0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
En garantili yöntem ne

21 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından

Bacı olmak en garanti:woot:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Prezervatif en başarılı yöntemdir  yırtık olmadığı tarihi geçmediği ve bir kez kullanıldığı müddetçe asla hamile kalmazsin
tarafından
Kusura bakmasınlar bu dediğim kurallara demek ki uymamislar yoksa mümkün değil
(4,982 puan) tarafından
Ve prezarvatifi iliskinin sonunda degil de başında takmak şartı var
tarafından
Bende anlamıyorum prezervatifle nasıl hamıle kalıyorlar hem prezervatif hem gerı cekılmez ile 4 yıldır korunuyoruz bır sorun yasamadık
(7,681 puan) tarafından
Yağmur cetin; bir kereden bir şey olmaz diyerek saliyorlar sonra post açıyorlar preztvf le korunuyordum diyorlar sonra açtıkları postu unutup baska yorumlara kaza vardı diyorlar dkfjdkd 2 3 kişi denk geldim öyle
tarafından
ahahahaha oda ıyıymıs valla :D
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Araya yastık koy 
(88 puan) tarafından
Hiç gülesim yoktu gülmedim de
(2,463 puan) tarafından
Duvar örsün. İnstada öyle videolar çıkıyor :D
0 oy
tarafından

İlişkiye girmemek tabii ki :D yoksa diğer yöntemlerle bile hamile kalan var 

0 oy
(4,170 puan) tarafından
Kordonlarimi baglattim rahat ettim
tarafından
Kaç çocuğun var
(4,170 puan) tarafından
2 cocuk var.ama 2. Kaza ile oldu.ben baglatma olayini uç cocukdan sonra biliyordum.eger bilsemki kesin net kararli isen baglaniyor ilk cckda baglatirdim . 34 yasindayim ilki 6  yasonda ikinci cocugum 6 aylik
tarafından
He bende birsuru çocuğun var sandım. :) 2 çocuk gerçi yeterm bende 2 istiyorum Allah olmayanlara versin
(4,170 puan) tarafından
:)))  2 bile cok yaa. Valla bebek bakmak asiri zor ilk.kizom  reflulu cok zor bsbekdi.tovbeliydim cocuga da iate kazayla oldu wimdi herseyinsifirdan yasiyorim rabbim olmayana verson insallh
tarafından
Benim kızımda öyleydi hem reflü hem alerji meme reddi falan filan. Ama yinede istiyorum bir tane daha şuan 1.5 yasinda bende 31 yasindayim. 2 sene sonra fln ins
0 oy
(938 puan) tarafından

