+1 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Eve gelirken elini opturen çıkarken elini öptüren sacam sapan ortamlarda bile sürekli el uzatıp el opturen kayinvalide sizinde varmi   

30 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
El öpmeyi bu kadar seven var miymis:)
-Reklam-
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bayrdan bayrama bizimki
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Daha hiç elini öptürmedi ilk nisanlannca ben eline varmıştım bana direk sarıldı. O gün bugündür hep sarılırız öpme işimiz yok 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yo opturmez ama bende sık sık opmezdim 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Opturmez hiç. 
0 oy
(161 puan) tarafından
Ay güldüm niye bilmiyorum, kayınvalidem biraz genç benim takıntıları var el öptürmüyo pek torun da istemiyo babaanne olmak icin gencim diye :d böylesi de var. Her yerde el öptürme olayı biraz eski kafaysa ondandır :) 
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Valla ilk zamanlar uzak bir yere gittiğimde  mesela hataydan ankaraya 5 aylık kalmaya gidiyorum giderken bide gelince öperdim  şimdi öpmüyorum elinde  balmı var sanki eşimde benim annemin babamın  elini öpmez
0 oy
(302 puan) tarafından
O neymiş be bayramda seyranda anca
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Benim ağzım aşınmaz da senin Elin aşinacak anne derdim ahahahha
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben bir bayram da okdar başka yok şeytan görsün yüzünü elini gözünü 
0 oy
(875 puan) tarafından
hiç elini öptürmez sarılırım sadece 
0 oy
(915 puan) tarafından
Ben elini hiç opmem bayramlar haricindeki hep sarılıp öpüşuruz 
0 oy
tarafından
En son beni istemeye geldiklerinde öpmüştüm :D
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Eee sende öp ne olmuş küçülmezsin ..her şeyi ne kadar abartıyorsunuz ,benim kaynanam da öyle ama emin ol ki hiç sorun etmedim kaynana olduğu için sorun ettin bence
tarafından
Neden hacdan mı geliyor bayram mı seyran mi örf ve adetimizde zırt pırt her gelip gitmede el öpme yok hani nadir görürler anlarım neden her evine gelip gittiğinde her dost meclisinde yapıyor el opturmek de iyi bir şey değil ayrıca saygı el opturmekle kazanılmaz önce sevecek değer verecek gelini elini öpmek isterse de hayır hayır diyip onu öpecek sen öpuyorsan cidden problemli bir ilişkin var kaynanamla
0 oy
(103 puan) tarafından

Valla ben öpüsmeyi hiç sevmem ailecek sevmeyiz oyuzden hetkes bilir kayinvalidem evime gelince veya ben gidince hoşgeldin hosbulduk okadar :)

0 oy
tarafından
Bizim burda hic El opulmez . Kimseninde elini opup basima koymadim.  
0 oy
(636 puan) tarafından
El opmekle dudak aşınmaz boşver op gitsin 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
El opmeyle dudak asinmaz derler bizim orda salla en kötü huyu bu olsun. Kendince saygınlık kurmaya çalışıyor iste
0 oy
(8,971 puan) tarafından

Hic opmeyen ben :D

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Gerektiği kadarıyla yapılır zaten canım. Hergün görüşüyorsan ne gerek var. Ama öyle bir takıntıları varsa da yapacak birşey yok yarım elma gönül alma demişler. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 193 göst.
0 oy
6 cevap 102 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde Acemiannee (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 780 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 476 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu