0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Pislikten boşanmaya düşünüyorum 4 senedir hem fiziksel hem psikolojik şiddet gördüm sürekli benim psikolojimin bozuk olduğunu benim tedavi olmam gerektiğini falan söyler bir de dışarıda insanlara melek gibidir bana yaptıklarına kimse inanmaz beni döver bana söver namaza durur namazdan kalkıp bunları yapmaya devam eder saçım açık diye duymadığım hakaret küfür kalmadı sözde kendisi çok dindar ya yalan dolan onda insanlara iftira onda paragozluluk desen gırla senden bosanicam diyorum bana dediği şey sakın benden mal bekleme ne arabadan ne de bileziklerini pay veririm sana evlendik evlenelim hiçbir şey benim olmadı bir kere oturup tv izlemedim her şey onundu her şeyi kıskanırdı şimdi de mal mülk derdinde onun inadına hakkımı almak istiyorum 4 yıldır benden götürdüğü şeyleri ne arabasının parası ne bileziklerini parası karşılar ya gerçi nasıl dava açmam lazım çekişmeli olacak muhtemelen bu para için ruhunu satan biri her türlü pisliği yapar uzun sürer mi ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim 

7 Cevaplar

0 oy
(463 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun siddet kabul edilebilir birsey değil 
tarafından
Kesinlikle değil affettiğin kendini ağlayıp sozlayip yerlere atıp affedince aynı şeyleri yapan bir yaratık bu asla affettirmek gerekir böyle seyleri
(463 puan) tarafından
Aynen  :/ hem kendine saygın hem cocugunub psikolojisi için. Böyle kişiler is isten geçince fark ediyor yaptığını ama gec oluyor iste
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Şiddeti ispatlamanız lazım darp raporunuz yada şahitleriniz varmı
tarafından
Darp raporum yok ama resimler ve mesajlar var şahit sadece benim ailem
(434 puan) tarafından
Bi avukatla görüşün bence
0 oy
(1,096 puan) tarafından
O görmeden bi yere kamera yerlestit yada telefon sana şiddet uyguladığı zaman kayda al. Yada ses kaydina bilmiyorum. Allah yardımcın olsun bacım cok zor gercekten katlanmaya çalışmak. 
tarafından
Şeytan hissediyor sanki daha önce denedim bir şey çekemedim
0 oy
tarafından
Dava açacaksan hemen aç ki arabayı başkasının üstüne geçirmesin bir avukata danış satmasını önle Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Evden gittiğim gibi ilk işi o olur arabayı başkasının üzerine gecirir
tarafından
İşte evden gitmeden halletmem lazım bir şekilde canım haberi olmasın avukatla konuş engel koyun satmaması için darp raporu almaya çalış kanıtı varsa
tarafından
Maalesef hiçbir iz yok son zamanlarda pek şiddet uygulamadı çünkü sadece eskilerine ait yazışmalarım ve resimlerim var
tarafından
Sen yinede kararlıysan avukata danış canım onlar yönlendirsin seni daha sağlıklı olur
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Çocuğun yoktur inşallah bu insan müsveddesinden .
0 oy
(799 puan) tarafından
Çocuk varmı arada dicem sen olmazmı diceksin 

Namaz insanları kötülükten alıkoyar canım benm namaz kılması çok buyuk bir şey namaz kılınca gunahsız hatasız olmaz gunah işlicek Tevbe edendr kul 

Hatta etmicektim ne dıe geldik imtihanımız bu 

Sen açık olduğunda nelere sebeb oldupunu bilmiyorsun 

Üstelik o erkek açık kadı ların ne kadar rezilce agza alındığınıda duymuyor sun 

Para göz yazmışsın evli para çok gerekli bir zahmet gözü açık olsun 

Sen cömert olması için neler yaptın 

Veeee  eşinni kışkırıtıb o sinirliyken birazda yumuşak durmayı doğru yerde doğru sözü söylesen daha işler suhulete ermezmiydi 

