0 oy
864 göst.
Aile kategorisinde tarafından
benimkiyle baslayalim.ilk önce esimden ayrılıp tekrar bir araya gelmemiz ikincisi ilk oğlumun doğmasi.oğlum doğunca tum herşeyi yasadigim sıkıntıları unuttum kendime geldim 

36 Cevaplar

0 oy
(16,067 puan) tarafından
Dönüm noktam bayram tatili için köye geldiğim gün oldu iyi ki gelmişim 
tarafından
esinzle mi.tanistiniz
(16,067 puan) tarafından
Tanışma değil sevgili idik ayrilmistik sevgili iken birbirimizi hiç görmemiştik ayrıldıktan sonra köye gittim karşılaştık köyde sonra tekrar konuşmaya başladık daha sonra istediler sözlendik falan filan
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Sıkıntılarla boğuşuyorum halen bide bana lazım öyle bı dönüm noktası 
tarafından
sıkıntılar kendimizi bulmamız için bir ipucu aslinda
(52 puan) tarafından
Belki de şu andır. Sizi pişirip farklı yola yönlendirecek olan dönüm noktası.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim hayatımın dönüm noktası üniversite sınavında kaydırma yapmam ailemin zoruyla özel okul yazmam ve onlardan emin olup maddi olarak kaldıramayacaklarını çok iyi biliyorsun gitmemem. Ertesi sene puanımın kırılması iki yıllık okul kazanıp eşimle tanışmam. Ama bende çok büyük travma yarattı okul. 17 yıl geçti üstünden hala annemle kavga ediyoruz bu konu yüzünden 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum Eloşum da öyle.
Evet çok şükür eşim hayırlı ve iyiki hayatımda.
(52 puan) tarafından
Keşki yeniden hazırlansaydınız. Nasip değilmiş sanırım. İstediğiniz bölümü şimdi kazanın.
(13,202 puan) tarafından
Örgünü okuyamam şuan hem bebeğim var hem de tam zamanlı çalışmam lazım. Açık öğretimden 3. Sınıfa kadar geldim edebiyat bölümü bu arada. Ama dersler o kadar ağır ki evden çalışma ile olmuyor. Farsça, uygurca gibi ağır dil dersleri var. Kursu da yok.
(52 puan) tarafından
Anladım. Birinin size çocuklara bakmak için yardım etmesi lazım. Özel hoca tutmanız gerekiyor. Çok uzun iş ama yine de bırakmayın.  Çünkü insanı gerçekten yaşadığını hissettiren hayalleri amaçları...
(13,202 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum. Zaten oğluma bakan olsa işe başlayacağım. Annem de çalışıyor. Kreşler de uzak bayağı. Kayınvalidem hem başka şehirde hem bakamaz zaten. Öyle saçma bir durumda bekliyor hayallerim.
0 oy
tarafından
Çocuklarımın doğması . Kızım doğdu hayatım düzene girdi . Oğlum dogdu kurduğum duzen daha da guzellesti 
tarafından
anne olmak kadina ayri bir boyut kazandırıyor bence
0 oy
tarafından
Covid doneminde evde kalmamiz ve uzerine hamile kalmam.
Tamamen baska bir insan oldum, pozitif anlamda tabi. Nerde eski zeynep nerde simdiki zeynep. 
tarafından
O dönem bence Türkiye nüfusu patladı:)))
tarafından
Uzerimize duseni yaptik bizde sjsjsjjs :D
0 oy
tarafından
Dönüm noktam deli cesaretiyle kaçıp evlenmek
(812 puan) tarafından
Ne yani sevgilin sana sövüp dövüyor muydu
(13,288 puan) tarafından
Sevgili iken döven birine de kacmamam iyi olmuş zaten çok şükür ki o adamla evlenip çocuk sahibi olmamışsın
(52 puan) tarafından
Casperiye neden 4 yıl katlandın. Kocan da değil, bir yakınında. Okumuşta bir kızsın. Ama heleki zararın neresinden dönersen kardır. İyiki ayrılmışsın.
(4,250 puan) tarafından
Aynen. Hayatimi cope atacagima 4 senemi cope attim. Zaten ilk seneden sonra ben bundan ayrilcam kesin kararliyfim ama yapamoyordum.mecburmusum gbi hissediyordum. Bakdim gordumki ne yasanmiş olursa olsun asla mecbur degilim.mecburiyet hissinden kurtulunca da allaha sukur kurtuldum ondan.
(52 puan) tarafından
Aynen şükür kurtulmuşsunuz :-)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aldatılmak 2015 yılında ... O an işte hayatımdaki herkese mesafeli oldum
tarafından
çok zorr dahasi var aci çektikçe kendimize geliyoruz halbuki
0 oy
(45 puan) tarafından
en samimi arkadasımla esimin bir yıl boyunca gözüme baka baka beni aldatmalarıydı
(52 puan) tarafından
Ben öğretmenim. Kız çocuklarımın kafasına hep şunu işlerim. "Kızlar özellikle size söylüyorum. Okuyarak ya da çıraklık yaparak bir işiniz olsun. Daha küçüksünüz ama bu dediğimi ömrünüz boyunca unutmayacaksınız. Okumanız için engel olmaya kalkarlarsa cadı olun. Hakkınızı savunun. " derim. Özellikle kız çocuklarının iyi bir işi olması çok önemli. Böyle tiplerle karşılaşınca kapıyı çekip çıkması daha kolay olur.
(52 puan) tarafından
