0 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar lütfen yargılamadan linclemeden yazın yorumlarinizi. Şuan çok değişik duygular içerisindeyim. Pişmanlık mutluluk birazda üzüntü...

Dün hamile olduğumu öğrendim. Üçüncü bir bebej fakat istemediğim isteyemedigim. Maddi durumumuz yüzünden kabul edemeyeceğim bı gebelik. İstemeden demicem çünkü istemeden zorla hiç birşey olmaz. Keşke durumumuz olsa da günahına gitmesem. Çok üzgünüm çok kötüyüm. Yarın hastaneye gidicez ve doktorla gorusucez bakalım ne olucak. Benim için dua edersiniz?

55 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sakın yapma ! Sen zina etmedin sen gizli bisey yapmadn allahn helal kıldığı erkekten cocuğun oldu allah verdi bakacak kimsem yok demissin allah seni niye anne yapmış sensin iste tayin olarak o zaman yanliş anlamada uçkurunuzu tutaydnz korunsaydnz hamile kalmasaydn mademki korkuyosun hamile kalmaktan böyle bisey olamaz ya doğurganlk tamam varda tutun kardesim kendinizi kürtaj olmak nedir öbür dünyanı yakma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Durumumuz yok demeyi kabul edemiyorum her bebek rizkiyla geliyor anne sütüyle büyüyor bı bezi üç beş parça kıyafeti var madem istemiyosunuz ne diye spiral yada başka koruma yöntemine basvurmuyosunuz burda hergun bebek sahibi olabilmek için neler neler yapıyorlar sizin uckurunuzun günahını neden el kadar yavru cekiyo ha yaşayan evladını oldurmussun ha karnindakini ne farkeder ikiside kalbi atmiyomu ikiside can degilmi bu kadarmi tevekkulsuzsunuz allahtan
0 oy
(613 puan) tarafından
Kusura bakabilirsin anca beddua ederim.
0 oy
(613 puan) tarafından
Ayrıca ona kıydığın için Allah diğer çocuklarıni da senden alırsa ne yapacaksın 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Aldırma sakın 
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Benm de 3.hamileliğim şuan 23 haftalgm. Büyük oğlum ocakta 4ü dolduruyor 2. Oğlum ocakta 2.5 yasında oluyo marttada dogum var rabbim mısmet ederse kızım olacak üstelik 2 erkekten sonra :) maddi durum olmaması büyük bi elsi ama rabbim kısmetini verir inşallah bizim durumumuz var elhamdullillah cok şükür bence sakın aldırmak gibi bir yanlıs yapma
0 oy
(7,006 puan) tarafından
Pardon niçin dua edelim?
0 oy
(974 puan) tarafından
Yargılamak haddime değil ama sende biliyorsundur tabiki çok büyük günah olduğunu ya sen bebeği aldirsan diğer çocuklarına birşey olsa ne yapacaksın bacım benim de üç çocuğum var isteyerek oldu çok şükür rabbim verdi üçüncü çocuğuma hamileyken maddi sorunlar yaşamaya başladık sekiz buçuk aylık oldu maddi sıkıntılarimiz hâlâ var evet ama çok şükür geciniyiruz rabbim kismetimizi veriyor mesela geçen gün hiç beklemediğim anda dedelerden neneden dayidan çocuklarıma para geldi bir şekilde kismetniz gelir Allah'ın izniyle naçizane tavsiyem size iki rekat namaz kılın niyet edin ve kırkbin İhlas suresi okuyun kısmet için Allah'ın izniyle herşey yoluna girer 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Diğer cocuklrn yaşları kac
0 oy
tarafından
Allah bir can daha emanet etmiş nasip etmiş nasıl kiyacaksin Allah rızkını verir 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ne yapalım dua mi edelim aldırma gibi çok iyi bir iş yapıyor sun diye 
0 oy
(872 puan) tarafından
Senin için yapacağım tek dua, Allah doğru yoldan ayırmasın ve aklın yerine gelsin. Senin de eşinin de. Allah çocuğu veriyorsa çocuğun rızkını de verir.
0 oy
tarafından
Sana kendi annemi örnek verim üç kurdaş yaptırdı ve o dönemlerde başımıza gelmeyen belâ musibet kalmadı yapma korunmana rağmen olmuş Rabbim öyle uygun görmüş 
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Annem bana hamile kaldığında 2 kızı 2 oğlu varmış babam başlamış yeter memur maaşı bunlar bize yeter falan demeye babam çok dindar biridir ama o zaman gençlik cahilliği bilmiyordum der neyse annem başlamış beni düşürmek için çalışmalara yapmadığı kalmamış bakmış ben inatçıyım en son doktordan randevu almışlar ve doktora gitmeden iki gün önce büyük abim 8 yaşında kuran kursundan dönerken araba çarpmış vefat etmiş annemle babam çok ağlamış çok üzülmüş biz Allahın verdiği canı almaya kalktık o da elimizde büyüttüğümüz alıştığımızı aldı elimizden diye hep bunun vicdan azabını duydular kaç yaşına geldiler hala söyler ağlarlar bunu şimdi sen karar ver canım Allah haneni bereketlendirsin hakkında hayırlısı olsun insallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 324 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 601 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.

379,712 soru