0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Kizlar eşim elektrik işini yapiyor apartmanın kapısında bı arıza varmış elektrikle alakalı yönetici beni aradı kadın bu arada birbirimize gidip geldiğimiz bı komşum eşin bakabilirmi dedi bı baksın olmazsa usta çağıralım diye bende tmm dedim akşam eşime soyleyince sinirlendi niye ben usta degilmiyim dedi yapmıyorum dedi aslında yapabileceği bişey geçen seferde apartmanda bı arıza olmuş eşim 200 liralık malzemeyle yapmış ama kadın para vermemiş eşimde almadı şimdide kapıyı bedavaya yaptırmaya çalışıyor apartmanda oturuyoruz diye eşim bı usta cagirsin yapsın en azından o usta evine ekmek götürür dedi bende tmm dedim sonra dayanamadı eğer istersen senin hatrin için yaparım dedi bende yapma dedim haklisin yapmak istemedigin bişey içinde zorlamam seni dedim geçen seferde bı arkadaşımın evinde arıza vardı rica ettiler eşim gitti yapmış çıkarken parayi teklif bile etmemişler teklif etseler zaten eşim almazdı ama söylememisler bile onada benim hatrim için gitmişti çevrem bazen beni eşime karşı utandırıyor 

1 cevap

0 oy
(1,313 puan) tarafından
Benim eşimin elinde de gelir böyle işler ama kimsenin hatrinada iş yapmaz çağıran kişide parayı vereceğini bilerek çağırıyor kadın madem usta cagiricak niye diyor ki eşin baksın ya desin ki eşin gelip yapsın parasını verelim yada direk usta cagirsin iyi yapmış gitmiyerek
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 262 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 534 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy