0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (1,350 puan) tarafından

Kizlar ya resmen yuruyemiyorum bikini bolgemdeki agri beni mahvediyor yururken cok sancim varr :(((( pelvis agrisiii . Of of boyle bisey yok 36 haftadyim artik dogum yapmk istyrum bide bebegimin hareketleri cok sertlesti artikk :(( 

8 Cevaplar

+2 oy
(4,875 puan) tarafından

Ben 23 haftalıkta  yürüyemiyorum :( ayaklarım  şişiyor filan  yatakta kocam çeviriyor beni :D 

36 haftayı düşünemedim . Allah yardımcın olsun 

(1,350 puan) tarafından
Agliyorum resmen desem aslinda ev isi falan da cok yapoyorum kendimo zorlamadan esim kizyor dinlen ama dinlmyrum bn pek. Allah hepimizin yardmcsi olsunn :((
tarafından
Hatice geldin mi sennnnnn))
(4,875 puan) tarafından
Evet :D Kocamı ikna ettim
tarafından
Ah biz kadinlar)))
-Reklam-
+1 oy
(454 puan) tarafından

Allah yardimcimiz olsun canim bende 33*5 haftaligim ..hem ayaklarim sisdi ..hemde geceleri kabus gibi uyuyamiyorum donmekten

(1,350 puan) tarafından
Ben donemiyorum bile ya aglicam artik :(((
(454 puan) tarafından
Az kaldi zaten Rabbim yardimcimiz olsun ...

Neden uyari vermislerki ? Kotu birseyde dememissin
(1,350 puan) tarafından
Uyari veren ler cesareti varsa yorum atsinlar ne demisiz :))
+1 oy
(1,397 puan) tarafından

Seni çok iyi anlıyorum cnm bide ben 41. Haftada doğum yaptım çok zorlandim allah yardımcın olsun gecicek insallah:))

(1,350 puan) tarafından
Valla sezeryana alalim deseler kabul edicem artik o derecedyim zaten sezeryan ihtimalimde var bnm
+1 oy
tarafından

Aynı durumdayız canım çocuk cıktı çıkacak gibi aciyor nolacak bilmem 1 ay geçmiyor bir türlü 

(1,350 puan) tarafından
Evet yaa :( doguryrum resmen :(((
tarafından
Bel ağrında var mi kitlenip kalıyorum ben bazen çok fena
+1 oy
(3,695 puan) tarafından

39.haftadayım dünden beri bende de  aynı bölgede çok şiddetli ağrı var yürüyemiyorum  hele yatakta dönerken çok zorlanıyorum belimde de ağrı var Hayırlısıyla doğsalardı..

(1,350 puan) tarafından
Evet canim doktorum bebek ters dondugu icin oyle ona yapabilcek biseyimiz yok dedi :/
(3,695 puan) tarafından
Baş aşağı durduğu için mi
(1,350 puan) tarafından
Evet basi baski yapiyor pelvis kemikleri agriyor
(3,695 puan) tarafından
Hayırlısıyla doğsalardı ya valla çok zor bu günler..
+1 oy
tarafından

Bastırmaya başlıyor yeri daraldığı için az sabret 

(1,350 puan) tarafından
Elimden geldigince dayanmaya calsyrumm :((
+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Hangimiz  önce doğuracak merak ediyorum ayniyiz  canım ama.benim hiç öyle problemlerim yok günlük  Temizlik 1 saat yürüyüş yapıyorum esimde aksam gelince tekrar yuruoz  eşim benim hatun koş desem kosaçak. Azıcık hamile gibi haraket et diyor kimse inanmıyor 9 aylık olduğumu onlar değil ben bile anlamiom gece 12 de bir yatiom sabah 7 de kalkiom ama sizleri görünce korkmuyor degilm benim ağrı esigm  falan çok düşük 

(1,350 puan) tarafından
Canim bende hergun ev temizligi yapiyorum camlari falan siliyorum sen dusun ama yatarken ve kalkarken cok zorlaniyorum pijamaa giyerken bacagimi kaldiramiyorum o kadar zorluyor beni artik anlamdm bu kadar agri niye allah hayirli dogum nasip etsin hepimzee
(1,379 puan) tarafından
Amin canım acaba fazla mi kilo aldın eski haline göre
(1,350 puan) tarafından
Ya tabii kilo aldim baya o ayriii . 16 kilo aldm sen dusun . 55 le hamile kaldm 70 im suan
(1,379 puan) tarafından
Anladım canım oda seni zorluyor olabilir tabi
(1,350 puan) tarafından
Evet cnm oda olabilir
0 oy
(280 puan) tarafından

Kıyamam tatlım doğuma çok var mı kuzum 

(1,350 puan) tarafından
36 haftadyim hic belli degil dogum ne zaman cnm ya artik sezeryanda olsam hic farketmez gercekten cok sanci cekiyorum
(280 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim dualarım seninle kuzum

İlgili bir soru bulunamadı

377,308 soru

11,291,434 cevap

34,706 kullanıcı

...