0 oy
601 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var. 6 aylikta bı bebegim var. Doğumların zor olduğu için cesaret edip gidip Spiral taktiramadim. Gerçi spralde bı yere kadar koruyo. Korunuyorduk ama rabbim verdi test yaptım tekrar  hamileyim. Ama çok korkuyorum 3 çocukla nasıl baş edicem. 2 siyle bile bazen zorlanıyorum. İllaki zor olucak çocuk bunlar ama Rabbim içime bı ferahlık versin. Aldirmayida istemiyorum bu mübarek günlerde. İçinizde yaşayan geçiren 3 çocuklu olanlar bilgilerini paylasabilirlermi

17 Cevaplar

+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim. Vermişse vardır bir bildiği

(111 puan) tarafından
Kızım olsun istiyordum inşallah bı kızim olur canim
(27,352 puan) tarafından
İnsAllah Rabbim gönlüne göre verir
(111 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(15,689 puan) tarafından
Aldırmayı aklından geçirme ikisme bakan üçüncüsüne de bakar Allah büyüktür 
(111 puan) tarafından
Öyle tabi canım Allah sabrını verir elbet
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Veren rabbim sabri de bereketi de verir gözün aydın kuzum sağlıkla büyüt kuzuları ❤
(111 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun inan çok güzel bir duygu bende 3. Düşünüyorum rabbim ne zaman nasıp eder bilinmez çok şanslısın kız
(111 puan) tarafından
Ay çok sağol canım rabbim isteyen dileyen herkese versin
0 oy
tarafından
5 çocuklu da var sen sıkma canını herşey olacağına varır 
(111 puan) tarafından
Tabi orası öyle canım eskiden anneannelerimiz felan 5 6 çocukla nasıl yapıyorlarmış Allah büyük işte kolaylık verir elbet
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla 19 aylık oğlum var 5 buçuk aylık hamileyim az önce oturdum ağladım oğlum çok ama çok yaramaz rabbim hepimize güç kuvvet versin :(
(111 puan) tarafından
Benim oğlumda yaramaz. çocuklar işte yapacak bişey yok. Rabbim kolaylık versin insallah
0 oy
tarafından
9 yaşında 7 yaşında 16 aylık da bı kiİm var rabbim verdiyse vardır bildigi
tarafından
Bende mi 29
(2,852 puan) tarafından
3 çocuk yapabilir miyim dedim de yetişmez bana 26 yaşındayım bitmek üzere hatta :D
tarafından
Sen benden daha gençlere denk gelmemissin demmki 22 yaşında 3. Hamile olanda var 15 yaşında evlenen de var
(2,852 puan) tarafından
Hiç gerek yok hayatımın en güzel yılları öyle geçsin istemem :))
tarafından
Tercih meselesi aile yapısı kimin ne yaşadığını bilemeyiz
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Benimde iki oğlum var küçük 1.5 yaşında 3 ye sürpriz hamile kaldım Allah yardımcimiz olur İnsaAllah korkma hem bı bakarsın hepsi bı anda büyümüş gitmis
(111 puan) tarafından
Dimi canım inşallah rabbim büyük
(3,603 puan) tarafından
Üzülme Allah sağlık versin ilk aylarını kolay geçir canim küçük bebek olunca gözün kapıya bakiyo biri gelsede dinlensem diye
0 oy
(341 puan) tarafından
Aldırma canım benim Rabbim sabır verir merak etme 3 tane oğlu var abimin dünyada görebileceğim en yaramaz çocuk ve buna rağmen yengem çok sakin yani sıkıntı etme beraber büyürler
0 oy
tarafından
Üzülme canım bende 6 ye hamıleyım Rabbım gücünü da verıyor 
(572 puan) tarafından
6miiii sizin ev ne kalabaliktir simdi ben bur bebekle haşat oluyorum aksama kadar zor oluyormu cok merak ettim
tarafından
İllakı zor oluyor cnm
Alıştım artık
0 oy
(119,310 puan) tarafından
hayirli evlat olsun 
0 oy
(935 puan) tarafından
Ben de öyleyim canm ama benim oglum 5 yaşnda

kızımda 13 aylık  ve 3.ye gebegim allahım dilemiş vermiş çok şükr 

Allah yardmcı olur canm sen dua et zaten sen dogurana kadar onlarda büyür biraz 

Hayırlı olsn bu arada
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim veriyo bir kolayligini kuzum.korkma allah yardimcin olsun 
0 oy
tarafından
Rabbim kolaylık verır canım sıkma canını 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canm ayni durumdayiz biri 4 digeri 14 aylik ve kucagimda 6 gunluk bebegim var yeni dogum yaptm ve 3. Dogum cok kolay oldu ywnidogan uyuyo simdilik hep kucugumle ilgilenemiyorum fazla ve uzuluyorum ama Allah sabrini verir cnm sakin kiyma bebisine buyuycekler hep beraber Allahin izniyle Rabbim acilarini yasatmasin Insallah aminn
(111 puan) tarafından
Amin canım inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 324 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 980 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı