0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Nasıl baslık acılır bulamadım cumle.

Ben bugun 40 gunluk hamıleyım huc midem bulanmıyor. Kızımda hamileyken 40.gun kusarak uyandım. Ve 12. Hafta ma kadar kustum. Felaket kotuydum koku hassasiyeti sampuan deterjan esım ne varsa kokardı. Bunda hıcvnır belırtı yok bu cok ıyı hamdolsun Rabbıme zaten kımsem yok. Bıde oyle olsam bu bebekle napardım ben rabbım yardım ediyor kızlar. Yoksa dıyorum Kı bır sorun mu var acaba hıc hamıle gıbı hissetmedim gogsum bıle agrımıyor. İlk gebelıgımde herseyı zirvede yasadım.

2. Sorum bu benım mınnak sıpam sabaha kadar poposu acık uyuyor. Bırlıkte yatıyoruz bız. Kızımla sabaha kadar üstü acık hep örterım ben uyuyorum tabı Bı kalkıyorum ustu acık oyle uyuyor. Sabaha kadar acık kalmış hep boyle hasta olur bu sekılde ama cozum bulamıyorum. 

6 Cevaplar

0 oy
(13,841 puan) tarafından
Birincisi her hamilelik başka benimde öyleydi :⁠-⁠Dikincisi uyku tulumu☺️
(133 puan) tarafından
Cinayetleri neydi sizin ilk gebelık ve 2. Gebelık :)
(13,841 puan) tarafından
Kız cinayetleri yazmış klavyen:⁠-⁠D:⁠-⁠Dikisi de erkek ilki kabustu ikincim güzel:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(133 puan) tarafından
Ayyy cok güldüm. Klavyenin yazdığına Ba sankı hergun cinayet konusuyor gıbı. Tövbe estağfurullah ;)
(13,841 puan) tarafından
☺️☺️☺️arada azizlik yapıyor kendisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
1.soru benim ilk bebeğimde bende senin gibiydim baya kötü olmuştum 2.bebegime hamilelikte baya güzel geçirdim hiç bi sıkıntı olmadı

2.tulum bire bir
(133 puan) tarafından
Ayyy cok sagolun. Korkmuyum o zaman 2.demekkı kolay gecıyor.
Pekı tulum sıcak tutar mı
tarafından
Evt 2.baya rahat geçiyor

Tulum aşırı sıcak tutuyor üstünü örtmesine bile gerek  kalmıyor
(133 puan) tarafından
Sizin 1. Kız 2.erkek mıydı acaba :)
tarafından
Benim ilk bebeğim cinsiyetini öğrenmeden vefat etti 2.bebegim kiz:)
0 oy
(11,473 puan) tarafından

İlk soruna cevap vereyim canım benim tek hamilelik oldu ama anlattığın gibiydim hiç belirtim olmadı hareketini hissedene kadar hamileyim diyemedim inşallah öyle bi hamilelik geçirirsin

2. Soruna gelecek olursak tulum mu giydirsen kuzum veya üstünü kalın giydir önüne arkasına bi bez sok oda sıcak tutar
(133 puan) tarafından
Ooo masallah sanslısın sen ilk gebelıkte yakalamışsın o huzuru.
(11,473 puan) tarafından
Cok şükür canım güzel bi hamilelikti
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ikı bebek arası yakınsa veya emziriosan hamilelık bellirtileri ilki gibi şiddetli olmaz :) kızın kaç aylık

(133 puan) tarafından
Evet yakın sayılır. Kızım 14 aylık ben 5 haftalık gebeyım. Bundan kaynaklı olabılır mı yok emzirme
(11,217 puan) tarafından
Benim kızımda 14 aylık hangı ay senınkı :)
(133 puan) tarafından
Benım kız 2021 eylulde dogdu. Bu bebege 12 Ekim de en son adet oldum. Ya senin ki :))
(11,217 puan) tarafından
Benım kızım 5 eylul dogumlu:)
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı olsun rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin. Kızın için de uyku tulumu kullana bilirsin canım. Benim küçük beyde deli gibi yatar illa ki açılıyor üstü. Çözümü uyku tulumunda buldum. 
0 oy
tarafından
1) hamileliğimde son aylar mide yanması dışında hiç birşey yaşamadım bacım nts de ağrı çıkardı ben hisetmezdim 

2 uyku tulumu al kafalar rahat etsin :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 351 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 196 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 257 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy