0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şimdi kizlar eşim koronali o bi odada kaliyo yemegini falan veriyorum o kapiya birakiyo falan ama lavaboya falan banyoya illa giderken holde hapsurabiliyor veya oksuruyor ama bize temas yok . Ben evi günlük de havalandiriyorum o banyoya falan gidince temizleyip iyice öyle giriyorum ama hadi bulasirsa diye korkuyorum da siz nasıl atlattıniz her dakika duvar hali silmem gerekecek yoksa kafayı yedim elimde çamaşır suyu bez falan

14 Cevaplar

0 oy
(294 puan) tarafından

Siz nasıl atlattınız derkenn:woot:sanki biz korona olmusuz gibi ben bilmiyom bacı olmadım hic:D

tarafından
Kiz olanlara soruyorum herkese degil :) olmadiysan Allah korusun da olma :) bi atlasaydik
(294 puan) tarafından
Atlatrsınız inşallah canım benim ablam oldu üç çocuguyla atlattılar çok şükğr
tarafından
İnşallah ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşim korona oldu yurtta kaldı Allahtan yoksa bana 'da çok zor olacaktı ben de annemlere gittim 1 ay orada kaldım 
tarafından
Keske bizimki de yurtta kalsaydı aynı evdeyiz bebeğim var korkuyorum
tarafından
Askeri personel olduğu için mecbur gitti eşime kalsa evde kalırdı ama gitmesi zorunluydu askerler için yurt ayarlamışlar korona olan o yurtta kalıyor bebeğinin bulunduğu odaya girmesin her yere de maskeli girsin tuttuğu kapı kollarına kolonya sıksın dr esime öyle demişti
tarafından
Elimi bi yere surmuyorum ama hava yoluyla bile gelecek diye korkuyorum ev dubleks o üst katta ama yinede cim rahat etmiyo sürekli maskeli değil yukarda kimse kalmıyor sonuçta bebeğin yanına yaklasmiyo zaten asagi bile inmiyor
tarafından
O zaman bulaşmaz Allahın izniyle
tarafından
İnsallah kuzum cok sagol
0 oy
(5,713 puan) tarafından

Şükürler olsun atlatamadım çünkü olmadım :D

tarafından
Aman olma :)
0 oy
tarafından
Maskesiz çıkmasın odadan maske şart
tarafından
Ya bizim ev dubleks o üst katta ama merdiven var bilemedim yani
tarafından
Kuzum ister 2 kat olsun ister tek göz oda olsun maskesiz gezmesin ben maskemi hiç çıkartamadım bebeğimi de emzirdim işimi gğcümüde yaptım şükür 3 yaşında bebek değilya her yere hapşursun Tövbeee abartma bence
0 oy
tarafından
Maskesini cikarmicak bu kadar basit.gecmis olsun 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Benim.esimde covid olmustu ayni bende sdnin gibi sürekli camasir suyuyla dolasiyordum cok sükür bna bulasmadı
tarafından
Ayy insallah ya korkuyorum elimi bi yere surmuyorum ama hava yoluyla bile gelecek diye korkuyorum ev dubleks o üst katta ama yinede için rahat etmiyo sürekli maskeli değil yukarda kimse kalmıyor sonuçta
tarafından
Ayy insallah ya korkuyorum elimi bi yere surmuyorum ama hava yoluyla bile gelecek diye korkuyorum ev dubleks o üst katta ama yinede için rahat etmiyo sürekli maskeli değil yukarda kimse kalmıyor sonuçt
tarafından
Kız sen nerelerdesin bakiimm :)
0 oy
tarafından

Biz korona olduk ama hem eşim hem de ben olduğumuz için böyle köşe kapmaca oynamadık:D

