0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından

Olmazsa olmazı iz saç ürünü ne kızlar benm milk shek li şampuan var gratiste onu ve keratin yağı saçlarım çok hasarlı sizler 

image

9 Cevaplar

0 oy
(5,705 puan) tarafından
Bende keratin maskesi kullanıyorum sadece o da banyoda yani başka şeyler yapacak vaktim olmuyor pek
(383 puan) tarafından
Ne guzel
-Reklam-
0 oy
(7,229 puan) tarafından
Banyo yapinca mutlu oluyorum kiz ona vakit kalmiyo ha gece yuzume filan çok yaparimda saca sıra gelmiyor bi yağim var düzlestirecegim zaman onu sürüyorum 
(383 puan) tarafından
Bende mutlu oluyorum üşeniyorum hajajaj ne guzel
(7,229 puan) tarafından
Ay ben cok severim banyo keyfi yapim keseleneyim misler gibi ama vakit olmuyo iste sacima sıra gelsin :))
(383 puan) tarafından
Hahah bende girince çıkmam hahajaj
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bebak markası keratin yag kullanıyorum kokusu harika yagda cok güzel onunla bakım yapıyorum 
(383 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Argan yağı... Dunde Dalin saç açıcı sprey aldım kızıma ama kokusunu çok beğendim ben kullanıyorum :) 
(383 puan) tarafından
Tek ben deglmisim hahaha bende gidince bussuru alıyorum bende bı dünya sabun var da çok sevdiğim perfum bitti üzülüyorum maaşı bekliyorum güzel gusel kokamiyorum dedorta bı dünya varda tek bı tane kullanırım kokulu sevmem pek Nivea fresh natural kullanırım çok ince kokusu var ve terletmiyo iyiki aldığım dediğim şeyden birisi valla
(7,121 puan) tarafından
She mor var bide kardeşim gratisten vücut spreyi hediye etti mavisi o güzel . Bide dün emision aldım turuncu benim kokum
(383 puan) tarafından
Turuncu da bende var çok güzel:)
(7,121 puan) tarafından
Avon vücut losyon kremlerini saymıyorum :)
(383 puan) tarafından
Hahahaj
0 oy
tarafından
Urbanin kullanıyorum saç spreyi çok iyi geldi 
(383 puan) tarafından
Ne güzel canm
0 oy
(439 puan) tarafından
Sadece L'occitane şampuan kullanıyorum. Başka bir şey kullanmıyorum, saçlarımdan yana şanslıyim)))
(383 puan) tarafından
Ne güzel valla bn boyadan kopuyodu en son anca düzene girdi uzundu ama kırık kestirdim baya düzene gircekte sağlıklı ucucak inslh
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Dabur amla yağ kullanıyorum dökülme için 
(383 puan) tarafından
İyimis canm
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Bu ara boom almak istiyorum ama kararsizim.

Atkuyruğu otu kullanıyorum saçımı çok uzatıyor 
(5,232 puan) tarafından
At kuyruğu otu ne oluyor canım. Benimde saçlarım uzamaz ya :( birde lazer yapıyorum vücut killarini uzatmaz degilmi
(383 puan) tarafından
Benmde uzamiyo
(2,699 puan) tarafından
Canım avon ürünü serisi var kremi şampuan iyi uzattı saçlarımı yumuşak yaptı otkuyruğu otlu şampuan diye geçiyor
(5,232 puan) tarafından
Tamam bakıcam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
6 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde buteyra (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
0 oy
1 cevap 118 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu

378,289 soru

11,322,781 cevap

34,773 kullanıcı

...