0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (2,351 puan) tarafından
kizlar ben yarin kontrollu yemelere basliyorum artik sporumuda yapicam mesela yarin ac karnina bitki cayi iceyim diyorum sonra kontrollu sekilde kahvaltimi yapayim peki bu ara öğünlerde neler yenicek onu anlamadim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım o kişiden kişiye değişen bir durum diyetisyene gideceksin o senin kilona boyuna metabolizmana yaşam şartına göre ayarlamanı yapacak, başkasının yaptığı sistemle yol almak doğru değil.
-Reklam-
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Ben ara ogun olaran meyve yerdim. Aralikli oruc ile iyi kilo veriyorum.  Sabah 10 gibi kahvalti- arada meyve- 17 de aksam yemegi, 18 de cay yanina belki bi kuru kayisi ,kuru hurma,kuru uzum. Sonra da sabaha kadar bisey yok. Su-maden suyu-bitki cayi serbest
tarafından
İstediğin bedene gelinceye kadar sağlıklı gelince zaten ikiyi beş hatta altı yapabiliyorsun
(4,229 puan) tarafından
Ben dayanamam o sekil yaa. Bi de bagirsaklariniz cok iyi calismali. Gunde 1-2 kez buyuk tuvalete cikabilirseniz cok iyi
tarafından
Ben bir kere yaptım bir haftada 8 kilo verdim sporla sonra bıraktım çok yedim ama yağdan verdim galiba çünkü uzun aylardır üç kilosu sadece geri döndü çok sağlıksız beslendim
(4,229 puan) tarafından
Ben dayanamamam ya ,yemek yemeyide cok severim. Ben saglikli beslenirim ama cok yiyorum sabah bi dunya peynir yedim. Aylardir abur cubur paketli bisey bile tuketmiyorum. Ama sabah bal kaymak yedim :D
tarafından
Ben yaklaşık bir yıldır çayı kahveyi hiç şeker atmadan içiyorum ama çikolata vb bakkal ürünlerini çok yedim dün kocaman bir pizza yedim tek başıma büyük boy bak şimdi en son ikide yedim üstüne iki saat dışarıda yürüdüm saat yedide ve dokuzda dokuzdaki daha ağırdı kriz geldi granur kahve yapıp içtim geçti gitti hemen şimdi çok tok hissediyorum ama beynim dinclesti uyku tutmuyor  benimkiler uyudu.
0 oy
tarafından
Bir akşam beşe kadar normal ye peynir şeker un yağ hariç beşten sonra kes yemeyi 

İki yemeği çok yavaş ye   bu şekil diyetsiz incelirsin 

Kısa vadede incelmek için de akşam beş değilde atıyorum iki de n sonra ya da üç ya da dörtte keseceksin yemeyi meyve bile yasak
0 oy
(347 puan) tarafından
Canim ben şekeri bıraktim biraz vucudum alissin sonra aksam 6 dan sonra yemeyi birakicam. Sonra 5e cekcem saati. Bu sekilde iyi oluyor hem şeker olmayinca hizli veriliyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 229 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 3melegiminannesi (58 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 223 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 522 göst.