Şu an anlamıyorlar biliyorum çünkü daha küçükler ama unutmayacaklar. Zamanla ne demek istediğimi anlarlar.
(45 puan) tarafından
benim cok dar görüşlü bi ailem var okumayı cok istedim yada meslegim olmasını ama ben birşeylere sahip olmayayım diye ugrastılar her neyse bu mevzular oldugu zmn gittigimde yine suclu ben oldum bana dedikleri sen arkadasını evine alırsan basına bunlar gelir yani ben suclu oldum inanın en zor anımda bile bana ihanet etmiş eşime sıgınmak zorunda kaldığım cok oldu her ne kadar insan istemese de öyle seylere mecbur kalıyo ki insan hamdolsun sükürler olsun cocuklarım saglıklı yanımdalar imtihan diyip körüklüyorum kendi mi arkadasım yok hiç hemde tutmuyorum hayatım boyunca attığım adımlarda ben suclu oldum soyutladım kendi mi bi de böyle deniyorum bakalım bu defa suclu kim olcak :)
(52 puan) tarafından
İnsan ailesini seçemiyor. Allah sabır versin. İyiki evlatlarınız var. Onlara tutunmak size güç verir. Yaşama sevinciniz olur.
(45 puan) tarafından
insallah .. öyle yapıyorum zaten ❤️
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Dönüm noktası hangi olaydı bilmiyorum ama ilk bebeğimin vefatı beni en çok etkileyen olaydı.. gerçekle hayal rüya arası unutamadığım, seneler geçsede hep taze kalan birşey.. Rabbim evlat acısı göstermesin hiçbir anne babaya. 
tarafından
amin allah sabir versin
(2,479 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kızım doğdu dünyam güzelleşti az bir zaman sonra çok güzel bir dönüm noktasına giricem:)
tarafından
belki de donum noktası olmaz :)
tarafından
Olacak olacak onun için çok güzel bir dönüm noktası olacak
tarafından
Yaaa aşkımm❤️❤️❤️❤️ Amin aminnn
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Çocuklarımın doğması ama en çok okanımın bu kadar akıllı ve anlayışlı olması şuan 6 yaşında ve beni çok iyi anlıyo biz çok iyi arkadaş olucaz benim sırtım hiç yere gelmez aşırı derecede korumacı ve biri bana en ufak bişi yapsın aslan kesilir işte benim gururm dönüm noktam okanım :) diğer oğullarımda böyle olursaaaa korumalarla gezerim artık :D 
tarafından
ayy ne guzel benm oğlum da oyle
(17,876 puan) tarafından
Sübhanallalh çocuklarımıxa ❤️
0 oy
(315 puan) tarafından
Eşimin mesajını tesadüf spam kutusunda görüp tanıyıp evlenmek iyiki evlenmişsin dönüm noktam evliliğim oldu bambaşka Bi insandan başka Bi insana döndüm
(464 puan) tarafından
Benimde öyle oldu. Haziranda atmış mesaji ben agustosta gördüm. Bi sayfaya yorum yapiyoduk insanlar kafayı yemiş diye yazmış sene 2011 içimden bi ses istek yolla dedi normalde asla atmazdim ama attim sonra öyle konuşurken tanıştık o kadar dipteydim ki intihar bile düşünüyordum esimin karşıma çıkması tam bi mucize oldu iyiki de oldu dualarımın karşılığı oldu Rabbım binlerce kez şükür
(315 puan) tarafından
Ne güzel mutluluklar Herzamn canım  bazı tesadüfler çok iyi oluyo Allah hep iyi tesadüfler mutluluklar nasip etsin
(464 puan) tarafından
Aminnn canim
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Cvplarin çoğu anne olunca olacak ;)))
0 oy
tarafından
2013-2018 aydinlanma yillarim :D ayni zamanda 2018 de esim hayatima girdi her sey bambaska guzel oldu elhamdulillah
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Evlenip başka şehre taşınmak herhalde. Öyle aman aman bir dönüm noktam olmadı. Gayet monoton bir hayatım var. 
tarafından
o da guzel
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Eşimle evlenmek çok mutluyum iyiki onu tanımışım 
tarafından
daim olsun
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Benimkisi de evlenmek olur herhalde bekarken içime kapanik biriydim evlendim hele ki şimdi eltimde gelmiş açıldım tam açıldım yani:angel:

0 oy
(796 puan) tarafından
Kayinimla kavga ettigim ve kaynanamlarin bana hakaret ettigi   gun donum noktam oldu   ondan sonra evim ayrildi duzenim kuruldu cok sukur 
tarafından
eşime de lazim
(796 puan) tarafından
Kaynanaylami oturuyosun cnm
0 oy
(356 puan) tarafından
İlk hamileliğim ve yaşadığım sorunlar 2. Doğumum ve oğlumun rahatsız doğması 2. Oğlumda daha çok büyüdüğümü daha farklı kararlar almaya başladığımda anladım 
tarafından
allah acil.şifalar versin
(356 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kızımın doğması 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 417 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alaska (810 puan) tarafından soruldu
0 oy