0 oy
(954 puan) tarafından
Ben öldüm gripp gibi atlattım hamile halimle ama eşime bulasmadi beraber yatiyorduk kalkiyorduk bulasmayana bulasmiyor herhalde )
tarafından
Demek sen in ki sadece taşıyıcı :)
(954 puan) tarafından
Test yaptırdı negatif çıktı ben de pozitif bana kimden bulaştı hiç bı fikrim yok ))
tarafından
Hmm bazısı hemen atlatiyorms sana bulastirdi kendi temiz cikti :) şaka bi yana Allah'tan. Atlatmissin
0 oy
(795 puan) tarafından
Bizi anlatmışsın canım :) benim eşim de korona başka bir odaya kapattik bende kapıya bırakıyorum yiyip geri dışarıya bırakıyor ben halıları kaldırdım holdeki lavabo iki tane zaten bizde onun kullandığını da günlük çamaşır suyu ile temizliyorum evi de siliyorum camasir suyuyla yanına bolca maske ve eldiven verdim bir de çöp torbası kullandığını atıp ağzını kapatıyor güzelce bende akşam iki kat poşete koyup atıyorum mutlaka eldiven kullansın odadan dışarı çıkınca ve çift kat maske taksın çok geçmiş olsun Allah en kısa sürede şifa verir inşallah
tarafından
Ayy insallah ya korkuyorum elimi bi yere surmuyorum ama hava yoluyla bile gelecek diye korkuyorum ev dubleks o üst katta ama yinede için rahat etmiyo sürekli maskeli değil yukarda kimse kalmıyor sonuçta ama ne bilim ya asagi kadar uçar mi ki virus :)
(795 puan) tarafından
Yok canım bize gelen ekip yan yana durmayla bulaşmaz oksurmesi veya hapsurmasi lazım dedi ağzında maske varken biraz zor ama tedbirli olmakta fayda var valla bende korkuyorum ama eşim asla çıkarmıyor maskeyi eldiveni ayrıca kapı kollarını falan ne olur olmaz diye siliyorum zaten bulaşıklar direkt makineye 70 derecede yıkıyorum çamaşır suyuyla
tarafından
Aynen bende oyle yapiyorum üst katta hapsuruyo oksuruyo bize temas yok
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun öncelikle ama kesinlikle maskeyi çıkartmasın odadan çıkınca. Kolanya ile falan ellerini dezenfekte edipte açsın kapıları falan 
0 oy
(501 puan) tarafından
Benm babam korona oldu annem kapisina yemegi kagit tabak catalla koymus yanina da cop poseti babam yedikten sonra cop posetinw koyup agzini bagliyorms tuvaletler ayriyms ama babam tuvalet icin odadan ciktgnda mutlaka maske takms annem de genelde evde maskeylw dolasmis dedfn gibi surekli camasir suyu filan anneme gecmedi şükür
tarafından
Sağol kuzum benim aklıma gelmedi ya keske bende alsaydım plastik kağıt tabak falan
0 oy
(62 puan) tarafından
Valla benim eşim de atlattı. Hamileyim canım da ağır bı yandan .. yalan yok. İkimizin de ailesi başka ilde. Biz başka ilde ben baktım direk o yüzden odaları ayırmadik ama yatakları ayırdık o bı uçta ben bı uçta . Evde ikimiz de maskeyle oturduk işte uçtan uca yemek yeyip sohbet ettik vs. Tuvaleti ayırdık banyo mecbur bir olmak zorundaydi. O girdikten 6-7 saat sonra ben girip önce temizlik sonra duş işimi hallettim mesela. Yemeği meyvesi limonu vitaminleri vs. Saatini geçirmedim asla . Bitki çayları yaptım. Hastaneden verdikleri ilacı guvenemedim kullandırmadim valla. Direk attım. Uzun vadede etkilerini bilmiyoruz çin malı ilaç ne olduğu belli değil. Sıtma için verirlermis orda da. Hiç karistirmadim onu... Karantina sonuna doğru kendisi de şükür toparlayinca hal mecal olarak bütün evi ikimiz baştan aşağı temizledik. :)) Çok şükür bana da bişey olmadı. Testim negagifti. Sonraki gün iki üç kere hafif boğaz ağrısı oldu ama yine testi karıştırmak istemedim ise bulaşmış olsa bile öğrenmek istemedim. Kendi doktorum zaten bulassa bile ilaç kullanamayacagimi söyledi. Beslenme ve bakım açısından neler yapmam gerektiğini anlattı tlfda. Öyle atlattık biz şükür. Bendeki sadece genel hamilelik yorgunluguydu

tarafından
Himm çok şükür bişey olmams hamilelik var yani Bizim ayrı her şey su An zaten de biraz ici mi rahatlatmak istedim bu çok iyi oldu çok sagolun :)
(62 puan) tarafından
Rica ederim. Moral motivasyon çok önemli bu arada :)) sohbet edin gülün eğlenin konuşun ciddi bı hastalıkmis gibi davranmayın yani psikolojik olarak diyorum çok işe yariyo hızlı atlatiyo o zaman hasta
tarafından
Ben esimle dalga geçiyorum koronali yemegin hazir diye :) ama morali iyi ben pimpirikliym
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bende pozitifim atlatıyorum işte 2 aylık bebeğim var bide
tarafından
Peki bebegin de sikinti var mi ates falan
(3,888 puan) tarafından
Yok hayır yarın 14. Günümüz zaten
tarafından
Bizim 5.gün de merak ettim kuzum
(3,888 puan) tarafından
Ishali nede dikkat et canım geçmiş olsun
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bizimki de korana ama eşimin havlusu ayrıydı 3 tane maske takar öyle lavaboya girer işini bitirdikten sonra ozonlar birde dezenfektan sıkar onadan sonra odasına girerdi o yüzden sıkıntı yaşamadım 
tarafından
Benim ev dubleks eşim üst katta kaliyo havlusu banyo tuvaleti hep ayrı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 236 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 256 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 656 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...