0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (986 puan) tarafından

Öncelikle ücretin tamamı ne kadar ödediniz. 

Bide zorlukları neylerdir :'(

Baş vurmayı düşünüyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,744 puan) tarafından
4800dü ücret harç ücretleri ile 6000 mal oluyor. Normal derslere düzenli katıldım. Yazılı sınavda da çok zorlanmadım. Çıkmış soruları çözdüm hep. Direksiyon derslerine gidiyorum şu an o biraz zorluyor. Hiç bilmeyen biri için zor olabiliyor.
(986 puan) tarafından
Şimdiki fiyatımı. Eşim 10 bin diyor toplam bana çok yüksek geldi:(
(1,744 puan) tarafından
Yeni yılla beraber zamlar gelecek. 10 bin çok demiş ya en fazla 8 bindir
(3,162 puan) tarafından
Benimle aynı durumdasın canım yakında sınava gireceğiz Allah muvaffak eylesin
-Reklam-
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Ben dosyayı yakanlardanim şimdi 0dan yazılacak 3500 deniyor 
(8,900 puan) tarafından
Evet o sadece kurs cnm
(3,162 puan) tarafından
Canım nerdesin ki sen. 4800 e yazıldım. Ocaktan sonra iki kat artacağı söylemekte ve bu MEB in belirlediği fiyat oldugu için de değişmez diye düşünüyorum
(8,900 puan) tarafından
Tanıdık indirimi ile nakit peşin 3500 normalde 4600den başlıyor şuan fiyat ocaktan sonra fena Bi zam geliyor
(3,162 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah hakkımızda ❤️
(8,900 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Ben daha başvuru yapmadım ama pratik yapıyorum simdiden
(986 puan) tarafından
Bn hiç başlamadım hp orda öğrenmek daha kolay diyorlar
tarafından
Kesinlikle pratik yapma hatta direksiyon dersi alırken başka arabaya binme bile tavsiyem sana çünkü arabaların yumuşaklığı sertliği herşeyi etkiliyor ve sınavda en ufak şeyde kalma şansın var
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Ben 2.500 almıştım şuan 6.000 den başlıyor 
(986 puan) tarafından
6000 de ıyi toplam 10 diyorlar
(8,965 puan) tarafından
Ooo baya yukselmiss
0 oy
(1,096 puan) tarafından

ben alalı çok oldu şimdi fırlamıştır kesin:ermm:  ben direksiyon sınavında kaldım bir kere ikincide geçtim oda komisyonun gıcıklığından oldu :D bir zorluğu yok ama sınav anında heyecan,stres yapmamak lazım 

(986 puan) tarafından
Ewt daha önce almadihima pişman oldum
0 oy
tarafından
4000 kurs parası 1500 dosya parası toplamda 5500 ödedim daha Yeni aldım ehliyeti yazılı kolay geldi tek seferde geçtim direksiyon biraz zor çok kuralcı davranıyorlar sinyaller falan ama onuda tek seferde geçtim darısı başınıza
tarafından
Sınava YouTube dan videoya izleyerek çalıştım malum küçük bir kızım var o elime kitabı aldırmiyodu YouTube dan videoları açıp hem temizlik yemek yapardim hemde o videoları izler ezberledim YouTube kanalı da ebruhoca ehliyet diye bı sayfa vardı ordan motor videosuna ilk yardım videosuna bide trafik videosunu izlediğim bide ehliyetegitimi diye bı sayfa da vardı onun videolarını da izledim 84 le geçtim araba kullanmayı bilmiyordum kursta 1 ay ders aldım günlük yarım saat zaten o yarım saate sınava gireceğiniz güzergahtan gidip geliyosunuz yolları ezberliyosunuz biraz Zor olan paralel park onuda ezber yaptıriyolar zaten 4 dubayla matematik hesabı yapıp girebiliyorsunuz yanı kızlar çalışsanz yaparsınız ben 8 aylık hamile halimle üstelik cadı bı kızım da var onlara rağmen alabildim sizede başarılar
(659 puan) tarafından
Ebru hocayı çok duydum bende öyle yapıyım sınavda yoğunlukla ne konudan çıkıyor peki sınav soruları zor oluyor mu
tarafından
Animasyon soruları ve trafik soruları çıkmışti fazla olarak bende ama tabi şans bazen motor ilk yardım ağırlıklida olabiliyor
tarafından
Zaten dediğim sayfaların videolarıni iyi izleyin bol bol çıkmış sorulara bakın geçersiniz
(659 puan) tarafından
Hadi inşallah animasyon derken sınav yazılı olmuyor mu
0 oy
(119,237 puan) tarafından
kiz neden o emoji ben cok oldu alali suanki fiyati bilmiyomda uzulme alirsin gecersin
(986 puan) tarafından
Valla hiç provam yok. Üstelik fiyatlar çok artı
(119,237 puan) tarafından
provaya gerek yok herseyi kursta ogrenirsin ciddi alcam dersen yilbasindan once kayit yaptirki yeni yilda dahada artcak fiyatlar
(986 puan) tarafından
Ewt öyle diye duydum bende.
Inşallah bakalım fiyat çok uçuk değilse yazılarım..
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Derslere katılırsa ve çıkmış soruları çözersen zaten yazılıdan korkma basitdireksitonda ben sıfırdan gittim direk orda öğrenmek daha iyi oluyor ilkte geçtim ama sınav anında denk gelen komisyonunda önemli 
(986 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben yeni yazıldım 10 yerden fiyat aldım internetten araştırıp aradım 4 bin den aşağı veren olmadı biri 7 bin biri 8 bin verdi oda gelecek seneye yani zamlanıyor biran önce yazıl ben tanıdık vasıtasıyla 3 bine yazıldım bakalım yavaştan ders çalışmaya başladım
(986 puan) tarafından
Direkt 3 mü yatırdınız..yoksa toplam mı?
(659 puan) tarafından
Yok ben sadece kursa 3 bin verdim
0 oy
(613 puan) tarafından
3600 verdim 
(986 puan) tarafından
Yenimi aldınız. Fiyatlar sürekli guncelleniyor:((
(613 puan) tarafından
Geçen ay aldım
0 oy
tarafından
3100 kurs ucretı 1400 ehlıyetı alırken verilecek e sınav ucretı 130 direksiyon sınavı ucretı 160 5 bini bulmuyor bıle tek seferde geçersen...

esın bıraz abartmış yılbaşından sonra 1500 2000 arası zam gelecek dedı kurs sahıbı bıze
(986 puan) tarafından
Az önce arkadaşı sürücü hocası. Ona sorduk ilk etepta 4500.yatırılacak +sınavlar 2500.de ehliyet airkn. 8,9 u bulur dedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 220 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicran_yldz!! (2,304 puan) tarafından soruldu

379,113 soru

11,348,195 cevap

34,812 kullanıcı

...