğini versin kız ben asla baskı yapmam o kendi hür iradesiyle sokmaz yuvamiza içkiyi:) kuytu köşeye de kendisi gider kimse görsün istemez çünkü ayrıca adam asker yılda 20 gün evde oluyor ve baskıcı Bir kadın olmadık hiç bir zaman oda hiç baskı yapmaz bana hamd OLSUN
(1,151 puan) tarafından
Yılda 20 gün mü
(598 puan) tarafından
Evet 6 ayda Bir izne geliyor 10 gün
(1,151 puan) tarafından
Kız ömğr böyle geçer mi
(598 puan) tarafından
7 senedir evli 6 senedir asker karısıyım iki çocuğumuz var mecburen böyle olmak zorunda mesleği bu ve severek yapıyor ayrılık zor olsada Bir gün Bizim içinde güneşin doğacağına inaniyorum
0 oy
tarafından
 benm eşimde yaninda içiciler varsa iyi içer sarhoş olmaz ama olsun çok içmesin yinede.  Onun arkadaşlarida öyle der  içsin yenge sizene lan sizene sizn karılar bıkmış sizden zaten benide bıktırdılar bana dedi arkadaşlarimin yaninda beni küçük düşürdün diye tartıştı bnle. Kizdim çok bnde 
(383 puan) tarafından
Esimde olmaz ama ortada verilen söz ver evlenmeseydi bn nadir olarak TM içersin yanmda dedm kafasına göre yasayamaz ki
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Eşim sadece çay içer :D

Biz alkol kullanmıyoruz eşimin çevresinde de kullanan yok eşimin arkadaşı grubu var 8 kişilik felan cumartesi günleri bizim burda çay bahçesi var orda giderler çay çekirdek yaparlar :D

Ama onda senin tepkin yalnis olmuş esin kendisini ifade edip benim için yeterli diye bilirdi ben çok erkeklerin lafına karışan biri değilim belki ondan bana yalnis gelmiş olabilir genelde eşim benim sevmedigim yada olması gereken birşeyi kendisi söyler arkadaşına beni orda kavga etcek duruma sokmaz 

(383 puan) tarafından
Benim eşim ***** cevresi duzgj değil ki yollim edim bak şimdi iş yerinde abisi aradı gel bı iki saat sohbete diye gitti benm eşim ***** başka bişi değil yanj
0 oy
(12,580 puan) tarafından

En iyisi erkek erkeğe karışamamak:)

(383 puan) tarafından
Sonu nolur jajajaja
0 oy
(10,020 puan) tarafından
Esim evde bo arkadasiyle biseyiyle icmez zaten. Benim oldugum ortama sokmaz. Sacma ..
0 oy
(6,818 puan) tarafından
esim sadece evde kaynatigim visne hosafini icer birde gzli icecek cayda sevemez kahvede disarida cikmaz 
(48,629 puan) tarafından
ben sigara sandim ilk okudugumda alkolmus evli barkli adamin evinde icki içmek için baska erkegin isi ne
0 oy
(119,237 puan) tarafından
kim ne icti anlamadim
(383 puan) tarafından
He ya sorma
(48,629 puan) tarafından
esin icmiyosa arkadasi ne hakla getiriyo alkolü sizin eve
(383 puan) tarafından
Anlamadık bizde eşimde nadir içer bende kafasına göre sormadan bende çok kızdım delirdim birdaha yerse denesin
(9,202 puan) tarafından
Ya he he bizde yedik buzdolabından şarap viski eksik olmaz diyordu geçen post sahibi :Djdj
(383 puan) tarafından
Tekrar bul postu hiç bı zaman onu yazmadım
0 oy
(938 puan) tarafından
Vardı ilk başlarda bekar alır götürür lerdi oda saolsun gelmezdi saatlerce şimdi anladı ne b.k olduklarını gitse bile hemen geliyor hiçbirine güvenmiyor 
(383 puan) tarafından
Boyle yaptığını ilk defa görüyor ki birdaha girer sıkıntılı delirtti
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşinizin ağzına zorla mı verdi eşiniz de içmeseydi. Benim eşime değil içki sigara dahi veremez kimse. Ağırlığını koysa kimse öyle ortama eşinizi davet edemez. 
(383 puan) tarafından
Sürekli iç iç iç iç ben sınırı oldum
0 oy
(48,629 puan) tarafından
esine arkadasinin yaninda cocuk gibi niye mudahele ediyosun ki
(383 puan) tarafından
Benim eşim ise ederim ki canm şöyle diyim icemez bn onun esiyim benm karşı geldiğime hayır dedigimde kendisi saygı gösterir arkadaşının hadsizligi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,142 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 866 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 686 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 585 göst.