0 oy
52 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından kapalı
kizlar bisey anlatmak istiyorum kizlar ben azerbaycan  vatandaşiyim . ama türkiyede yaşiyorum ve demek olurki 6 senedir burdayim her ailemin başı dara düşünce    hep gitdim eşim   tüm varimi yokumu hep  benim ailem icin harcadi onlarin sagligi icin  . .( benim babam yok 5 cocuguz en büyüyü benim 24 yaşinda  benden sonraki ise 18 yasinda diyerleri daha küçük  nesye kizlar benim kardeşim asker gitdi sadce o zaman gidemedim annemin yanina kardesime dahi sarilamadim oda  daha 5 aylik bebegim oldugu icin   gidemedim . nesye kizlar 6 sene icinde   2 kere dogum yaptim kirkım cikmadan  apandist oldum   amelyata tekrar girdim   eşim bçaklandi  cocuklarim hastanelere düştü . ama annem bir kere de gelmedi benim yanima  hep şunu derdi cocuklari nereye koycam diye . bende buna saygi duyardim hep   eşim bile hic birsey dimezdi .6 sene her eziyetimi eşim cekti .   .nesye  gecen sene benim annemin ayagi yaralandi . o zaman icerisinde de  kizlar benim eşim  calisarak para biriktirip altin almisti ki   hayalim bir mutfagimin olmasi idi onu yaptirsin  nesye annemin ayagi oyle olunca ben annemin yanina gidip onu doktora goturmeli oldum eşim  11 altin bozdurdu benim gitmem gelmem ve masraflar icin. bir kere de laf etmedi  .nesye gitdim annemi tedavi etdiridim ama tedavibin devami lazimdi ilac bitdikce almasi lazimdi. nesye ben orayay giderken  omzn kizim 3 yaşinda  eşim ise amelaytli idi cocugu aparamadim tek gidtim evaldimi aglar koydum resmen nesye kizlar   demem o ki o kadar iyilik yaptim   4 cocuga kimse bakmiyor diye  annem gelemiyor diye .saygim hep sonsuzdu  annemin kendi ailesi de kimse o cocuklara bakmadi annem benim doğumuma gelsin diye   nesye kizlar 6 senedir daha annem benim kapimi acmadi iyi bir anne evet  babam yokken bize o bakti tamam  ama  dün konustugumda ayagini baktirmak icin teyzem var igdirda o demiski gel ben seni doktora götürcem felan diye . annem de cocuklari  ananeme brakip gelecek  türkiyeye .diyorim ki anne   teyzem yillardir seni niye aparmadi ki gel benim evime kal burda ben seni doktora gotureyim birde benim yaşantimi felan  gör dedim .eşimde ana gel dedi ığdira gel ben seni almaya gelirim . ama annem istemedi    yani kisacasi yanima gelmek istemiyor gibi geldi cunki lafi cok deyişti .kizlar siz olsaydiniz ne yapardiniz ben biraz kirildim .nedense .cunki kizlar yemin ederim  .   dogumumda yanimda eşim oldu  .  1 gece de baldizim yanimda kaldi   orda . amelaytli amelaytli  ben kendi cocouguma baktim  rezil bir durum yaşadim ama bakanim annem olmadi yanimda .  hem apandist hem  dogum dikisleri ile inledim evlerde bebegim  kolik oldugu icin hic durmadi    ekmek yiyemedim üstüne korona oldum  . kizlar yemin ederim bir annemi aradim . ama yoktu sebeb de cocoukkara bakan yoktu diye . simdi  hersey yoluna girdi hatda soyle bir sey varki eşim amele oldugu icin  bana   baska yerler 1 ay yatili calismaya gidecegi icin gel mayista seni goderim anene git kafa dinle diyordu . ama annem ıgdıra gelecek izmire gelmiyor  benim yanima  istiyordum .annem gelirse benim yanima benim oraya gitme masrafim dahi olmaz cunki cok para gidiyor vala . eşim elleri kabar olarak kazaniyor o parayi ama ne bileyim bana biri akıl versin nolur y kafayi yiycem ama biraz darildim mı kırıldımı analayamdim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 212 göst.
0 oy
7 cevap 630 göst.
14 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 94 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Burdan_1 (10 puan) tarafından soruldu

377,334 soru