0 oy
76 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (191 puan) tarafından
Sorum başlıkta kızlar 

3 Cevaplar

0 oy
(1,075 puan) tarafından

image

bu bana çok iyi gelmişti hem dökülme durmuştu hem çok güzel uzadı. 
(191 puan) tarafından
Benimde dökülmem ve uzama sıkıntım var ya bende alayım belki iyi gelir senelerce aynı boyda saçım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlık ocağına gidip test yaptır kan testi ona göre ilaç yazar yada folikasit alabilirsin saç uzamasına çok iyi geliyor 
(191 puan) tarafından
Gittim canım kansızlık ve vitaminsizlik var dendi ilaç kullandım ama yine aynı benim bekarken de uzaması çok zor bir saçım vardı folikasit kullanabilir miyim bilmiyorum
tarafından
Ben saçlarım için folikasit kullanıyorum doktor yazıyor zaten saçım için dediğinde çok iyi geliyor
0 oy
tarafından
Karanfıl suyu hazırla canım kendine hem parlaklık veriyor canlı gösteriyor hem dökülmeyi durduruyor hem de uzatıyor benim saçlarim da çok cansızdır güçsüz bide kafam da arada yara çıkıyor çok iyi geldi uzatıyorda ben de şaşırmıştım 
(191 puan) tarafından
Yaaa öyle mi karanfili bir kaç kişi daha demişti bana denemeyi unutmuştum benimde saçlarımda baya dökülme ve uzama sıkıntısı var senelerdir aynı boyda hiç uzun görmedim saçımı
tarafından
Benim de senelerce aynı kaldı boyu gerçekten hep kısa kullanmak zorunda kalıyordum sanki benim tarzımmış gibi olmuştu artık …
 Bir dene istersen sen de :)
(191 puan) tarafından
Yarın gidip karanfil alabilirsem denicem çok teşekkür ederim canım sağol :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
6 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde buteyra (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.

378,282 soru