0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (543 puan) tarafından
Selamın aleyküm hanımlar.Çocuklarınızın odalarından örnek olması açısından fotoğraflar atabilir misiniz.Ilk defa yapacağım fikir istiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız sabah acsaydn şimdi kimse yoktr bn bakyim foto bulursam korum 
(543 puan) tarafından
Bebişim sağolsun azı dişleri çıkıyor gece kuşu oldukta :) bulursan bekliyorum muhakkak :)
tarafından
At canım bizmki uyor
Bnm uykum yok
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

dolap sol duvarda kalıyor perdsi alamdik daha ama halisda alınmadı artık kulnnca alırız 
(543 puan) tarafından
Çok güzelmiş beyaz cok seviyorum sağlıkla kullansin miniğin :) dolabı da gorebilir miyim en çok dolap takildi aklima bolmesi vs nasil olmali ilerde pisman olmuyum surekli de alinmaz malum
tarafından
Sabah atiym canm unutmasam bnde icime sinsn diye arastrdm baya 4 aylık hamilydm aldgmda iyiki almsim
Dolabi 3 kapaklı
(543 puan) tarafından
InsAllah canim benimki 15 aylik olcak sabaha kadar gogsumde yattigi icinde nasil ayircam bilmiyorum ama artik istiyorum oda nasipse
tarafından
Bizmki 9 aylık yanmda beşikte yatıyor böyle yataktan dusmezmi
(543 puan) tarafından
Artik yuksek besikten düşer Allah korusun ayağa kalkmadan park besige gectik.Ardindan zaten dakka basi emdigi icin onu da kaldirdim bizim yataktan dusecek diyr bizim yataginda bazasini kalidirp yere attim yer yatagini genislettim boyle daha guvenli yatiyoruz simdi
tarafından
Park beşiğin altina gectik üste dusmstu
(543 puan) tarafından
Bende altini kullaniyodum tutunup ayaga kalktiginda iyi oluyo dusme tehlikesi yok en azindan ama zaten dakka basi yanima aliyorum diye daha fazla direnemedim park besigide kaldirdik boylelikle
0 oy
tarafından
Bellonadan aldık . Resim şimdi yok ama mobilyasından memnunum
(543 puan) tarafından
Musait zamanda çekebilirseniz bekliyorum :)
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Valla ben ne hayallerle yaptım da kullanmadık şuan da depo gibi 
(543 puan) tarafından
Doğrudur benimki 15 aylik bende kullanilmicak hemen diye yapmadim gecici ufak dolap vs kullandim ama artik cok ufak geliyor dolaba ihtiyacim var ozellikle dolap nasil olmali diye arastiriyorum uzun omurlu olmasi icin bide sabaha kadar gogsumde yatiyor ikimizinde uykusu cok kalitesiz yaza kadar yapip adim adim odayida ayirma niyetindeyim.Sizin bebeğiniz ne kadarlik?
(1,022 puan) tarafından
Bnmkide 15 aylık
0 oy
tarafından
Ben odayı kızım 3 yaşına girdi öyle yaptim bebeklik döneminde erken diye düşündüm
(543 puan) tarafından
Evet 2 yasa kadar emzirme doneminde zaten dipdibeyiz agzinda yatiyo resmen boyleyken banada mantiksiz geldi istisna bebekler vardor tabi.Bizim dolap ihtiyacimiz var suanda esyalari sigmiyo zaten dolap alincak yaza kadar adim adim alip odasini yapayim diyorum.Yaza sutten kesicem nasipse basarabilcekmiyiz oda da ayirmayi bakalim bana daha zor geliyo ayri yatmak :)
tarafından
Çok mantıklı düşünmüşsun ben odayı kızımın zevkine göre sevdiği oyuncaklara çizgi film karakterlerine göre düzdüm çok beğendi çok sevdi onun için de odasında uyumak istedi zorluk çekmedim sizde çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerini gözlemleyerek yavaş yavaş düzebilirsiniz
(543 puan) tarafından
Şuanda neleri seviyo daha çok bilemiyorum ama yaza kadar az cok belli olur heralde insAllah sevip odasinda yatar benim kuzumda :) yorum icin tesekkurler :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 555 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tubili (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.

400,719 soru

11,989,143 cevap

36,172 kullanıcı