0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar nasilsinz beni sorarsanız alışmaya çalışıyoruz bebegimle yeni dünyaya :) bi sorum var da. Yeni doğan bebegin doyduğunu nasil anlarım. Bezine idrar yapiyorsa doymuş mu oluyor illa büyük abdestini de mi yapmalı yardim eder misiniz bana şimdiden kocaman teşekkür ederimm <3

6 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Çiş sayısı önemli olan canım kaka her gün yapmayabilir. 
tarafından
Kendimi hollanda ineği gibi hissediyorum emmiyo surekli ağzımda kalsın dio emzik gbi kullanıyo cadi beni :)
(10,046 puan) tarafından
Hahaa bi aralar bende öyle hissediyordum ki halâ öyleyim:D daha çok minik o annesi kokunu özlüyordur, anne karnını özlüyordur sürekli emer kuzum benim Rabbim bağışlasın sana yavrunu:)
tarafından
:))) Aminnn teyzesi Allah razi olsun inşallah su zor zamanlar geçer canm
(10,046 puan) tarafından
Allah sendende razi olsun canım geçecek hepsi geçecek inşallah sen kendine güven pozitif kal hep:) ❤
tarafından
Insallah canm cok tesekkur ederim :)))
-Reklam-
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Evet canım. Idrar ve kaka takibi yapıcaksın. Büyük tuvaletini yaptıysa daa doymuş demektir. 
tarafından
:))) kiyamam kiz
(2,102 puan) tarafından
Azcik ucundan bisey olmaz ya :)
tarafından
:))) tamam senin icin minicik ısırcam
(2,102 puan) tarafından
Hahahah tamam ıstırrr:)
tarafından
:)))) anlastik
0 oy
(905 puan) tarafından
Iyi çiş yapyrsn doyuyor  demektr  cnmm  
tarafından
Büyük küçük farketmiyo demi canm
(905 puan) tarafından
Nasil buyuk kucuk
tarafından
Büyük çiş küçük çiş demek istedim :)
(905 puan) tarafından
Yani bezi tam doldrsn fark etmz
tarafından
Tamam canm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Evet canım çişini yapınca iyi besleniyor demektir kakasını geç yaparsa korkma sütün yarıyor derler
tarafından
Tamam canm cok sagol allah razi olsun:)
tarafından
Senden de Allah razı olsun kardeşim
0 oy
tarafından

Emzirmede en önemlisi bebek emdikden sonra sen yine emsin diye verdiginde ağzına almıyosa birde gazını cıkartmak icın omzuna yatırdıgında agziyla seni aranmıyosa doymusdur günde 4 yada 5 kez idrar yapması gerekir kaka ise günde 1 kez bile yapsa yeterli ama 5 gün falan yapmıyosa kakasını doymuyodur buna dikkat et benimki 2 aylık olcak maşallah günde 5 kez kaka belkide daha fazla bez yetişmiyo minik sıpama 

tarafından
Masallah canm cok sagol bilgilerin icin senin bebise de hayirli ömürler versin canm gule gule büyüt canim
tarafından
Saol canım allah razi olsun sende sağlıcakla büyüt inşallah
tarafından
Amin canm cumlemizin insallah :)
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Çiş yapıyosa doyuyodur. Her ayda kontrolde kilosunu takip edersn anlarsın zaten canım. Ilk üç kadar çok emiyolar srekli doymadgi için dgl senin kokunu istedği için.... bi sre sonra emmeleri azaliyo. Hep yaşadık o zamanları canım... sağlıcakla büyüt kizini<3

tarafından
Amin canm benm cok teşekkür ederim yardımın icin ❤

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 376 göst.
22 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
23 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
9 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu

379,541 soru

11,361,949 cevap

34,839 kullanıcı

...