0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
29 aylık oğlum

Bir aydır büyük tuvaletini yapıyor ama top şeklinde az az. Yani Hergun kesinlikle bir iki kez yapıyor ama cokk az bazen sert bazen normal ve biraz daha fazla ama tam anlamıyla düzelmedi bı öyle bir böyle. 

Dünden beri de gece özelikle gaz yapmaya başladı hani uyurken daha fazla gaz çıkarıyor normal mi acaba 

Zeytinyağı ve duphalac veriyorum. Ağrısı yok zorlanmasida

2 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Tabi ki bu da kabızlıktir. 
tarafından
Doğru düzgün yemek yemeyen bir çocuk sulu yemek olarak çorba sahi zorla yerki bunun için çok gittik vitaminlerine bakıldı gayet iyi dedi iştahı pek yok. İnşallah geçer
(2,097 puan) tarafından
Sebep belli o zmn canım. Önce yemesini düzenlemeye çalışın. Balık yağı mollers ve Alerjik bir çocuksa resverol öneririm
tarafından
Easy fishoil kullanıyoruz birkaç aydır
(2,097 puan) tarafından
O da fayda eder illaki bir de çocukların iştah durumu büyüdükçe düzeliyor çok sıkıntı etme önüne koy kendi yesin zorlamak işin içinden çıkılmaz hale getiriyor olayı, yemek benim kınayan yaramdır çok uğraştım. Kızım 4,5 yaşında anca şu anda güzel yemeye başladı.
tarafından
Evet zorlasam kendime ediyorum zaten hamileyim iyice stres oluyorum. Zorlasam da yutmuyo ağzında tutup tükürüyor. Kronik olur diye korkuyorum umarım geçer teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(130 puan) tarafından
bezli mi canim tuvalete mi yapiyor 
tarafından
Bezli. Herşeyi anlıyor fakat tuvalet işine gelince kapıyı kapat girmicem beze yapacam diyor.
(130 puan) tarafından
benim oglumda anlattigin gibiydi en sonunda artik 3 gun bilerek tutmaya basladi doktoru biseyi yok dedi bezi birakin rahatlicak dedi simdi cok sukur rahat 26 aylik oglum 1 aydirda bezi biraktik
tarafından
Ah keşke biraktirsak ama yok istemiyor ki kaçıyor tuvaletten malesef:'(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
13 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
9 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hafsaa (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

379,935 soru

11,373,700 cevap

34,856 kullanıcı

...