0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından

Bıktım bu hayattan. Kimse sevmiyor beni. Annemde gitti uzaklara. Ben tek kaldm. Teyzelerim bile annem gittikten sonra değişti. Kayanana görümce desen var. Görümce boşandı kayjnbabamlarda. Eşimde ev bulup bizi alacak. Ama bu görmce tat vermiyır. Susuyorum diyor ki konşsana. Niye susuyon. Ben gerizekalı değilim. Konşyorm kaynama söylüyır. Eşimde buradayken onun için bana kötü davrandı. İstersen kocana söyle diyor. Söyle söyle cvpını alrsn. Memet benm arkamda naparsan yap suçlusun. 

Kendisi kötü haltlar yiyen şahıs. 3 yetimi arkasında bırakan şahıs 

17 Cevaplar

0 oy
(1,392 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlkde çocuk yazdı bu yazıyı sandım okudukça evli büyük biri herhalde dedim kuzum herkesin dertleri var herkes intihar etse dünyada insan kalmaz ayrıca imtihan dünyası kendine uğraş bul şeytan uğrasiyor seninle Allah'ım doğru yoldan şaşırmasın inşallah 
-Reklam-
+2 oy
(8,937 puan) tarafından
Hemen söyleyeyim acı çekmeden intihar var evet kendini ezdirirsen baskasinin seni ezmesine izin verirsen zaten intihar etmiş olursun
(1,151 puan) tarafından
Konşsam da kendimi savunsam da aynı
(8,937 puan) tarafından
Kendini yeterince savunup diş gösterirsen Bi süre sonra zaten senle ugrasmayi bırakırlar yada aklını kullan onlar mı senle uğraşıyor asıl sen onlarla uğraş mesela esin yokken oku canlarini ama eşinin yanında ezilen madur kadın ol biraz aklını kullanıp satranc hamlelerini doğru yaparsan vezir olursun
(1,151 puan) tarafından
Eşim benm yaptğmın rol olduğunu anlar ama malesef onların yaptığını anlamaz
(8,937 puan) tarafından
Sen açık vermezsen anlamaz madem öyle o zaman onların yaptıklarını kayda al o sırada sessiz sakin müdür kadın ok bana niye böyle davranıyorsunuz ben size ne yaptım falan de o sırada sonra kaydı kapat canlarını oku daha sonra Bi şekilde esinin görmesini sağla bu tipler anca böyle cirkeflikten anlar çünkü
(1,151 puan) tarafından
Onu yaptm. Nasl ses kaydı tutarsn dedi hain oldm
+1 oy
(1,371 puan) tarafından
Tövbe yarabbim estağfurullah
(1,151 puan) tarafından
Anlamadım
(7,121 puan) tarafından
Jdjdhdhrhrhrh kahkaha attım anlamadım demesine puhaaaaaa ....
+1 oy
(1,726 puan) tarafından
Sende intihar etmek yerine hayatını yaşamaya bak uğraş bul kendine kurslara git dikiş nakış olur kur an kursu olur boş durursan şeytan seni ele geçirir zaten bir uğraşın oldu mu kimseyle uğraşacak zamanın olmuyor inan
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah...
0 oy
tarafından
Sen kendini niye ezdiriyosun susarsan ezilmeye devam edersin
(1,151 puan) tarafından
Konşnca da eziliyorm. Ondan olabilir mi
tarafından
Demekki konusmayacaksin ağzına edeceksin canım agirligini koy
(1,151 puan) tarafından
Nasl konşmadan ağzına edecem. Kaynanamı doldurmş bana. Diyor o söyledi sen sussaydn
tarafından
Canım düzgün konuşma demek istedim bağır çağır
0 oy
tarafından
Şimdi sana fikir versek hersey burda yazılı cizili üstümüze cinayet kalır 

Bence sende tövbe et bu fikrinden ,bizi de zahmete sokma 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Tövbeler olsun kız intihar ne  allah fikir vermis uygula sende ezilme ezdirme kendini
0 oy
tarafından
İntihar etmeyi düşünmek bile çok günah bol bol dua oku allah açılan eli geri çevirmez Allah ferahlık versin sana inşallah 
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Başlıkla konu ne alaka ?
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Hiç bişey anlamadım valla
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Bak kardeşim senin ayakkabılarınla senin yolunda yürümediğim için sıkıntını bilmem lakin intiharın sonunun ne olduğunu biliyorum. Git kendine en basit bir antidepresan yazdır bir de uyku ilacı. Rahat rahat takıl. Ne görümce ne kaynana vız gelir sana. Bu hayatta çözüm çok eğer istersen tabi.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sen de intihar edip çocuklarını geride mi bırwkcan yapma Allah aşkına. Evet insanlarla uğraşmak zor dilerim en kısa sürede onlardan kurtulursun. O fikri de çıkar aklından
0 oy
(2,137 puan) tarafından
3 yetimi arkada bırakmis diyosun ama kendinde intihar etmeyi düşünüp cocugunu öksüz bırakmayı dusunuyosun.
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hepimizin sıkıntısı var imtihanları var burası dünya imtihan dünyası hergunumuz güllük gulistanlik geçmiyor ama biz hep umudumuzu Allah'a baglicaz ve hep dua edicez Rabbim kerim diycez
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Intihar zamani aci hissetmesen nolucak ki Rabbim cektireceyi aci daha da feci bence. Akilli ol intihar etmek Allahdan umudu kesmek demek 
(1,151 puan) tarafından
Yani başlığı ciddi yazmadm ama herkes yoeum yapmş.

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 56 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,348 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde LMihrace (7,208 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 525 göst.