Kaynanam aramızda yatıyor :D

En garanti yöntem 

Başka yolu yok valla garantinin 

Şaka maka 

Prezervatif artı geri çekilme en iyisi 

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kisirlastirici iğne yaptım kocama 
(7,121 puan) tarafından
Kadın vefat mı etti intihar mı etti anlamadim
(1,151 puan) tarafından
Vefat etmedi. Diğeri sana söylemek ne kadar doğru ama. Sen buna takılma lütfen
(7,121 puan) tarafından
Ayyy Allah'ım mekanını cennet etsin önceden olsa akıl var derdim ama o an akıl kalmıyor ... Balım ben atlattım onları geçti iyiyim artık çok sukur bir derdimde yok doğumlarda oluyor o yüzden Rabbim yavrularıma sağlık versin .
(1,151 puan) tarafından
İyi bari. Bir akşam habrr geldi ki yatak dizdikleri yer demirdenmiş. O demire eşarbıyla asmş kendini. Sonra annesi de üzüntüden çok yaşamadı. Ve sonra herşeyin sorumlusu olan babası da öldğ
(7,121 puan) tarafından
Rabbim onu merhametiyle sinasin hiç kolay şeyler değil inanin dışarda konusulan gibi olmuyor yaşayan bilir
0 oy
tarafından
Başlığa göre cevap veriyorum koruduk :) 
0 oy
tarafından
Prezervatif artı geri çekilme ile korunduk hep bir sıkıntı olmadı bu sefer de öyle korunuyoruz 
(88 puan) tarafından
Kac senedir böyle korunuyorsunuz bizde prezervatif kullanıyoruz ama herif geri çekilmek istemiyor o zaman ne anlamı kaldı prezervatif kullanmanın diyor sinir ediyor insani
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Vala ben bildiğim uyguladığımı tek yöntem geri çekilme 8 yıldır öyle korunuyoruz 2 çocuğumda istiyerek oldu bence geri çekilme yöntemini herkes yapamıyor irade çok önemli ondan ztn bir korunma yöntemj değil diyorlar zevk suyu fln hamile kalınır diyolar bizde olmadi 
(88 puan) tarafından
Oyle oluncada hersey erkege kalıyor bilerek geri çekilmese ne olacak ya cocuk istiyorsa
(7,952 puan) tarafından
Ha haaaa:) kız Allah seni yaa dmek ki öyle doğurgan bir insan değilim bilemiyorum:)))
bazen arkadaar sorunca anlatıyorum diyorlar senin yumurtalıklarin öyle güçlü değil doğurgan değilsin ondan olmuyo
(7,952 puan) tarafından
Cnm benimki üçüncüsünü istiyo hazır değilim diyorum tamam diyo herkes farklı benim ki ben istemesem yapmaz
(997 puan) tarafından
Yok bacım ya asıl baktignda ben doğurgan değilim pko var ve sol tulum de yok bence nasip işi olacağı varmış o cocuklarn diye düşünüyorum :D
(7,952 puan) tarafından
Aynen öyle nasip işi
0 oy
(774 puan) tarafından
Yaklaşık 4 sydır Sprial ile korunuyorum şükür henüz bişey olmadı inşallah olmaz da 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Herifi gördüğünde kacmak tabiki prezervatif basarili bi yontem demisti ebe dogru kullanildigi surece
(88 puan) tarafından
Ahahah kiz kaçıyorum zaten haftada 1 zor oluyor
(7,249 puan) tarafından
He bu benim taktigim evde köse kapmaca oynuyoz :))
0 oy
(997 puan) tarafından
Baglattim :D
tarafından
Sen öyle de kalırsın bacım:)))
(997 puan) tarafından
Artık öylede kalırsam onuda doğurur tek tüpün vardı baglttm zaten komple tüpümu aldırırim :D esprisi bir yana Allah olmayanlara isteyenlere nasip etsin inşallah ❤️
tarafından
Amin canim . Allah isteyip  hak edene vakti zamanında versin
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Prezervatif+geri çekilme. Haa ayriyeten spiralim de var  :) ona rağmen adetim gecikince elim ayağıma dolaniyo
tarafından
Bide kilit takaydin :D
(1,368 puan) tarafından
2 kızım var başka düşünmüyoruz. Rabbım onlara hayırlı uzun ömür versin. O yüzden her taraftan kusattim   :) ona rağmen olursa da Allahtandır derim
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Olursa biseye bakmıyor sak diye oluyor 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Prezervatif ile korunuyoruz 5 yıldır bir kaza yaşamadım bir çocuğum var. Çok hareketli gözüm çocuktan öyle korktu ki ikinci için cesaretim çok kaçtı. Ama olursada amenna başım gözüm üstüne 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Spiral ve prezervatif. İşimi garantiye almak zorundayım :D hatta doğum kontrol hapı da kullanmayı düşünüyorum :D
0 oy
(2,705 puan) tarafından
En garantı dıye bişi yok hepsınınde mutlaka açığı oluyo:)en güveniliri en az 3kurnmayla mesela sen hep spral takıp hem prezervatif kullanıp hemde dısarı verebılırsınz:))))
0 oy
tarafından
Prezervatif kullanıyorduk o da pahalı oldu bir de unutuyor hep almayı rastgele yapıyoruz geri çekilmeyle her ay korkudan titriyorum ama hamile kalmıyorum vala geçen dedim al prezervatif adam diyor gerek yok bak bu şekilde de hamile kalmiyorsun diye aslında kızımız da çok küçük değil biraz rahatız olursa da sıkıntı yaşamayız da Haziran'da tayin var ev taşıma var ozamana kadar bir şey olmasa çok iyi olur
0 oy
tarafından
Ben evlendigimde iğneye başladım+geri çekilme yaptık 2 sene korunduk. İğneyi bıraktıktan 2-3 ay sonra da hamile kaldım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 408 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.
0 oy
26 cevap 1,208 göst.
0 oy
18 cevap 522 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,890 soru