Yunus, bu beyittinde Söz söylenmeden önce düşünülüp tartılmalıdır. Böyle olursa söyleyen kişi yalan yanlış konuşmaz, başkalarını kıracak, incitecek bir şey de söylemez.

söz ola götüre başı

söz ola bitire savaşı

söz ola ağulu aşı

yağ ile bal ede bir söz
(799 puan) tarafından
İçinde evliya sözlerininde olduğu bir yazı boş geldi ise adam size ne yapsın sizin nasihat lık bir mevzunuz kalmamış
Adamıda Kendinizden soputmayı başarmışsınız dır
tarafından
Hanımefendi evliya sözleri hadisler bunlar kıymetli sözlerdir elbet benim kastimin onlar olmadığı çok açık ama sizin gibi insanlar iki evliya sözü ezberleyip millete ahkam kesmeyin ha kesecekseniz de önce Türkçeyi güzel kullanın mesela... öyle zengin bir dile sahibiz ki kendinizi gayet güzel ifade edebilirsiniz bence bu arada siz bu evliya sözleriyle vs kocanız yola getirdiniz sanırım ayağınızı yıkayıp suyunu içen biri haline geldiyse bizde bilelim bizde kullanalım böyle sözleri :D sizin gibi insanlar yüzünden erkek ne yaparsa yapsin kadın suçlu oluyor yazık zihniyetinize  sözlerinizin neden boş olduğu da açığa çıktı ama boş bir zihinden dolu anlamlı şeyler beklemek saçmalıktır teşekkürler iyi günler
(799 puan) tarafından
Musluman hanımlar kocalarına itaat eder hanımefendi
Efendi olarak kabul eder çok sağlam saygı ve sadaket güdüleri ile efendisine bağlıdır
Bir hanımefendi eşine bu tutumda olunca
Beyefendi musluman erkeğide ,karısının ayağının suyunu içicek kıvama gelir ...
Ben cahil acizim Allah ilmini arttırdığı gibi amelimide salihleştirsin daha da hayırlar yapmayı nasıb eylesın
Allah sizin de gönlünüz deki hırs ve adavet eteşini söndursun
tarafından
Efendi kelimesini biz genelde peygamberimize kullanıyoruz tabi ama sizi bilemedim Allah ilminizi artırmanız için beyin vermiş az biraz da siz çabalayın duanıza da amin diyemeyeceğim. Bir de Allah  diyor da bütün kullar yargılama işini bir Allaha bırakmayı öğrenemediniz be
(799 puan) tarafından
(efendi) bey sanından farklı biçimde, özel adlardan sonra kullanılan ikinci derecede bir san.
"Ahmet Efendi, bakkala gidiver. Hoca Efendi, namaz vakti geldi"
Efendi.Reis .lider veya
Efendi diye kime denir?
Günlük kullanım. Eskiden şehzadeler, din adamları, eğitim görmüş kişiler için özel adlardan sonra kullanılan unvan. Günümüzde ise bey unvanından farklı olarak özel adlardan sonra kullanılan ikinci derecede bir unvandır
0 oy
(3,794 puan) tarafından
boylelerinden korkulur ben bosandim cok sukur kurtuldum .ayni boyle yalan dolan dalavere aldatma hakaret iftira . namaz kilardi kalkip o....la uygunsuz konusuyormus yakaladim . valla dusundukce o gunleri sinirlerim bozuluyo . cok sukur kurtuldum darisi basina
tarafından
Hee insanlar sanıyor ki ben namaza laf atıyorum halbuki alakası yok namaza layık görmüyorum ben onu gerçekten  :D sizden bir önce yapılan uzun yorumu okuyup siz de gelebilirsiniz eşimi ben kiskirtiyormusium açık olmam nelere sebep oluyormuş falan filan yazık ya böyle kadınların aklına hahhaha
(3,794 puan) tarafından
okudum ve bi an bu yaziyi senin esin sana yazmis gibi hissettim yada anasi o hissi verdi bana valla
tarafından
Hahahhaahh

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 257 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 514 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 656 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 451 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu

380,178 soru

11,381,306 cevap

34,874 kullanıcı

...