0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Kafam 4 Kasım'da kaldı bende orda kaldım. Annem canım annem smdi buz gibi toprakta. Kıyamadım mis kokulu annem pamuk annem Rabbimin yanına gitti. Melek gibi bir kadındı melek oldu kanatlandı . Ama ben boş yaşıyorm. ayakta dur diyolar bırakma bırakmadm ayakta duruyorum ama hayattan tat almıyorum .

19 Cevaplar

+1 oy
(4,391 puan) tarafından

Allah rahmetiyle muamele etsin. Sabır diliyorum canım :'(

(699 puan) tarafından
İnşallah
(3,162 puan) tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin size de güç kuvvet versin
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
☹️Rabbim sabır versin gerçekten çok zor düşününce bile kötü oluyorum ama işte ölümlü dünya hepimizin gideceği yer☹️Rabbim mekanını cennet eylesin sabır versin sizlere de .
(699 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
(699 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(282 puan) tarafından
Bende 21 Aralık 2019 da kaldım tam o gün annemi kaybettim.. Acini çok iyi anlıyorum Rabbim sabrını arttırsın insallah canim
(699 puan) tarafından
Amin canım inşallah mekanları cennet olsun
0 oy
(732 puan) tarafından
13 sene önce annemi kaybettim ben daha 8 yaşındaydım gerçekten çok zor Rabbim sabır versin mekanları cennet olsun inşallah artık alıştım ben hep bir yanım eksik ama insan gerçekten alışıyor alışmaya çalışıyor
(610 puan) tarafından
Benim durumum daha zor.Annem kronik depresyonda.Hiç yokmuş gibi. Gözümde her gün ölüyor :(
0 oy
(2,244 puan) tarafından

Gözlerim doldu senin yerine kendimi koyma düşüncesi bile kalbimi acımaya yetti allah sabır versin mekanı cennet olsun inşallah :'(

(699 puan) tarafından
Bunu Allah düşmanıma vermesin. Ama elden gelir bişey Yok ben kendimi şöyle teselli ediyorm bana bişey olsa annem dayanamazdi
0 oy
(336 puan) tarafından
Rabbim sabrını arttırsın inşallah canım benim basın sağ olsun 
(699 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah canım

Dua et bol bol annen için hepimizin gideceği yer belli

Acin daha çok taze elden bişey gelmez maalesef yapabileceğimiz tek şey dua etmek
(699 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(5,263 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah anne acısı ağırdır :( 
(699 puan) tarafından
Amin inşallah çok ağır
0 oy
tarafından
Mekanı cennet olsun. Sabır versin rabbim çok ama çok zor. 
(699 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Daha çok taze tabii Allah sabır versin mekânı cennet olsun.
(699 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
İçim yandı okurken rabbim sabır versin mekanı cennet olsun inşallah üzülme güzel kardeşim emir büyük yerden 
(699 puan) tarafından
Evet tek teselli o
0 oy
tarafından
Canım acın taze çok normal anneler insanın eli ayağı koca bir dayanağı. Rabbim bol sabır versin siz yakınlarına Rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun
(699 puan) tarafından
Annem engelliydi . Ama evimizin direği oymuş. Şimdi evi inan boş. Babamla kardeşim var ama boş. Klima çalışıyor ama inan ki ev soğuk üşüyorum ben gidince
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Rabbim sizi cennetinde kavuştursun çok üzüldüm ya Rabbim sabır versin mekanı cennet olsun inşallah 
(699 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(610 puan) tarafından
Başın sağolsun.Hepimizin gideceği yer belli.Benim durumum daha kötü. Annem hayatta ama kronik depresyonda.Konuşamıyorum,dertleşemiyorum, yüzüne bakıp rahatlıyamıyorum.
(699 puan) tarafından
Annenin hayatta olması en büyük servet. Elini öpmen yanağına dokunman o sıcaklığı bile yeter . Gördüklerimi anlatmayaym. Annenin soğuk yüzünü görmekten bırak depresyon olsun idare et. Onlarla da bizi çocukken çok idare etti
0 oy
tarafından
Mekânı cennet olsun inşallah bol bol dua et böyle düşünme çünkü oda huzursuz olur 
(699 puan) tarafından
Elimde olsa
0 oy
(353 puan) tarafından
Oyy Allah'ım sabır versin kendimi yerine koyamadim bile yüreğim daralıyor anneleri koruusn rabbimm sana da sabır versin inşallah 
(699 puan) tarafından
Amin canım Allah başınızdan eksik etmesin
0 oy
(636 puan) tarafından
Acın daha çok taze rabbim sabirini verecek inşallah 
(699 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
çok zor ben iki gün görmesem boşluğa dusuyorum allah sabir versin ama onun memnun olmasi icin hayirli evlat olun onu seviyorsaniz mutlu olmasini istiyorsanız allahin razi olacagi kullardan olun iste o zaman annenizi sevindirmus olursunuz oradaki azaplarinin kaldırılmasına vesile olmuş olursunuz allahin izniyle.karamsarlık şeytandan ölene kadar birakmamaliyiz kendimizi seytanin eline.hayirli evlat öldükten snra da sevap kaynagi siz de öyle olun üzülerek boşluğa düşerek onu sevindiremezsjnjz.birgun kavusacagiz zaten allah sabir versin
(699 puan) tarafından
Amin hep derdim ben kardeşime toprak aldığını geri vermiyor birgün giderse anlarsın.  Ve çok değil daha bu yaz dedim . İnan öyle. Her saniyeyi değerlendirdim. Her dakika konuştum her gün aradım her hafta gittim geri geldi üst üste gittim. iyi ki yaptım keşke sağ olsa yapsam şu saate gitsem . Keşke 5 dk sesini duyacağımi bilsem de Servet versem

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 308 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 365 göst.
28 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 395 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde Kadriye5 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 335 göst.