0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (1,302 puan) tarafından
Merak ediyorum acaba eski eşle bi kıyaslama oluyomu acaba benimde ikinci evliligim ama eski hayatımı beynim silmiş gibi ozellikle oturup dusunmedikce ( yanlis anlasilmasin kisiyi degil yaşadığım sıkıntılı gunleri ) aklıma bile gelmez ama erkeklerde bizim gibimi acaba 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben yaptım 2. Evliliğimi ve eski evliliğimden sadece 2 evladım var o kişiyi hatirlamıyorum bile kıyaslanma asla yapamam yapacak olursam da eşim dünyanın en merhametli insanı evladıma babalık yapıyor kebdi evladı gibi görüyor :) Allah ondan razı olsun 

(1,302 puan) tarafından
Ne guzel canım masallahhhh hep cok mutlu ol
tarafından
Amin inşallah hepimiz mutlu olalım inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Kiyaslama yapmiyorum cunku esim kiyaslanacak biri asla dgl :ermm:

(1,302 puan) tarafından
Peki erkeklerde bizim gibimi
(2,130 puan) tarafından
Valla esimde pek kiyaslama yapmaz ama her erkek ayni dgl tabi
0 oy
tarafından

Canım benim yaşamadığım için bilmiyorum ama geçirdiğin zor günlerin mükâfatını rabbim sana fazla fazla versin inşallah <3 erkek severek ayrılmadiysa kiyaslayacagini sanmam bitanem

(1,302 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin insallah Rabbim hepimizin evine sağlık huzur mutluluk versin
Nasıl ayrıldığıyla ilgili hic bilgim yok sadece bebegini bırakıp gitmis ve sonrada hic aramamis sormamış
0 oy
(650 puan) tarafından
Kıyaslama yapmam eşim dünyadaki her şeyden daha değerli... Kızımın çok değerli abisi... 18 yıldır görmediği babalığı ait olmayı eşimden görüyor. Allah razı olsun.. 
(1,302 puan) tarafından
Masallah canım ne guzel hep cok mutlu ol
(650 puan) tarafından
Rabbim cümlemizin mutluluğunu daim etsin.. geçmişte çektirenleri de dünyada ahirette de bizlerden uzak eylesin
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Benim esimin ikinci evliligi ve bazen kiyaslama yapar acik acik yapmaz ama anlarim canim.
(1,302 puan) tarafından
Benim esimde bire bir soylemez ama kadinlar zekidir ne dediklerini gayet iyi anlarlar
0 oy
tarafından
Benim 2.esim eşimin ilk evliligi.iki çocuğum varken evlendim.valla hiç ama hiç aklıma bile gelmedi .ama ben 10 sene sonra tekrar evlendim belki arası yakın olursa farklı mı olur bilemem
(1,302 puan) tarafından
Kadınlar genelde oyledir ne guzel sevindim senin adına ;)
0 oy
(230 puan) tarafından
Benimde ikinci evliliğim canım. Bizim ta eski teyzeler böyle derlerdi ilk evliliğinden hayır girmeyen 2. De de görmez imis 
(1,302 puan) tarafından
İnsallah öyle olmaz kuzu ya vallaa cok sıkıntı yasadim aynı sıkıntıları yaşamıyorum suan ama baska sıkıntılar yaşıyorum galiba dedigine geliyo :(
(230 puan) tarafından
Canım bende 2. Evliliğin basında yaşamadım ama 3 yıldır evliyim ama çok pişmanım.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 477 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 205 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 371 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı